Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
6. máj 2013

@kahlann cez vikend na vysku sliznice a taky stvrtok bud. tyzden by mal byt vklad 🙂
@wejbynka a to si kde bola na krvi tak skoro? 😀 ale blahozelam z celeho srdca, konecne pozitivna sprava 😉

skrouceninka
6. máj 2013

@wejbynka uzivej si ten pocit

narcis11
7. máj 2013

@kahlann ahoj, ja uz stimulujem, mala by som ist koncom tyzdna. Ale mam nizku sliznicu, tak mi zvysili davky estrofemu....bojim,ze sa to kvoli tomu nepodari.....

narcis11
7. máj 2013

@lienkalienocka ahoj, aj ja asi cez vikend 🙂 Teda dufam....aku mas prosim ta, vysku sliznice? Ja 6,3/2 v 10DC....a lekar nebol moc nadseny ☹

narcis11
7. máj 2013

@mistisa ano, v maji....dufam,ze cez vikend....pevne verim 🙂

narcis11
7. máj 2013

@kahlann drzim palce!!!! Nech to dobre dopadne 🙂

narcis11
7. máj 2013

babky, aku ste mali vysku endometria? A kolkaty den vam robili KET?

narcis11
7. máj 2013

@wejbynka to uz po 6 dnoch vies vysledok? Gratulujeeeee 🙂 Kedy si prosim ta bola na krvi?

michelitta
7. máj 2013

@narcis11 Ahoj,ja som mala vysku 8 az 10..to mi robili uz 2x, a KET 17.den mi vychadzal..nic si z toho nerob,mozes mat aj 50(haha) dolezite je ci sa to udrzi,u mna teda dlho nie :( kuk album 🙂 ides 1x?drzim palce!!

michelitta
7. máj 2013

@wejbynka este raz gratulujem Veronika 🙂 si dobraaa..ja som mala 12 den len 30hcg,Tebe sa urcite zahryzli dvojky ked uz 6.den si mala pozitivne testy!! uzivaj tehu,nech vsetko ok dopadne,hlavne klud.rezim,prve 3 mesiace 😉 😉

narcis11
7. máj 2013

@michelitta ano, prvy krat....zajtra mam kontrolne sono, tak budem mudrejsia 🙂

michelitta
7. máj 2013

@narcis11 drz sa!!! ja som tam bola na 1.maja a sviatok prace oslavovali 4mi odbermi 😀 a pozdravujem kocku co bola so mnou na izbe,bolo jej zle,chudatku,som jej aj na wcko pomahala 🙂

narcis11
7. máj 2013

@michelitta a ty ako? kolko ti odobrali? Kedy mas vklad?

wejbynka
7. máj 2013

@michelitta moja dakujem ale nemala som pozitivne ja som este netestovala, vcera som spinila a tak som isla do ferti a zobrali mi krv a volal mi pinto s vysledkom ze som tehotna🙂

michelitta
7. máj 2013

@wejbynka moja vieeemm,myslela som krvnee testyy ;) ze ja som mala prd makovy na 12den🙂) drzkaj sa!!potom pojdes az o dva tyzdne na krvicku ci skor?🙂

michelitta
7. máj 2013

@narcis11 ja uz mam po vklade 🙂 nechcem tu moc pisat,sestricky si to vedia citat 😨 kukni moj fotoblog 🙂

wejbynka
7. máj 2013

@michelitta idem v pondelok zasa na krvicku 🙂....stale myslim pozitivnee a verim ze to dotiahneme do uspesneho konca🙂.....aj vam drzim moc prsty nech sa aj vy stastny🙂

kahlann
7. máj 2013

@lienkalienocka tak drzim palceky...jas om tiez v sobotu bola na kontrole a potvrdil ze stvrtok

kahlann
7. máj 2013

@narcis11 tak drzim tiez palceky....ja som mala 10 mm na 10DC mne davky nezvysoval......dufam ze stale je vsetko ok

lienkalienocka
7. máj 2013

@narcis11 ja idem uz treti krat a zatial som mala 9mm a teraz este neviem, som nebola este na kontrole 😉 a to co prosim ta znamena? mne vzdy povedia mm 🙂
@kahlann v sobotu a potom vo stvrtok? ja som minule bola v nedelu a potom vo stvrtok 🙂 uz som si nahlasila volno kurnik 😀 dakujem, nech to vyjde 🙂

wejbynka
7. máj 2013

@narcis11 ahooj, no ja som musela o tyzden skorej lebo som zacala spinit a velmi som sa bala tak mi v centre robrali krv a poobede volal pinto🙂...s tou najkrajsou spravou no aj on bol prekvapeny ze tak skoro ukazalo🙂moc dakujem

wejbynka
8. máj 2013

@lienkalienocka no mojaa tak kedy idetee na to?...myslim na vas kazdy den...drziim moc prsty🙂

lienkalienocka
8. máj 2013

@wejbynka dakujem, ty hlavne teraz mysli na seba a malicke 😀 my ideme az buduci tyzden na vklad, tak sa dopujem cajom zatial 🙂 cez vikend wellnes, budem pripravena jak nikdy 😀

wejbynka
8. máj 2013

@lienkalienocka dakujem mojka, oddychujeme tak ako sa len da🙂...ale bohuzial praca nepusti:(.....akym cajom sa dopujes a kedy mas den D?

lienkalienocka
8. máj 2013

@wejbynka alchemilku pijem ;) aspon nieco 🙂 este neviem, cez vikend idem na kontrolu a podla toho. ak bude vsetko v poriadku, tak stvrtok alebo v piatok. na kolky den si bola ty? a to spinenie ti uz preslo vsak? tak by to malo byt uz ok 🙂

wejbynka
8. máj 2013

@lienkalienocka no tak jasnee ze bude musis verit🙂...ake mas davkovanie estrofemu?...no my sme boli na 16DC na vklade , ale teraz mavam cykly vseliako a takze to bolo este aj pred ovulkou🙂...jasneee tfuj tfuj tfuj preslo uz nespinim co som rada....ale ziadne priznaky nemam este jedine asi tak naval tepla mavam strasne casto... 😠

lienkalienocka
9. máj 2013

@wejbynka ja mam 3x1 od zaciatku 🙂 dufam, ze to vytiahnem aspon na tych 9mm, nech uz ich mam v brusku 🙂 ja som mala teraz 28dni, som kukala jak puk, inak 35 a ako sa jej zachce, cize som na tom rovnako 🙂 neboj, priznaky este len pridu ;) drz sa

kahlann
10. máj 2013

@lienkalienocka no ano v sobotu kontrola a hend povedal ze mam vo stvrtok prist. teda uz to mam za sebou.....je to moje prve KET

lienkalienocka
12. máj 2013

@kahlann ahoj, tak uz sa pekne zahryzkavaju 😉 ja som bola dnes a idem vo stvtrok 🙂 vraj ju mam peknu, snad to vyjde. ja idem uz treti krat 😒 tebe vsak drzim palce, aby to vyslo hned 😉

patricia00
12. máj 2013

Prosím Vás poradíte mi niekto, aký je názov injekcie ktorá sa pichá vecer 2 dni pred odberom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre