Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
25. jún 2009

dobre ranko 😀

alex - aj ja uz mam plan na vikend, mangel bude v praci, tak ja budem len lehnit a sunky vyvalovat 😀

gregy - tak to je super, ze sa uz citis lepsie a ze uz nespinis... urcite je to dobre znamenie a na dnes ti straaaaaaasne moc drzime palce - lebo teraz tych palcov mam omnoho viac 😀
na pracu kasli, urcite to cloveka zamrzi, ked im tolko toho obetoval a oni si to ani vazit nedokazu, ale hlavne je tvoje miminko a nic, nic, nic ine na svete 😉

loginka - a ty ako?

loginka
25. jún 2009

ahoj vierka 🙂
ja pomaly 😉 zajtra utz, tak dufam , ze bude vsetko ok
a ty ako?

vierka
25. jún 2009

loginka - neboj sa, urcite bude vsetko ok 😀
ja sa mam pomalicky, dneska mam nejaky tazky den, nic sa mi nechce, ale asi sa budem musiet rozhybat... ja mam buduci tyzden prvu poradnu, tak sa celkom tesim 😀

loginka
25. jún 2009

tak to ti verim 🙂 uz ti to cislo pekne rastie, ide ti to rychlo alebo pomaly?, lebo mne straaaaaasne pomaly

alex
25. jún 2009

ahojte babule,
gregy držím moc palce 😵
a na robotu sa vykašli, sú to len zdierači, človeka by len vyšťavili na maximum 😠

vierka
25. jún 2009

loginka - vies co, aj to leti... len ked mam "tesne" pred kontrolou ako teraz, tak to sa neviem dockat kedy uz konecne pojdem dokimu a ide to tak pomalsie... ale po kontrole to ide zase rychlo....
neboj sa, aj tebe to pojde po zajtrajsku rychlo 😀

alex - ahojky, ako dneska?

alex
25. jún 2009

vierka no ja som stále bez mrchy 😒
v práci nuda, čo ti poviem 🙂

vierka
25. jún 2009

no ale aspon ze je stale v norme, ale uz by sa veru mohla umudrit.... 😠
no tak si uzi tu nudu aj za mna, ja beham od rana 😲

bittka13
25. jún 2009

ahojte kocky, tak som prave dorazila z UTZku a vysledok je ze mame v brusku jedno krasne "babatko" teda respektive zatial len ciernu machulku so zltkovym vackom 😉 , vraj to ale vyzera na riadne a krasne tehotenstvo povedal pan doktor 😀 . manzelovi vbehli slzy do oci a ja som tiez od toho nemala daleko... 😵 . takze uz nech nam len pekne rastie !!!

gregy
25. jún 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
šla som ta s malou dušičkou a odchádzala s úsmevom na tvári 😀 😀 😀 😀 😀
Sme v 7tt+1 a Dr. videl srdiečko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povdal že na to ako máme byť je to OK tých pár dní hore dole nehrá významnú rolu ale ľudia ja som sa tak bála ... nemal zapnutý druhý monitor takže som nič nevidela a on len tak čumel a čumel a žmúril a nič nepovedal a ja mu hovorím že Vám sa to neako nepáči že to tak detailne pozorujete ... chvíľa ticha a potom zahlásil nie všetko je Ok len nemám bríle skoro som ho tam niečim ovalila 😀 no a potom povedal že vidí akciu a stále tam ešte hľadal a nakoniec tak sa na mňa pozrel že ale vkladali sa dve však? no a ja som ostala úplne obarená lebo nechcel mi nič povedať ale ako keby naznačil že tam videl ešte niečo 😕 😕 😕 😕
potom ma sestrička scedila z krvi a 10.júla idem na kontrolu a ak bude všetko OKi dostaneme tehotenskú knižku 😀 😀 😀 😀

kočky keby ste vedeli ako hrozne som sa bála 😖

loginka zajtra držím palčeky ...

gregy
25. jún 2009

bittka supeeeeeeeeeeeeeer to si bola ktorý deň o ET?

alex
25. jún 2009

gregy, bittka gratulujem vám obom!!! 😵

vierka ty sa len nenamáhaj, robota ti neutečie 😀

bittka13
25. jún 2009

gregy - ET som mala 4.6. tj dnes je to 20 den od ET....

kellynka7
25. jún 2009

bittka tesim sa s tebou moooooooooooooooooooc, tak uz si vynela mrnuska,co?

loginka
25. jún 2009

fuuu, gregy, trosku mi aj odlahlo za Teba 🙂 tesim sa 🙂 🙂
bittka, no super, ze je to tak, perfekne spravicky 🙂

gregy
25. jún 2009

bittka to si bola v FC však? no to je super, ked som ja bola na 21 den od ET bolo vidno čiernu machuľku len s malou bodečkou ... a ty už máš aj žĺtkový vačok!!! no toje úžasné!!!

bittka13
25. jún 2009

kellynka, loginka - dakujem, ano su to super spravy - som stastna ako blcha 😀 😀 😀 , uz len nech sa nam to nijak neskomplikuje.... idem sa nahlasit mojmu zenskemu lekarovi asi tak na buduci tyzden... a loginka tebe drzim silno palce na zajtra 😉

gregy
25. jún 2009

logi aj mne odlahlo a keby si vedela aký balvan mi padol zo srdca 😎

bittka13
25. jún 2009

gregy - no tiez spom bola milo prekvapena, drobcek sa ciniiiiiiii 😉 , len nech mu to pekne vydrzi ! a tebe gratulujem, to uz mate druhy velky milnik za sebou !

kellynka7
25. jún 2009

gregy super to je skvela spravicka. 🙂 🙂

gregy
25. jún 2009

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj aha čo mi svieti pri mene (nebola by som si to tam ešte dala ale bittka ma inšpirovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

babulka123
autor
25. jún 2009

gregy... ja som na teba taka hrdaaaaa.. a ta 8 pri mene.. noooo proste neieje co dodat .. ked clovek vie co ste si preskakali.. tomuto sa tak dajako hovori zazrak.. a znova a opat.. KLOBUK dole pred FC , Dr. Pinterom a celym kolektivom.. lebo ked uz Gregy je tehotna ... tak to uz zvladne ktokolvek..

loginka
25. jún 2009

babulka 🙂

loginka
25. jún 2009

gregyyyy, ze 8, pheeeeeeeeha!!! 🙂 🙂

gregy
25. jún 2009

babuul prestaňňňňňňňňňňň až mi slzy vyleteli do očí 😵 😵 😵 ale máš úplnú pravdu skláňam sa pred Ferticentom. Mám ťa hrozne rada vieš o tom? cmuk a cmuk aj vám všetkým veľa krát ste ma podržali ked mi nebolo najľahšie ... no musím sa trochu ukľudniť lebo bábatko musí mať zo mňa dosť 😀

bittka13
25. jún 2009

gregy - ja uz som nemohla vydrzat, musela som si to tam supnut !!! pevne verim, ze nebude uz nijaky dovod to menit !!!!!!!!!!!! 😠

alex
25. jún 2009

gregy to sú tie tehu hormóny. Priprav sa, že teraz budeš plakať aj pri reklame 😀

Ja sa tak teším, že má FC také úspechy. Je to pre nás čakajúce veľmi dobrý pocit.

sylvusa
25. jún 2009

ahojte, všetkým Vám gratulujem. Dneska volali z centra, už mám schválenú žiadosť. A to som bola minulý týždeň vo FC. V júli nemajú sestričky dovolenku. Takže v júli mi zavolajú a dohodneme sa na august. Tak uvidíme. Už mám teraz strach.

gregy
25. jún 2009

bittka máš pravdu nebude žiadny dôvod to meniť tak prečo si neurobiť radosť no nie??? 😀 😀 😀 😀

babulka123
autor
25. jún 2009

gregy cmuuuuk laska..

sylvusa.. nemas sa coho bat.. naozaj..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre