Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
21. apr 2009

tak ty tam mas aku muzsku spolocnost 😝
ja a lezkat? 😅 drahy maluje,tak som troska pomohla a umyvala som bodky po zemi,ja sa nemozem pozerat na to,ked to on robi
a ty ako?
cestoviny so spenatom? to som este ani nejdla

katka14
21. apr 2009

ja lustim krizovka a davam bacha na mladencov. aby to nejako neduhuzvili. a zajtra uz zase hajde do prace. tak dufam ze to dnes aj dorobia, lebo zajtra neviem kto by ich strazil 🙂

petkaerdal
21. apr 2009

a aj ja mam rada krizovky 😉

my sme mali tiez cestoviny este zo vcera,ale take talianske..zajtra bude treba nieco varit a zase neviem co 😕
a co vam robia stolari?

bobjan
21. apr 2009

Katka, len si už chlapov 😉

bobjan
21. apr 2009

uži, tam malo byť 🙂

petkaerdal
21. apr 2009

bobjan,ty makas ?

bobjan
21. apr 2009

makám, ale už sa mi to kráti 😉 som tu sama, takže relatívne klídek 🙂

a ty čo upratuješ? Máš oddychovať!!!

katka14
21. apr 2009

doviezli drahemu novy velky pisaci stol /doteraz použival moj stary/, vešiak na chodbu, police do komory a ... 4 masivne dvere aj s oblozkami. takze budeme uz kompletne zrekonstruovany 🙂

petkaerdal
21. apr 2009

bobjan,sak sa aj dobre rozculujem 😠
super,ze mas klidek 😉

a ty si vravela,ze sbyvas na byte nie? byt prerabate?

bobjan
21. apr 2009

peti, klíííídek, nesmieš sa ani rozčuľovať!!!! Vylož nohy a drahému handru do ruky a nech šúruje 😀
môj je zasa v garáži, by som vraždila 😠 ale hádam to už dokončí a budeme pomaly robkať na dome. Už vyberáme farbu na fasádu, tak sa vytešujem 😉

katka14
21. apr 2009

no prerabali sme ešte minuly rok. uz nam chybali len dvere. tak sme museli došetriť, a vydalo na ne až teraz. minuly rok bol narocny-prerabali sme byt, stavali u svokry kotolnu a garaz. teraz budeme už komplet vynoveny. škoda len že sme stale len 2 vo velkom 3-izbovom byte 😒

petkaerdal
21. apr 2009

neboj Kati,raz budete aj 3 alebo rovno 4 😉

bobjan,uz som sa ukludnila,len niekdy tak vybuchnem,ze az,ked ma vytoci...

aku farbu na fasadu by si chcela? otec davall tento rok,tak mame domcek peknucky a velmi sa mi paci ta co dal on

bobjan
21. apr 2009

peti, chceme modrú a dala by som asi nejako aj dva odtiene, lebo máme veľký dom, tak aby tá jedná nebola taká fádna...ale neviem ako nakombinovať, čo bledšie, tmavšie.....dáme si as urobiť aj vizualizáciu 😉

bobjan
21. apr 2009

Katka, vy ste 2 v 3-izbovom byte a my sme 2 v poschodovom dome so 4 izbami, pričom obývačka má 5x12m, dve kúpeľne,..... 😔

ver, že sa určite dočkáte a to ťa poženie ďalej....

(cha, ako sa mi to dobre píše, čo? a sama to niekedy nerobím....)

petkaerdal
21. apr 2009

moj otec dal tiez jednu farbu a strechu tmavsiu a spodok bledsi,on dal sedo-fialovu a je kraaasna...
a si uz rozhodnuta naisto pre modru?..

bobjan
21. apr 2009

no všelijaké sa mi páčia...to hej.....aj fialová je super... ale asi vyhrá tá modrá...teda zatiaľ takú hovoríme, aby nám urobili cenové ponuky

petkaerdal
21. apr 2009

my na dome nemame taku silnu filalovu ale taku,ze ani nevies ci je to seda alebo fialova...taka zvlastna a krasna velmi sa mi paci
modru milujem inak..ale na dom by som asi nedala...mate aj strechu? alebo kocku?

bobjan
21. apr 2009

máme aj strechu a dom je do elka....strecha je šedá, okná biele....

bobjan
21. apr 2009

ja som si niečo na PC porobila, ale našla som iný typ domu a tak som sa trochu realizovala...

katka14
21. apr 2009

5x12? ty kokso, šak to mate jak kulturak 🙂 to tam môžete aj plesy poriadať. ja mam v poslednej dobe take myslienky na dom. ale bojim sa uveru, ked doteraz sme ziadny nepotrebovali, tak to nechcem zbytocne kazit. a ja neviem dokedy budem mat robotu - automob.priemysel je na tom dost biedne 😒

bobjan
21. apr 2009

katka, no už sa tam neraz tancovalo 😀

veru s robotou je to bieda....my teda úvery máme a splátok ako naonďaných 😠 😕

katka14
21. apr 2009

my sme mali len 1 malinky na spotrebice a predtym na auto. ale momentalne sme bez tak sa nechcem pustat do hypoteky. je to nadlho a nie sme najmladsi. jaj, dnes je vonku tak nadherne a ja tu trčím pri tych majsterkoch. joj. 😀

petkaerdal
21. apr 2009

dneska tu je mrtvo 😕

ozaj emka je uz doma? neviem,ci pisala,nekukala som spätne 😕

katka14
21. apr 2009

no veru, ja som cely den doma. a tu nikoho ☹ ☹ ☹ peťka, ty si kde bola? o emke nič neviem, asi oddychuje. nas prave opustili stolari ale ako inač, zajtra ešte pridu dorobit nejake upravy. podarilo sa im dat 1 dvere opačne. 😀 😀 😀

petkaerdal
21. apr 2009

ahoj Katka,ja som doma,kde by som bola,len som pozerala na nete film,lebo sa nudim...
idem sa osprchovat

zajtra uz ides do prace,co 🙂

katka14
21. apr 2009

hej, to zasa bude 😒 už sa teším čo ma čaká . ale aspon sa nebudem nudit. teda doma som moc dlho nevydržala. tak ti prajem pekny vecer, idu mi serialy - velmi krehke vztahy /prima/, ordinacia a panelak. 😀 😀 😀

petkaerdal
21. apr 2009

aj tebe pekny vecer,tiez idem pozriet ordinaciu

mimka co robi? 😕

bobjan
21. apr 2009

no tak sa to tu rozbieha na ordinejšn?? Ja stíham sledovať aj písať, ale asi tu budem sama..... 😝

emka1
21. apr 2009

caute kocky,
kooonecne sa vam nehlasim z nemocnicnej postele 😉 .... hurrraaa som doma !
Pustili ma az tesne po 12:00 hod, prepustacia sprava obsahuje same cisla a hodnoty z laboratornych vysetreni samozrejme s poznamkou, ze HCG je negativne ... mam dodrziavat stale kludovy rezim a do 3 dni mam prist na kontrolu do ambulancie.

Doma som po obede poupratovala, poprala a pod. ale citim sa poriadne unavena ... bol to moj prvy fyzicky vykon po 10 dnoch lezania na posteli. Vobec nemam kondicku 😖

bobjan
21. apr 2009

Emka, to je super, že si domka 😉 až tak dobre, však? 🙂

len pekne ešte oddychuj a pracuj len tak pomaličky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre