Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gilly
30. jún 2009

inak chcem sa opytat, dnes som bola na krvi, ale uz vopred viem ze to bude negativne, tak aky je zauzivany dalsi postup vo FC. Mame este dvoch mrazacikov, ako to funguje pri KET? Ked mi dosla mrcha 27. juna a doki je od 15 jula prec, da sa KET stihnut do jeho dovolenky, alebo sa to skor presunie na dalsi mesiac? a beru sa v cykle kde je KET aj nejake lieky a tak? dik moc

vierka
30. jún 2009

alex - no tebe to bude o to lahsie, ja uz mam lieky doma... neviem, napisem dnes do tej poistovne a uvidim ako sa vyjadria, ci lieky mozem vratit a nebudu mi to ratat ako platny pokus... keby mi to ratali ako platny pokus v akomkolvek pripade, to to asi posuniem potom radsej nejake babe co to viacej potrebuje nez lekaren 😀

alex
30. jún 2009

vierka dobre hovoríš, veď koľko je takých kočiek, čo si to musia celé platiť a ty ak by si im lieky predala len za tú sumu, čo si ty platila v lekárni, tak by si možno prispela k ďalšiemu zázraku u niekoho.

peggyyy
30. jún 2009

gilly ja som absolvovala KET2krát prvý neúspešný som mala koncom novembra a ďalší úspešný som mala začiatkom februára, takže rátam že u teba ďalší určite úspešný KET bude v auguste 😀

vierka
30. jún 2009

ved hej, uvidim ako sa mi na to vyjadri poistovna a podla toho sa zariadim 🙂

sylvusa
30. jún 2009

ahojte, som prekvapená, že doktor je tam len do 15. júla. a teraz aký je postup, keď mi volala sestrička, že mám schválenú žiadosť, teraz ako ?

kellynka7
30. jún 2009

sylvusa ja som dnes volala Pinterovi a zevraj je na kongrese v zahranici.

sylvusa
30. jún 2009

a dokedy?

sylvusa
30. jún 2009

ako dlho čakáte po kým vás zavolajú, keď už máte schválenú žiadosť

gregy
1. júl 2009

Ahojte dnes je tu neako mŕtvo 😕 kde ste všetky?
Logi kde si už dlho si sa neozvala čo je s tebou? si oki?

sylvusa no mne prišla schválená žiadosť priamo domov, takže ja som im len volala že je schválná žiadosť a rovno som sa objednala na termín ... takže jedine čo ti môžem odporučiť je tam zavolať a opýtať sa ich na postup, teraz ked majú dovolenku to bude možno fungovať ináč ako normálne ....

petra2505
1. júl 2009

Baby kolko pred menzesom ste isli na ultrazvuk pred IVF?

gregy
1. júl 2009

petra to je rôznorodá ja som bola ani nie rýžden pred mrchou ale to všetko ti povedia sestričky najlepšie je tam zavolať pár dní po mrche ....

drobec123
1. júl 2009

petra2505 ja som bola na UTZ v den ked som dostala. M prisla o 3 dni skor. tak mi robil len brusny UTZ. potom som si sla po lieky, na dalsi den som zacala pichat a az potom som zacala vybavovat interne vysetrenia, odbery atd ....

gregy
1. júl 2009

petra ja som myslela predchádzajúcu mrchu nie tú v ktorej sa začína stimulka ... som sa zle vyjadrila

petra2505
1. júl 2009

baby ste strasne zlate, odkedy chodim medzi vas cim dalej tym viac verim, ze konecne otehotniem 🙂 takze staci ked v juli alebo zaciatkom augusta zavolam do FC a opytam sa lebo my sme sa dohodli na IUI lenze medzicasom som si vybavila, ze IUI nepotrebujem tak chcem hned skocit do programu IVF.

gregy
1. júl 2009

peti a kedy máš dostať najbižšiu mrchu???

petra2505
1. júl 2009

gregy teraz 12.jula, ale to tam Pinter nie je takze musim cakat na dalsiu 12.augusta

gregy
1. júl 2009

no tak to máš super rovno sa u setričiek objednaj na začiatok augusta a to budeš tak relatívne za stredom cyklu takže to je úplne OKI ...

vierka
1. júl 2009

no caute baby.... tak ja som sa este len teraz dovalila z poradne, vyse hodiny som tam cakala, ale doki bol super, aj sestricka, vzali mi asi tak tri litre krvi babatko je v najlepsom poriadku, mame dve rucicky, dve nozicky, jednu hlavicku 😀 ... sme pekne po maminke 😝 babo sa pekne predviedlo pred dokim, kopkalo ako sialene a stale sa vrtelo, ze ho doki nemohol ani pomerat 😀 mame krasnu tehu knizku, krasnu fotecku (ale tu oskenujem asi az doma a pridam do albumu) a termin je stanoveny na 23.1. 2010 😀

gregy
1. júl 2009

No vieruš supeeeeeeeeer 😉 gratulujem k tehu knižke 😵

drobec123
1. júl 2009

vierka krasny datum si to tvoje babatko vybralo ! to je moj datum narodenia ! 😀
som rada ze je teda dalsia januarovka v poriadku. mna caka kontrola zajtra. predtym som bola v nejakom 10tt.

bittka13
1. júl 2009

caute kocky, vierka to su super spravicky 😀 gratulujem, aj ja uz chcem 😀 😝 😀 !!!

vierka
1. júl 2009

gregy - dakujeeeeeeeem... konecne je moja!!!!! 😀

drobec - no tu na konovi mi ukazuje iny datum 20.1. 2010 - a ten mi pride taky lahsie zapamatatelny pre mangela 😀 😀 😀 tak uvidim kedy sa bubacik rozmysli nakoniec 🙂

bittka - neboj sa, este dva tyzdne a mas ju aj ty 😉

siouxie
1. júl 2009

vierka, blahoželám! Výnimočne sympatický dátum narodenia 😵 Vodnárik ako vyšitý, super! 😀 😀

drobec123
1. júl 2009

vierka, no nech sa uz narodi tak alebo tak, bude to tvoja radost a laska na cely zivot ! 🙂
aj ked si manzel ten datum nebude vediet zapamatat, aj ked si myslim ze ich podcenujeme a prave tento datum si urcite zapamataju !

sylvusa
1. júl 2009

gregy, mne volali telefonicky z FC, že mám schválenú žiadosť, a poštou mi nič neprišlo, sestrička mi len povedala, že ona mi zavolá v júli, a predpokladám, že sa dohodneme na august, inak menzes by som mala mať okolo 20.júla., ešte by som mohla týždeň pred stihnúť injekciu, ale podľa mňa doktor to už nechce riešiť, keď má koncom júla dovolenku, takže asi až v auguste, ale zajtra tam zavolám, som zvedavá, čo povedia

loginka
1. júl 2009

kuki baby 🙂 😉 🙂
som mimo domova u rodiny , kde sme s 3 malymi detmi od 1 do 5 rokov - takze si to uzivame 🙂
teraz som nesla s nimi von, a celkom sa tesim tejto pauze 🙂
som ok, priznaky ani nic moc, len unava, sem tam pich v bruchu uz aj prsia prestali ale som nejaka cela zvacsena 🙂
tak dufam, ze je sicko oki
majte sa krasne a piste basne - ale nie az tak moc, lebo potom nebudem stihat citat 🙂

gregy
1. júl 2009

sylvusa to je oki jedna poiťovňa to posiela domov iná do CAR ...

logi servuuuuuus

bittka13
1. júl 2009

loginka - no super chvalabohu ze si sa ohlasila 😀 , uz som myslela ze si to tu zabalila... 😀 😉
tak ja nemozem konstatovat, ze by som nemala priznaky sice som este negrcala ale je mi cely den statocne blivno, cely den zaludok ako na vode ... no ale i ked je to neprijemne aspon mam pocit, ze sa babatku dari 😀 😀 😀 .

vierka
1. júl 2009

sylvusa - kedze ziadost posielal do poistovne priamo FC schvalena ziadost pride priamo tam, neposlu ti ju aj domov, lekar si to tam zalozi a bude k tomu prikladat celu dokumentaciu zdravotnu co vznikne pri IVF...
a urcite to doki nechcel riesit v july ked dovolenkuje, lebo stimulacia sa musi sledovat, tak to by nestihal...

drobec - jasne ze to bude laska na cely zivot, ved uz teraz je 😀

loginka - tak si pekne uzivaj volno, ja mam dovolenku na buduci tyzden, tak sa na to velmi tesim 😀

bittka - ja som este vobec nevracala, ani mi nejako nebyva tazko (tuk, tuk, tuk na drevo)... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre