Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
17. jún 2009

barbareta v FC majú dovolenku celý júl ... a ja mám SZP a o žiadnom odsúvaní nebola ani reč IVF som absolvovala teraz v máji. Pokiaľ viem snažia sa zo všetkých síl brať všetkých a o odsúvaní nebolo ani reči ...

barbareta
17. jún 2009

no to som rada, ja len zo skusenosti, že sa mi to už stalo 😒 a ten posledný pokus sa už nedám ... 😀

pahu
17. jún 2009

Ahoj Gregy 😉 Ako sa dnes cítiš? Špinenie? Bruško? Stres? 😀

labutienka
17. jún 2009

čaute baby! 😀
pahu, gregy - ako?
som rada, že vás vidím 🙂

pahu
17. jún 2009

Labu 😀 Už som ti odpísala do Pipín 😀 Ale ty sa trošku pochváľ 😀

labutienka
17. jún 2009

aj ja už som sa pochválila v pipinách 😀

gregy
17. jún 2009

Ahoooooooooooooooooooooj Labuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀
jej srdátenko moje rada ta vidím!!!!!! ako sa máš???? No ja som po 2 IVF a mám v brušku 6 mm chrústika a v piatok idem na srdiečo tak drž palce ... mali sme menšie proeblémy s kvácaním ale už len trochu špiním ale inač som max. v pohode a nad vecou a strašne šťastná!!!! - Pahu žiadne stresy ja som len poztívne naladená mamina 😵

A ty si ako na tom daj vedieť!!! a kde ideš do GF alebo FC???

kellynka7
17. jún 2009

caute baby tak uz mam po ET vlozili mi 2 bambulky a z dvoch su mrazacikovia

ina7
17. jún 2009

kelly, to mas presne ako ja - dve do bruska, dve do mraznicky. 😀

bittka, tesim sa potichu spolu s tebou.

loginka, ja ti zavidim, ze uz teraz ides na krv, ja az v streduuu, ako ja to este tyzden vydrzim.

normalne ma laka koncom tyzdna testovat, len sa bojim, ze co ked tam bude len jedna ciarka a ja sa budem zbytocne bat. lebo z krvi MUSIA byt dve. my si doma hovorime, ze otazka nie je, ci sa podarilo alebo nie, ale ze ci bude jedno alebo dve - hlavne pozitivne mysliet. 😉

loginka
17. jún 2009

super kelly 🙂 a mas aj rezervicku 🙂
ina to cakanie je fakt strasne 😲 inokedy prejde tyzden ako voda 😅

kellynka7
17. jún 2009

no mvsak to cakanie je neznesitelne a ja som strasne netrpezlivy tvor.
Ale zajtra uz idem do roboty skoro po 3 tyzdoch tak to mozno rychlejsie prejde
Vy ste normalne chodili do roboty?

loginka
17. jún 2009

ja som teraz doma - ale nutene, inak by som chodila do roboty
takze to cakanie je o to horsie 😖 ale zase som aspon v klude 🙂

labutienka
18. jún 2009

Dobré ránko,

gregy - tak to je supeeeeeer! 🙂 a si píš, že budem držať palce, všetky štyri, ani pracovať nebudem v piatok 😉 🙂 a z celého srdiečka ti prajem, aby si to dotiahla až do zdravučkého ružovučkého bábätka 😉
ja som v GF a tak tesne pred stimulkou. čakám na mrchu. a idem na to. mám krátky protokol. laparku za sebou. a cítim sa naozaj fajn 🙂

bittka13
18. jún 2009

Zdravim kocky, tak uz som cucnuta z krvicky a cakam.... vysledok ma byt tak okolo obeda 😉 ale hned som im oznamila, ze testy mam pozitivne a ze iny vysledok ani od nich necakam 😀 , Pinter len krutil hlavou 😀 😝 😀 !

Sedim teraz uz v robote ale mam pocit, ze dnes tu bude pritomne len moje telo.... asi opat nic neurobim 😝

loginka
18. jún 2009

bittka, ved je piatok, kto by uz robil? 😉

bittka13
18. jún 2009

loginka - sice je este len stvrtok 😵 , ale ja mam pocit ze je minimalne nedela.... 😀 😀 😀

loginka
18. jún 2009

aha, ozaj 😀
co chces od nezamestnaneho cloveka 🙂

gregy
18. jún 2009

bittka no na mňa tiež tak hľadel ked som mu tvrdila že si idem po dutinku 😀 😀 😀 😀 ale akú mal radosť ked zistil že mám pravdu 😉 uvidíš s akou radosťou ti oznámi že si tehu 😵 😵 😵

labu tak to je super že si takto naladená 🙂 držím palce, laparka ti dopadla dobre? a čím ideš stimulovať???

labutienka
18. jún 2009

gregy - laparka dopadla dobre, až na menšie ložiská endometriózy, ale ostatné všetko v úplnom poriadku. a dr. ma ubezpečil, že má pacientku, čo bola s endo oveľa oveľa horšie na tom a teraz čaká dvojičky 🙂 tak nech už sa to šťastie unaví a sadne aj na mňa 😉 😀
stimulujem menopurom a predtým mám clostil. a ty si čím stimulovala?

gregy
18. jún 2009

no ja teraz merionalom a cetrotide, clostil som už nentokrát nemala v FC ho vôbec nepoužívajú a mala som 3 vajká 😉
ja som mala tiež tento protokol v GF ako druhý ...

labutienka
18. jún 2009

aj ja mám mať cetrotide od 8. dňa.
pri 1.ivf si nemala myslím žiadne vajko, že? tak to sa teraz pekne podarilo 🙂 a máš aj 1 mrazáčika?
a od ktorého dňa si pichala?

gregy
18. jún 2009

no nemala som nič a tu sme mali 3 vajká a aj sa oplodnili ale prežili len 2 a tie nám aj vložili a tehu sme s jedným 😵

pahu
18. jún 2009

Čaute 😀

labutienka
18. jún 2009

a mala si predĺženú kultiváciu? alebo zonálny hatching? som zvedavá 😉 😀

loginka
18. jún 2009

ahoj pahu 🙂

labutienka
18. jún 2009

nazdaaar pahuuu 😀
ako dnes?

pahu
18. jún 2009

Logi, tešíš sa? 😀

gregy
18. jún 2009

Labu nie PK sa robí len ked je viac vajok a zoanálny hatching som nemala lebo my sme mali ISCI a to je v podstate niečo podobné lebo tam sa už štruktúra naruší (a ani neviem či to FC robí) ale mali sme seminal flushing plasma ale to robí na slovensku jedine FC. Vklad sme mali na 3 deň od OPU no teda v pondelok bola OPU a vo štvrtok mi vkladali dve 8 bunkové chrústiky 😀

no som na teba veeeeeľmi zvedavá dúfam že budeš dávať pravidelne info 😵

gregy
18. jún 2009

Ahoj pahulienka 😉

pahu
18. jún 2009

Gregy, zlatúšik, čítam že už len trošku špiníš... Supiš pupiš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre