Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bambibam
4. aug 2009

brise dokonalý plán ,plne stebou súhlasíme , 😀 😀 😀 len nezabudni že tehotná môžeš byť dvojnásobne

brise
4. aug 2009

bambi ani nestraš, mne úplne úplne stačí jedno.

bambibam
4. aug 2009

jedno čo sa podobá na to jedno 😀 😀 😀

kamoška tak išla do FC a odniesla si tak dve a tiež sme sa rehnili že ide pre darček.....bola to čistá šupovica ked nám to oznamovala.

katka14
4. aug 2009

joj, tak tebe je dobre. tak držím palce aby ti to vyšlo. teraz je take nejake fajne plodné obdobie, akurat som na nete čítala - puškárová je tehotná, nedávno otehotnela aj belohorcová, tak snad sme na rade už aj my!?!? no nie?

bambibam
4. aug 2009

no to dobre dáme do uvodzoviek ,Kati ,Brise - ja som to zhodnotila či jedno alebo dve to je jedno len nech sú zdravé.

Plodné, plodné, len nech to neostane len na záhrade,nech sa to ujme aj doma 😀 😀 😀

katka14
4. aug 2009

ved práve. snad sa ten plodný boom prilepí aj na nás. 🙂

bambibam
4. aug 2009

teraz to už bude na istotu 😀 🙂 myslíme pozitívne a naladené sme na brucho.

katka14
4. aug 2009

joj, tak to moje brucho je už naladené dávno. ešte som nezhodila kilečká naviac z minulej IVF. a o chvilu je tu dalsia. dufam posledná a úspešná. 😀

bambibam
4. aug 2009

no to aj ja postupne priberám kilo sem ,kilo tam a zachvílu budem ako slonica. 😀 😀 😀

Po 10 rokoch snaženia ,ked budem chcieť ísť cvičiť budú ma kotúlať na žinenku.

katka14
4. aug 2009

chodíš cvičiť? ja som bola nedávno na zelenej vode, plávať a taka som bola z toho hotova, moja kondička je uplne fuč. no hruuuuza. 😒

bambibam
4. aug 2009

chodíme pod skalku na Váh ja sa pár krát akurát spustím a cvičím len doma okolo hrncov 😀

moja kondička je podla tlakového hrnca - 😀 odfukujem po každom kopci 😀 😀 😀 ale prejdem 🙂

katka14
4. aug 2009

a čo v skalke nad vahom? tam to moc nepoznám. ja hrnce moc nestíham, len občas po práci. cez vikend nas chtiac - nechtiac vystravuju rodicia. takze ani nemam šancu variť - len občas. napr. včera som varila po hodne dlhom čase - zeleninove rezne, nove zemiaciky a salat zeleninovy. aby sme si mali čo zobrať do práce. ked budu deti, určite sa to zmení, či?

bambibam
4. aug 2009

no tomu ver že sa vela zmení, aj častejšie budeš variť ,ja teraz mám chvílu pokoj,dcéra je na prázdninách ,muž do večera v práci a ja ked som sama doma nepotrebujem taký komfortný obed -a najem sa aj zeleninového šalátu a ked som moc hladná prejdem domov ,alebo k segre prípadne k svokre.

katka14
4. aug 2009

no ja ked som sama doba, vystačím si s jogurtom, ovocim, chloebom atd. same blbosti. sama si ani nevarim, teda občas možno, ale len velmi zriedka.

bambibam
4. aug 2009

no ja mám rada soboty a nedele ,môj rád varí a ja mu len asistujem - umývam hrnce ,ked bude babo sme sa dohodli že variť bude aj v stredu. No ja som to vymyslela tak pešibane a najlepšie by bolo keby to vždy vydržalo 2 dni a už nebudem musieť vôbec variť ,budem len upratovať,a vychovávať budúcich platičov daní 😀 😀 😀

katka14
4. aug 2009

no to máš nadherne vymyslené. aj môj manžel rád varí, ale musí dostať chuť. a ja potom kľudne umyjem riady, alebo pomôžem. ale niekedy mam aj ja taku chut varit, ako bolo napr. včera. som zvedavá, kedy príde na rad jeho chut do varenia. on je vždy hrrr najmä ked grilujeme, to je jeho - marinády, klobásky, bylinky atd. ale učím sa postupne, hlavne čo sa týka korenia a byliniek.

bambibam
4. aug 2009

ja bylinky len v čaji, grilované môžem ale štiplavé vôbec. Dokonca som dostala nariadené soliť! Nikdy som nesolila a ked sa zistilo že mám nízky tlak tak to bolo ako rozkaz.

katka14
4. aug 2009

štipľavé ani my moc nemusíme, max. s cesnakom, cibula, oliv.olej, a rôzne bylinky na grilovanie. take tie mixované čo dostat kupit. špeciálne na gril, na ryby, na kura atd. žiadny experti sme neni aby sme si ich vymyslali samy. a bylinkovy caj, tak to aj ja . iny ani nepijem.

bambibam
4. aug 2009

neviem u nás sa čaj pije málo. iba ja a sestra ,a ked niekomu ponúkam každý väčšinou kávu alebo minerálku,prípadne u nás letí mirinda alebo fanta.

A po novom stačili aj pomarančové tang. a ľad

katka14
4. aug 2009

my chodíme v lete do trenč.mitic na kyselku. to mame radi, stoji len 1 euro za parkovne, a zoberes si kolko chces. je tam sice vzdy dlha rada, ale ked si najdeme trochu casu, da sa to.

bambibam
4. aug 2009

ani mi o nej nehovor sme tam každý týždeň, a ani hu poriadne nepijem. 😠

katka14
4. aug 2009

ale ved je fajna. len tie rady vždy treba vystáť.

bambibam
4. aug 2009

ja už hovorím že je to len zvyk a vyplnenie doobedia. Akurát som pozerala počasie čo si do FC obliecť ,hlavne ked som si naplánovala skočiť tam hned s malou do ZOO. A či zmokneme ráno alebo poobede.

katka14
4. aug 2009

a kedy tam ideš?

bambibam
4. aug 2009

zajtra ,ak dospím mali by mi predpísať inj.

katka14
4. aug 2009

ja idem 17. augusta. a za par dni na to by mala prijst mrcha. ale ani by nemusela ... 🙂 nehnevala by soms sa 😅

bambibam
4. aug 2009

ja len dúfam že som to pochopila správne, spravia mi sono a ked dostanem potvoru začnem pichať zoberú vajká a za pár dní šup naspäť, zajtra by mi tam mali aj zobrať krv na 3 HP ,ja mám už žiadosť schválenú,tak myslím že by to nemal byť problém a 15-16 očakávam že príde.........................necháme sa prekvapiť.

Chápeš idem do ZOO a bocianov za nohy sťahovať aby neuleteli

katka14
4. aug 2009

tak ich len pekne pochytaj. ja som toto leto videla tolkych bocianov a zatial nič ☹ ano pochopila si to spravne, ten postup pri IVF. sme tam behali ako divi, kazdu chvilu na kontrolu ako sa vyvijaju vajka. raz som bola aj sama na aute, ked som si bola pre injekcie. to boli teda stresy, cestou spat som v blave zabludila. takze odteraz idem vzdy s drahym. a basta. nevyhovori sa. 🙂

loginka
4. aug 2009

baby , cakam na nove posily z FC 🙂

marrad
4. aug 2009

loginka tu som nova posila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre