Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
11. jún 2009

bojan dík 🙂

babul rozmýšľala som že to dám všetko až po srdiečku ... hoci pochybnosti už nemám ale nechcem zakríknuť 😵

bobjan
11. jún 2009

Gregy koľké IVF si mala? Prepáč....som stratila prehľad 😒

gregy
11. jún 2009

Bobjan druhé IVF ale stimulka tretia, prvú nám stopli a hned ďalší mesiac sme šli do ďalšej ale to bolo stále len ako jeden pokus no a pri OPU sme nemali žiadne vajíčka. Skoro po roku sme začali v FC náš druhý pokus kde sme mali 3 vajká, dve embryjká a jedno kuriatko v brušku 😉

loginka
11. jún 2009

tak to potom idem v tvojich slapajach gregy, my tiez 3 vajka, 2 embryjka a kolko kuriatok? - uvidime

kellynka, ja som im po OPU blabotala, ze som v Karibiku - fakt som si to predstavovala v tej narkoze
tak mali zo mna rehot, ze karibik, jasneeeeeee

gregy
11. jún 2009

logi a ty si koľký deň po ET, prepáč ale akosi som pri tom všetkom nestíhala sledovať ostatných 😒

vierka
11. jún 2009

gregy - aj ty si hned kazdeho spovedala ze kolko bolo vajok???!!! 😀 aj ja, to je prva veta co si pamatam ze som povedala 😀 a potom som stale opakovala len to iste a smiala som sa na nicom 😀

loginka
11. jún 2009

zajtra bude tyzden od ET, cize cakacka este tyzden 😅

tildus
11. jún 2009

gregy super, velkaaaaa gratulaciaaaaa, ja som taka rada, ze sa to podarilo, moc do temy neprispievam, ale citam si vas kazdy den a prezivam to tu svami, a ked som si precitala tu super spravicku, tak sa mi az slzy tisli do oci - co uz hormony 😅 Tak prajem len a len to dobre, bezproblemove tehotenstvo, aby ste boli zdravucky a bolo vsetko ok 🙂 Vidis pozitivne myslenie je zaklad 🙂 Tak idem v tvojich slapajach a uz budem tiez len pozitivne mysliet - zatial to vyzera tak, ze aj my máme 3 foliky, tak dufam ze budu aj tri vajka a tak dalej..... Troska sa mi natiahla stimulka, lebo sa vystimulovala cysta, tak odobera ziviny, ale dufam, ze v piatok mi uz oznamia den odberu 🙂 Uz sa tesim, sice zajtra budem mat urcite zase nervicky a budem kazdej jednej babenke zavidiet, kt. uz ide v slapockach dalej na odber 🙂

gregy
11. jún 2009

tilduš ďakujem naozaj si myslm že pozitívne myslenie a viera že sa to dá je veľmi silná "zbraň" naozaj mne už v predchádzajúcom CAR nedávali nádej že vôbec budem mať vajká a vidíš nakoniec boli 3 ... a ostatné už poznáte 😉 drž sa 😉

kellynka7
11. jún 2009

gregy a kolko si mala folikulov

gregy
11. jún 2009

kely mala som 7 folikulov ale najprv sa ukazovalo len 5 a ku koncu podrástli ešte dva 😉

kellynka7
11. jún 2009

ja mam 10 tak aspom povedal doki v stredu ale dovie kolko vajek budem mat

bittka13
11. jún 2009

kocky ja som mala 14-15 a "len" 3 vajka....

kellynka7
11. jún 2009

vsak to, folikulov moze byt vela,ale aby boli aj vajka

riska
11. jún 2009

gregy, tak to je iná bomba 🙂 😎 😀 😅 😵 😉 srdečne gratulujem a velmi sa teším s tebou 😉
proste sa tvoje mimino skrylo a nebolo ho vidno? 🙂
to je inak sila, aký je rozdiel medzi CAR, v jednom sa tešia s tebou a v druhom ťa úplne odpišu.... potom, ked sa ti babo narodí, by si mala poslať fotku do oboch CAR 😀

gregy
11. jún 2009

riska ďakujem 😎 to som dostala od Pintera rozkazom 😀 😀 😀 že po narodení mám poslať foto 😀 😀 😀 😀

alex
11. jún 2009

gregy gratulujem z celého srdiečka a prajem, nech krásne rastiete!!! 😵 😵 😵

lolka
11. jún 2009

gregyyyyyyyyyy, ja odpadnem, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 😉 😉 😉 😉
normalne mam zimomriavky na tele, to je uuuuuuuuuuuuzasne 😵 😵 😵 a kde sa ten maly betar schovaval?
juuuj, tak sa s tebou tesim. a presne ako hovoril doki, pozitivne myslenie je zaaaaaklad 😉 ja to tak beriem od zaciatku a aj teraz si hovorim, ze bude vsetko ok 😉 😉

gregy
11. jún 2009

kočky dík 😉

lolka ja som pozitívne mysela celý čas od kedy sme začali ale moje pozitívne myslenie šlo do ďalekých krajín po krvácaní a výsledkoch z krvičky ale našťastie som sa rýchlo spamätala 😉 aj tebe držím palce aby ste boli oki 😉

brise
11. jún 2009

gregyyyyyyy gratulujeeeeeem to je užasne, ja som ti doteraz nič nepísala, ja som
to tušila že to takto dopadne, ved si dalšia gynfivačka čo potvrdzuje pravidlo uspešnosti FC.
mna to čaka až v auguste, ešte nemám mrchu, ved som len 25 DC, tak už KET nestíhame.
No nič príroda si to vybrala tak aby to bolo až na konci leta.
Velmi rada sa potom k vám pridám a zapíšem do štatistiky, neuspech v GF porazil uspech vo FC.
Tušim že by trebalo aj takú temu založiť. 😉 😉 😉

gregy
11. jún 2009

brise ahoj zlatko ďakujem krásne 😀 no a ty budeš hned po loginkde ďalšia 😉 a potom Pahu 😵

brise
11. jún 2009

gregy, to pevne verím a spolieham sa nato,

katka14
11. jún 2009

GREGY, veľké gratulujem !!! 😀 😀 😀 teším sa s tebou, a držím palce aj do dalsieho tehu.

ja som bola dnes podpísat žiadost o 2.IVF a čaká nás to pravdepodobne niekedy v auguste, teda dufam. boli sme velmi rychlo vybaveni, skoro sme to nestihli. dialnica bola riadne zapchata. ale nakoniec to bolo ltt ale stihli sme to.

babenky, veľmi sa s vami teším. držte sa . papa

sylvusa
11. jún 2009

ahojte, dlho som tu nebola, ešte stále čakám na výsledky z genetiky, už sú to dva mesiace aj niečo, a keď budem mať výsledky tak idem do centra, chcem sa spýtať, ktorá z vás mala IVF , žena je v poriadku, len manžel má málo pohyblivé a zlé spermie

gregy
11. jún 2009

katka dík .. bodaj by si tak rýchlo už mala všetko za sebou a miminká v brušku 😉

loginka
12. jún 2009

bre ranko kocky 🙂

sylvusa / napr.aj ja 😉

vierka
12. jún 2009

dobre raaaaanecko 🙂

katka - tak to je super, ze je uz podpisana druha ziadost, potom sa mozete pekne na to vrhnut v auguste 🙂

petronela7
12. jún 2009

Gregy gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!
uuuuplne super!!!!! hod foto drobceka nech sa pokochame s tebou 😀
vazne perfektneeee!!!!!!

pocuj a co krvacanie? prestalo? Dobre robis ze si beries PN, teraz je najpodstatnejsie babatko a ty ;) drz sa! cmuk

gregy
12. jún 2009

peti ahoj díík no prestala som krvácať už je to len také mini špinenie ktoré každým dňom slabne ... dnes idem ku svojmu gynekológovi tak potom dám info ... ale foto hodím až ked bude srdiečko 😀 😀 😀

vierka
12. jún 2009

gregy - a aku si mala vcera tu hodnotu hcg???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre