Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lisian
9. feb 2012

@wejbynka
@silvia545 babule gratulujem 🙂 aj ja uz chcem apriiiiiiil 😅

a nie je tam ta pani nervozna, ked jej vyvolavaju baby, ze ci uz maju schvalene, cize ked su netrpezlive? 😀

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka 😀 asi len len tesne mi to vyjde 😉 ktovie prečo 😖 😠

silvia545
9. feb 2012

@lisian dakujem 🙂 asi si už na to zvykla 😀 bola milá a ešte mi popriala veľa šťastia 🙂

wejbynka
9. feb 2012

@lisian urcite nieee , je velmi ochotna by som povedala🙂...heh🙂....
@silvia545 no len tak tak ale podla mna stihnes ale ja byt tebou tak este v stredu tam zavolam ze ci uz je to na posielani aspon🙂....heh silvi?...inak kolko cca trva odo dna prveho pichu az po transfer?...

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka na 12 den je tuším odber 😉 a na 3 den po odbere je ET a ked je PK tak na 5 den byva vklad 😉

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 fiiiha to ide vsetko velmi rychlo🙂...to je super.....a na odber ked pojdeme tak uz musi dat drahy spermosky?.....ci kedy?🙂...ja soms toho jelen a pinto nic viac nepovie:Dpokial sa nespytam🙂

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka 😀 to je celý dr. 😉 on viac nepovie,iba koľko má,,ked chceš vedieť viac musíš sa ho spýtať 😉
ked pojdeš na odber tak aj mužík dá potvorky 🙂 musí dať 😀 😀

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 uz sa neviem dockat, inak pinto vravel ze nemam sexovat az po vklade, preco nevies?

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka asi preto,aby sa ti predčasne neuvolnili folikuly 😉 a po vklade by som to ja určite tiež neriskovala,,nie sme ako iné,čo otehotneli prirodzene 😉 my si musíme dávať potom veľký pozor 🙂

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka a potom ešte pred odberom mm spermijek,,nesmú byť staršie ako 4 dni 🙂

wejbynka
9. feb 2012

@silvia545 nesmu byt starsie takze ked nam daju termmin tak aby mali maximalne 4 dni hej?...potom su uz ,,po zaruke,,?

silvia545
9. feb 2012

@wejbynka áno,,5 dní je už veľa 😉 nesmú byť staršie najviac ako 4 dni 🙂

kristina81
9. feb 2012

@silvia545 Ahoj.Gratulujeeeem!!!!!To si sa nepytala,ze odkedy nebudu preplacat?Komu treba inak volat do poistovne?Ja sice nie som vseobecna ale u koho sa treba informovat?

silvia545
9. feb 2012

@kristina81 dakujem 😉 to som sa veru zabudla spýtať 😖 skús sa informovať vo svojej poisťovni,,ja som si číslo našla na nete 😉 neviem,teda či to je naozaj pravda,,ale tak mi to povedala tá pani vo VšZP ☹ ti poviem,to je už hrúúúza čo robia tie poisťovne 😠

kristina81
9. feb 2012

@silvia545 ja som nasla na moju poistovnu len neake beyplatne cislo.No hruuuuza veru.Ale ty to mas uz zasebou. 😉 Ja to skusim az o dva tyzdne.Dufam,ze sa este zmestime do limitu. 🙂

zabka60
9. feb 2012

ahojte kocky,pocula som skvele recenzie na centrum Ferticent,ak sa najde niektora,ktora mi poradi,co sa tyka ivf a vsetkeho okolo toho budem vdacna 😉 ...dakujeeem pekne a drzim palceky kazdej snazilke

luga
9. feb 2012

@zabka60 , ahoj 🙂 co by si potrebovala vediet presne?

wejbynka
9. feb 2012

@zabka60 ferticent je najlepsi;)vo vsetkom;) ak si sa rozhodla pre ivfko tak jedine pre ferti;)

zabka60
9. feb 2012

@luga
@wejbynka ahojte,chceli by sme ivf a pocul som,ze by tam ivf vyslo tak 250 eciek a nejde mi to do hlavy,ked v kazdom dalsom care je to vyse 1000eciek...mame slaby spg 97% morfo,tak neviem,co nam bude treba

wejbynka
10. feb 2012

@zabka60 predpokladam ze to isteee ako aj nas, aj my mame slabe spermosky🙂....no je rozdiel v tom ze toto centrum nechce klamat ludi o peniaze a niesi pre nich len zarobok a cislo, tu je taka domacka atmoska, navyse vsetko teda skoro vsetko hradi poistovna , iba za lieky doplacas cca tych 250e ale moze aj menej mna lieky stali 160e🙂.....takze preto🙂....IUI vam urcite neodporucia hned pojdete na IVF alebo ICSI:🙂

silvia545
10. feb 2012

@kristina81 a skúšala si volať aj na to číslo 🙂

luga
10. feb 2012

@zabka60 , ano, je pravda, ze vo Fc sa vela "veci" neplati ... napr. ICSI a PK ... cize ano, IVFko ta vyjde do tych 250 eur - len doplatok za lieky ..... samozrejme, keby ste chceli a potrebovali mrazenie embryi, SPF alebo napr. PISCI, tak za to sa plati uz zvlast - sumy ti ale neviem povedat - nepamatam uz

kristina81
10. feb 2012

@silvia545 nie nevolala.Ziadost som podavala len teraz pondelok.zavolam az o dva tyzdne.tebe to za ako dlho schvalili?

silvia545
10. feb 2012

@kristina81 ja som tiež volala po 2 týždnoch a 3 dni 😉

kristina81
10. feb 2012

@silvia545 tak tam potom zavolam aj ja tak. 🙂 Len sa bojim toho,ze mi ju odmientu.Neviem co urobim v tedy.Hladala som na FC stranke cennik ale nenasla som.Nevies nahodou,ze ako samoplatca to kolko stoji?Jedna tu myslim pisala 1300,Ze by?

wejbynka
10. feb 2012

@silvia545
@luga zeny moje, pocujte je normalne ked mam po 2. dni pichania krce v brusku?...niesu su moc silne ale nemozem robit moc namahave prace potom ma normalne zacne pichat v bruchu, preco?...dufam ze sa nic zle nedeje?🙂

camelco
10. feb 2012

@wejbynka skús zavolať do centra, už nemám letáčik, skús prečítať, či tam niečo nie je napísané, a s tým sexíkom, to je kvôli tomu, aby ti nepopraskali folikuly 😉 ......... v utorok sa dokyho na všetko opýtaj, dokonca aj na ten sexík, uvidíš čo ti povie ........... ale určite je všetko v poriadku 😉

silvia545
11. feb 2012

@wejbynka mna len boleli vaječníky pri stimulke,ale to je normálne,ked sa berú hormony 😉 krče som nemávala,,vieš čo skús zavolať do centra aj dnes a spytať sa na to 😉 možno aj dnes tam niekto bude až majú kočky na kontrolu 🙂 a prečítaj si letáky ako napísala camelco,aké sú tam nežiadúce účinky 😉

silvia545
11. feb 2012

@camelco a ty ako pokračuješ??? 🙂

silvia545
11. feb 2012

@kristina81 aj mne sa zdá tych 1300eur a ešte k tomu lieky 🙂 ale to neviem kolko by vyšli ako samoplatci 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre