Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
11. apr 2009

katka neboj aj ja som špinila, bude to dobré, len oddychuj a nič nerob nechaj sa obskakovať, držím palce

katka14
11. apr 2009

dakujem babenky, moc ste ma povzbudili, som rada. majte sa krasne a pekne sviatky. papa 🙂

mimka30
11. apr 2009

Ahojte baby. Tak ja nemám až také dobré správy ☹ Dnes som bola na uzv- 5. deň stimulky a teda na uzv nič moc ☹ Skoro som sa tam rozplakala. Ďalšie ivf ma čaká v utorok. To je hrozné a to beriem 5. ampúl.
Ja sa asi zbláznim ☹ Nabudúce to asi musíme riešiť cez darcovské oocyty ☹
Keď tam nič nedozreje, tak fakt idem na psychiatriu. To je hrozné ☹

Inak Vám všetkým krásne sviatky a úspešné tehuľkovanie. Aj keď u mňa to bude smutné. ☹

mimka30
11. apr 2009

Že ivf v utorok- ultrazvuk v utorok. Sorry 😒

katka14
11. apr 2009

ahoj mimka, neboj, ešte nič nie je stratené. pekne dalej stimulkuj a ono sa to rozbehne. držim palce, nech sa vajka pekne vyvijaju a rastu. 🙂

petkaerdal
11. apr 2009

ahojte,
mimka,este nieje ozaj nic stratene,to bola len prva kontrola,ono este dorastu urcite,tak tu nestras z darovanymi,pekne budes mat z tvojich vajok deticky,neboj 😉 ja verim tomu

ako sa citis inak? citis uz brusko?

petkaerdal
11. apr 2009

Katka,nemyslim ,zeje skoro...test zachyti uz velmi nizke Hcg,je pravda,ako pise aj brise,ze niektorym neukaze a aj tak su tehu,ale tych kociek je velmi malo...

mimka30
11. apr 2009

Katka ďakujem. Si zlatá. Aj tebe všetko dobré, nech si čoskoro tehuľka 😉 🙂 Ty tiež stimuluješ?

Peťka- ja sa už bojím všetkého. Bruško cítim, aj si dávam pozor aby som nič ťažké nedvíhala. Sme sa smialy, že bude sto vajok a teraz budem rada, keď bude aspoň niečo na vloženie. 😒 A ty ako?

nyya
11. apr 2009

awojki mimka to mi je moooc luto...ale ja verim ze casom tam ani nebudes vediet ako a bude babatko mozno aj dvojicky 😉 clovek nikdy neviem a netreba stracat nadej len verit a nemysliet na to....vies ze to neni lahke ale niekedy aj to ze clovek na to mysli uroby dost a to neni dobre...

mimka30
11. apr 2009

Nyyuška- ahoj zlatko moje.Minule som si vás čítala, a myslela som ako sa mi máš. Už máš po svadbe, alebo ťa to ešte len čaká? 😉 Ako sa mi máš? Ja ešte nehádžem flintu do žita, ale bojím sa, ako to teraz dopadne.
Si zlatučká, že na mňa myslíš.

nyya
11. apr 2009

mimka este nieje ale za 5 mesiacov bude svadba tak si pripravujen veci..je toho dost ale zase sa moooc teskam...no m tiez este nic babatko na nas este stale caka a caka ale dufam ze uz to coskoro pride...teraz sa chystam domkou na slovensko tak idem ku doktorke a uvidime co a ako...moja nemysli na to teda aspon sa pokus a ked hej tak len ako keby si bola tehulka.mamina my povedala ze to niekedy pomaha... 😉 som rada ze som ta tu zastihla lebo som na teba vela krat myslela ako sa mi mas...ja verim ze ti budes mamicka a stale aj bude.. 😀

mimka30
11. apr 2009

No zlatá si. Vyskúšam to. V utorok idem na ďalší uzv, tak uvidíme. Zajtra znova injekcie, a tak ďalej. 😒
Aj ja som rada, že si ma našla. Inak niekedy si čítam vašu tému, len nie vždy si tam. Ale myslím na teba, aby to už aj tebe s tým bábom vyšlo 🙂
Pozerám, že tam nemáš foto žiadne.

nyya
11. apr 2009

myslis moje fotko mimka???tak budem v utorok na teba mysliet a napis mi ako si dopadla..no ja som tu niekedy neni mam toho dost aj v robotke a sem tam idem na jogu co je velmi dobre pre mna sa citim tak lepsie a silnejsia... 😉 aspon na babatko nemyslim a mam hlavicku praznu....no aj ja dufam ze coskoro uz to pride...my sa uz snazime 9 mesiacov tak verim ze raz to pride 😉 😉 vies ze som rada ze si zase s tebou pisem si velmi mila a mam ta rada....

mimka30
11. apr 2009

Áno tvoje Nyyuška, že si to zrušila v albume. Ďakujem mojko za podporu, budem informovať.
Ja som tiež teraz nemyslela na to tak intenzívne, len teraz keď sme začali to druhé ivf, tak no.... nemysli na to 😒 😠 To sa nedá nemyslieť, veď to poznáš. Akurát čakám návštevu- príde ma pozrieť šéf s manželkou. No všetci sú zlatí a myslia už na to kedy otehotniem.

nyya
11. apr 2009

tak to je zlatunke 😉 😉 😉 ja uz nemam fotky v albume iba tieto co tam mam ostatne som zrusila....ja viem aj mne sa niekedy neda na to nemysliet tiez na to myslim sem tam ake by to bola ...keby uz som a co by som si kupila...len este neprisiela ta spravna chvilka ak na nu len cakam...teda tak to budete popijat troska co???

mimka30
11. apr 2009

Popíjať nebudeme, len kávičku. Teraz sa snažím všetko obmedzovať aby to skreslilo výsledok stimulácie a celej liečby. Ale dobrú kávičku si určite dáme 😉 Oni boli nakúpiť v Ikei, tak zavolali, či sa môžu na polhoďku zastaviť.
Mojenko, aj ty sa mi držkaj a peknú veľkú noc. Ozvi sa keď budeš mať čas- aj cez IP 😉

nyya
11. apr 2009

jasne moja ze sa ozvem a mooc rada 😉 😉 😉 asi uz idem tak aj ja idem pomalinky...papa a peknu velku noc a hlavne vela sibacov a vodicky 😉 😉 😉

petkaerdal
11. apr 2009

ahojte
mimka,neboj,dorastu urcite,este je skoro
a kolko ste videli na uzv si nepovedala???

ja sa mam unaveno 😖 konecne som si dala sprchu a sadla,cely den sme robili a prerabali a upratovali..to je moj kludovy rezim 😅 inak fajn ale 🙂 teda dufam,po tej makacke

petkaerdal
11. apr 2009

mimka a nieco pre povzbudenie,ja som 3x mala tak 3-4-5 vajok a 4x som mala 17 😕 neviem,co sa porobilo s mojim telom,ale prekvapilo...takze to nevzdavaj,mozno len musis najst ten tvoj plodny cas,tvoje obdobie,ako ja,ja som preto vzdy kazde ivf mala v inom mesiaci...ved nie si stara zena,ze neprodukujes jajka predsa 😉

mimka30
11. apr 2009

Peťka ďakujem za povzbudenie. Ty ma vždy povzbudíš 🙂 Pýtala som sa koľko mám, a doki, že to nespočítal, lebo že sú ešte malinké a že uvidíme v utorok. Zajtra ešte Merional a od pondelka pridávam aj Cetrotide.

Peťka, len sa moc nenamáhaj a oddychuj. Ja sa tiež nenamáham. Som si povedala, že aj keď sú sviatky, tak si oddýchnem-žiadne veľké upratovanie.

petkaerdal
12. apr 2009

ahojte,
mimka,no vidis,ked su este malinke a nepocital ich ,tak urcite tam nebude malinko,keby su tam len nejake 2-3,to by ti povedal..takze klud,este aby si nemala ohss z tych davok 😀 ,neboj dobre to bude 😉

veselu velku noc vam prajem 😉

mimka30
12. apr 2009

Peťka ďakujem. Uvidíme v utorok koľko ich tam bude. 😒 Od zajtra si pridávam už aj Cetrotide. Inak aj tebe krásnu veľkú noc a tvojim dievkam veľa šibačov a oblievačov 🙂 😀

petkaerdal
12. apr 2009

tak mi daj hned vediet mimka a zase take male neboli vajka,ked uz pripichavas od zajtra cetrotide,ides presne,ako sa ma 😉

katka14
12. apr 2009

ahojte babenky, tak nejako je to na ............ začali mi pravdepodobne kramy. aj ked take slabe, volala som dokimu, ze vraj ked si myslim ze su to krmy, mam uplne vysadit utros. ale ked cez den ich mam take vselijake, raz menej raz viac a som zmetena. tak som ho zatial nevisadila. dufam ze mi zmizne mrcha jedna sama od seba, keby sa aspon jedno male udržalo, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. tak musim vydržat do utorka, idem na krv. tak som zvedava
čo mi ukaze. doki tomu uz velku nadej nedava, ak su to skutocne kramy. ale to akosi neviem presne posudit. takze mam uzasnu velku noc. 😖

cigaretka5
12. apr 2009

katka len obcas prispievaj ale poriadne sledujem tuto diskusiu kedze v utorok idem do FC po lieky a niekedy bud tyzden zacinam s injekciami. Viem si predstavit ako ti je ale NADEJ zomiera posledna ak su kramy nie take ako pravidelne tak nie je este vsetko stratene. Drzim palceky

bobjan
12. apr 2009

Ahojte🙂

Katka, držím palce, aby sa tam pekne embryjko udržalo.Drž sa!

Mimka, neboj, vajká budú pekné a nech len pekne rastú 😉

Peti, ty láskavo nič nerob a oddychuj!!!! 😵

floskula
12. apr 2009

ahoj baby.
Katka14, aj ja idem v utorok na krv rano do FC. s tym, ze kvoli sviatkom to bude az 16 den po ET a s podobnym problemom, ze od 10 dna mi zacalo spinenie a trva to dodnes s tym, ze farba sa zmenila od svetlo hnedej po tmavu cez bordovu po ceresnovu a stale je to svetlejsie. takze "parada". som z toho rozhodena, ale uz vydrzim este zajtra brat ten utrogestan, aj ked citim, ze je to zbytocne. to, co sa mi deje, je podla mna zbbnutie tela z hormonov a ktovie, ako na tom o par dni po vysadeni utrosu budem a co to spravi s mojim cyklom, ktory bol predym ako hodinky. baby, hodte nejake povzbudive slovko. ☹ ☹ dakujem.

katka14
13. apr 2009

ahojte babenky, neviem čo mam robit. tie kramy akoby silneli, ale nechcem vysadit utros. nemôže mi nejako ublížiť, ked ho budem brat a mam kramy, teda ak su to kramy. jaj, pomoc, ja to do zajtra nevydrzim, ale tiez sa mi zda, ze je to na prd a caka nas dalsie nekonecne cakanie. pomoooooooooooc.

floskulka - drzim palce, nech ti to vyjde. neboj do moze byt aj od utrosa, su tam take vedl.ucinky. ale aj citim aj ostatne priznaky kramy - nez zacala, bolela ma hlava ako vzdy a ked sa spustili, tak brucho. a teraz su take divoke, raz silnejsie raz uplne slabe. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

floskula
13. apr 2009

katka, ja tiez so sebou bojujem, ja som dnes uz 15 den od ET. dnes mam prvy krat jasnocervenu krv, ale netecie kontinualne, len ked som na wc a potom nejaky ten flak na vlozke. povedala som si, ze po dvoch tyzdnoch utrosu uz ten jeden den navyse ma nezabije, aj ked si ho uz od vcera nedavam zospodu, ale ho jem. v pozitivny vysledok ale vobec nedufam, len uz chcem oficialne pocut, ze teda to mozem vysadit a potom sa snad nejako dam do poriadku. cely cas s hormonmi som bola na tom relativne ok, ziadne vykyvy, teraz mi je furt do revu, hocikedy sa rozrevem, ale pritom nemam nejaky strach, som zmierena s neuspechom, len tie emocie nejako nevviem ovladat. ☹ ☹

petkaerdal
13. apr 2009

ahojte kocky,

to mi je luto,ze ste na tom takto...co si nepravite test,ale sa takto stresujete,budete to vediet hned,drzim vam palce,aby to bolo len nejake spinenie,aj ked pravdu povediac tomu moc neverim podla toho,co pisete 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre