Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gilly
5. jún 2009

ahojte, chcem sa opytat. od kolkeho dna stimulacie pred ivf je zakazany sex?

bittka13
5. jún 2009

ahoj gilly - my sme este trochu mali sex, pokial viem uplne zakazany je az po ET.... ?!?

vierka
5. jún 2009

loginka - drzim palce 😉

gilly - no my sme ten cyklus kedy bolo IVF tusim ani nesexovali... ved stimulka zacina cez mrchu a to ja neeeeee... potom ked chces SPF, tak pred tym abstinovat - vtedy mangel odovzdava vzorku na 6 den stimulky... potom ti doki poviem, ze uz medzi SPF a odberom by nebolo vhodne... potom po odbere ma bolelo brucho, tak som ani nemala chut a hned na druhy den transfer a po transfere je uplny zakaz 😅
takze ja som prvy krat ten cyklus keksikovala v tej den ako mi oznamili negativny vysledok z krvi 😝 😀

gregy
5. jún 2009

Ahojte tak krvička odobratá už len čakať na výsledok .... 😖

Loi držím palce 😉

Vierak a ty si vôbec nekrvácala ani nešpinila?

vierka
5. jún 2009

gregy - no v napati cakam spolu s tebou...
no ja som po IVF vobec nespinila ani nic, krv som mala negativnu tak mi doki nakazal vysadit utros a potom mi mrcha prisla az o tri dni po vysadeni...
no a teraz ako som prirodzene otehu, tak som jeden den rano (v obdobi kedy mala prist mrcha) nasla torchu od krvi gatky rano, tak som myslela ze sa mrcha rozbieha a potom cely den uz nic, ani spinenie ani nic...

gregy
5. jún 2009

no vidíš a ja mám krv poitívnu aj testy a špiním jak blázon ... no ale nedá sa to porovnávať každá sme úplne iná ...

ešte stále verím na zázrak a testla som sa ešte raz a podľa toho čo mi povedala sestrička tak HCG by už malo byť výrazne nižšie povedala že ak to odišlo typuje niečo okolo 15 no ale potom nechápem prečo mám pozitívne testy ešte stále 😕 no do obeda asi aj steny poobhrýzam 😠

vierka
5. jún 2009

gregy - kazda sme ina a niektore to mozu naozaj mat, ze spinia v tom obdobi kedy by mala byt asi tak mrcha... ale stale je to dobre znamenie kym len spinis... podla mna...
ale to cakanie dnes bude asi to najhorsie v zivote a ja ti tak straaaaasne drzim palce...

gregy
5. jún 2009

dík vierka 😉

babulka123
autor
5. jún 2009

gregy dobre ranko... ja cakam netrpezlivo s tebou .. od rana..
a test bol stale pozitivny tak ako vcera alebo ???

bittka13
5. jún 2009

gregy - drzim palce, z celej sily !!!!!!!!!!!! 😉

gregy
5. jún 2009

Ahoj babul áno test bol pozitívny tak ako včera ... ale nemám dojem že by silnela testovacia čiarka mám dojem že to stagnuje ... každú chvíľu na ne čumím ja drbnutá 😎

Bittka dík

babulka123
autor
5. jún 2009

posli mi mms.. pls.

babulka123
autor
5. jún 2009

ale osobne si myslim ze budes mat bud to co som mala ja.. alebo si uz nacisto specificky pripad.. 😝 😝 😝

ja viem ze sa ti zda ze si z teba robim srandu ale vies ze teba lubim.. hehehe

gregy
5. jún 2009

Babul ja vieeeeeem kuk do albumu

katy2
5. jún 2009

gregy, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 zatial tak potichucky...... 😉 myslim na teba....

gregy
5. jún 2009

ale mám dojem že začnam čím ďalej tým viac krvácať 😖

gregy
5. jún 2009

katy2 nie je k čomu HCG mi sce zistili ale nízku hodnotu, testy sú pozitvne ale špiním a už to prechádza do krvácania takže som s najväčšou pravdepodobnosťou potratila ....

vierka
5. jún 2009

gregy - ale ten test vyzera nadherne, to je ten z dnesku? dokonca je este krajsi nez ten moj.... aku ma citlivost?

babulka123
autor
5. jún 2009

gregy .. a to je z dnesneho rana?? kokos ved ja som taky nemala ani na 14 den...

ja uz neviem co s tebou .. uz len pockat co bude z tej krvy..

gregy
5. jún 2009

je to mamates s citlivosťou pod 20 a som 15 den od ET

katy2
5. jún 2009

gregy a kolko si od transferu? nevzdavaj to..... strasne na teba myslim.....
ja som tiez bola v nemocnici s krvacanim.....
drzim palce 🤐 🤐 🤐

babulka123
autor
5. jún 2009

a nemas aj tie starsie pre porovnanie??

gregy
5. jún 2009

babul ja som z toho už na prášky ☹ bojím sa že mi tie testy dávaju zbytočnú nádej ... ale uvidíme dnes som s tým akosi celkom vyrovnaná ale poviem ti nerozumiem že tie testy neblednú ... ale krvácanie je naozaj silnejšie hoci bez hrudiek ale je ... sorry za nechutný opis 🙂

marrad
5. jún 2009

gregy, velmi ti drzim palce....

Ja som sa uz v decembri rozhodla pre FC no stale som este nebola na laparke
no idem koncom juna ale mam velmky strach.
Hned potom nabehneme do FC nech to uz zacnu riesit.
Inak zatial mame vsetko v norme aj ja aj manzel...

adulik76
5. jún 2009

ahojte, moc nechodím do tejto témičky, ale sledujem vás, vaše úspechy, ale i to druhé 😒
Tiež chodím do FC, v apríli som absolvovala naše prvé IVF a hneď úspešne. Na 13. deň od ET sme mali HCG 310,6 a o týždeň to už bolo 2548. Bola som v siedmom nebi. Absolvovala som aj UTZ, síce tam doktor ešte nič nevidel, ale bol tam plodový vak 4 mm. Kázal mi prísť o dva týždne. Zmenila som doktora, rodina mi vybavila takého, u ktorého by som rodila, predsa len, budem mať tento rok 33 a bude to naše prvé bábo, tak som chcela istotu. Tak som minulý týždeň napochodovala k tomu druhému doktorovi, úplne spokojná, že nič ma nebolí a tešila som sa, že uvidím prvýkrát naše bábo. No, videla som len plodový vak, ktorý mal 20 mm. Doktor mi robil sono len cez brucho, tak som si myslela, že preto nič nevidel. Tak som si ešte v ten deň vybavila ďalšie sono - tentoraz vaginálne. Ale výsledok bol rovnaký. Doktor ma síce upokojoval, že ešte sa ten vývoj môže rozbehnúť, ale dnes viem, že to tak nebude. Čaká ma ďalšie sono 15.6, viem, že tam bude opäť len plodový vak a nič v ňom. A koniec tehotnosti. Som fakt z toho zúfalá, lebo sa o bábo snažíme už od 2004, prešla som si všetkým možným a keď som sa konečne dožila toho sladkého pocitu, uvidieť //, tak som dopadla strašne tvrdo na zem. Ešte máme dvoch mrazáčikov, tak, ak by to potom bolo možné, šla by som na KET v septembri. Ale neviem si predstaviť, ako to budem prežívať, ako to zvládnem ďalej.

Viem, že nie som jediná s takýmto problémom, ale fakt to bolí.....

gregy
5. jún 2009

mám ale sú strašne vyblednuté nedajú sa už pororvnať ... alebo sa sekli v labáku ešte aj tá možnosť je tu 😀

už mi z toho vyhráva kua ešte asi tak dve hoďky ...

gregy
5. jún 2009

kočky dík za podporu 😉 ale vnútroný pocit je taký zmiešaný aj mi nahovára že by to mohlo byť dobré a potom zase zakrvácam a som priklonená druhej možnosti že je to v kýbli ... ja som teraz jak rozdvojená osobnosť 😀 😀 😀

marrad
5. jún 2009

Baby drzim vam palciska,
ked to tu citam tak mi odchadzaju aj posledne nadeje....

gregy
5. jún 2009

marrad prestaň s pesimizmom vieš koľkým sa to tu podarilo? ved vlastne aj nám len to asi nebolo dosť silné a ja si aj hovorím že ak by to nemalo byť zdravé tak je to takto lepšie ale môj nešťastný koniec neznamená tvoj neúspech hlavu hore ...

emka1
5. jún 2009

gregy - drzim palce 😉 😉 pokial nemas rozbehnuty menzes, vsetko je otvorene 😉 😉 vydrz a ver !! je to psycho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre