Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
13. feb 2012

@dorotka_ tak veľmi si prajem,aby sa nám to všetkym podarilo a zostali všetky tehu 🙂 tie čo možu byt tehu prirodzenou cestou nevedia,čím všetkým musíme prechádzať,kolko stresu prežívame 😖 a niektoré si to ani nevedia vážiť,že toto nezažívajú a najhoršie je,že ani vlastné deti si niektoré nevážia ☹

lienkalienocka
13. feb 2012

@kristina81 takze idem zajtra podpisovat 🙂 ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! normalne som z toho happy 😀 nad tym rozmyslam aj ja, ze ked to bude na spadnutie tak idem na pn. no este uvidim ako to bude v praci. mne to tiez asi vyjde na april najskor, bo teraz som v strede a kym to schvalia tak ubehne aj mesiac. takze april to isti 😉

ada06
13. feb 2012

Ahojte, chcela by som poradiť dobrého odborníka vo ferticentre. Ja chodím do Gyn-fiv ale chcem odísť nie som spokojná s prístupom. Ďakujem za odpoveď

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka , supeeeeer 🙂
@ada06 , ahoj, vo FC je len jeden doktor, takze si nenavyberas 😉

lienkalienocka
13. feb 2012

@ada06 a zda sa celkom fajn 😉
@luga ze? 😀

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka , aaaaa tak aj ano 😀 ... ale zase kazdemu sediet nemusi .... kazdopadne ja by som inam v Ba nesla

ada06
13. feb 2012

Ďakujem za odpovede.Snáď to bude lepšie ako v GF.

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka a uz schvaluje Dovera teda?

lienkalienocka
13. feb 2012

@luga ked mam pravdu povedat, tak ma raz odbil ze sanka dolu sefe ale som mu uz odpustila 😀
raz sme boli v iscare a tam sme boli iba cislo. ochota len taka aby sa nepovedalo a tu su sestricky ovela milsie 😉
dnes som volala do FC a ze maju uz nove papiere tak mam prist. 100% zaruka tam asi nebude, bud alebo. ja verim ze to bude bud 😀

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka , ja som zatial s nim ziadne problemy nemala ...
tak super, vyzera, ze bude bud 😉 - ked su nove papiere .... cize o papiere islo - o blbosti - ako vzdy 😝 😎

silvia545
13. feb 2012

@lienkalienocka no supeeer,,teším, sa s tebou,že sa to rozbieha 😉 za mesiac bude žiadosť schválená a v apríli už budeš tehulka 🙂 😉

silvia545
13. feb 2012

@luga presne blbosti a zbytočne vystrašia,že nebudú schvalovať 😠 ale tak to je,10 inych ludí a každy ti povie niečo iné,ked sa pytaš a chceš na jedno vedieť odpoved 😒 a ty si ako pokročila?? 🙂

silvia545
13. feb 2012

@ada06 ahoj,,jednoznačne neváhaj a prestupuj do FC 😉 ľutovať nebudeš 🙂

lienkalienocka
13. feb 2012

@luga no asi tak. nie aby riesili ze budu preplacat viac ivf ked sa nepodari ale oni taketo veci 🙄
@silvia545 tak to by som ujovi dr. radila! 😀 len nech sa teraz poistovna pohne a budem spokojna. dakujem 😉

silvia545
13. feb 2012

@lienkalienocka Pinťo sa určite postará o naše detičky,,pekne nás oplodní 😀 a budeme konečne tehu a šťastné 🙂

lienkalienocka
13. feb 2012

@silvia545 uz ma ten stres presiel a teraz ma uz zase nasiel. este ze pojdete niektore predomnou a budem vediet co sa bude diat. teda ked sa podelite o radost 😉

luga
13. feb 2012

@silvia545, @lienkalienocka, dufam, ze to strasenie skoncilo a uz to pojde hladko ...
ja cakam na vysledky HP a chlamydii - ale mne to nejako nesuri 😅
lienocka, chce to hlavne co najvacsi pokoj 😉 😎

lienkalienocka
13. feb 2012

@luga a nohy v teple 😅 ja to chapem ale moj mozog pracuje na plne obratky ( aspon niekedy 😀 ) a som strasne zvedava co sa bude diat. a hlavne ako to dopadne. keby mi to niekto povedal na 100% tak som pokojna 😔

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka , ved ja viem - mne sa teraz este hovori, ked sa zatial nic extra nedeje 😎
na sto percent to, bohuzial, nie je, ale verit treba vzdy 😉

lienkalienocka
13. feb 2012

@luga mylim sa, alebo si uz raz bola? no pri mojom stasti to bude na prvy krat 😉

luga
13. feb 2012

@lienkalienocka , mylis sa, bola som dvakrat 😀 😔 .... krasne stastie, prajem ti to 🙂

ada06
13. feb 2012

@silvia545 Ďakujem za odporúčanie ale tak veľmi som sklamaná z GF že neviem či bude to dobre riešiť práve teraz.Ale roky nezastavím........

kristina81
13. feb 2012

@lienkalienocka no huraaaaaa.takze zacneme spolu. 😉 No ja mam teraz ms ale kym to schvalia aj mne ak schvalia hned bez problemov.Takze uz zacali schvalovat v dovere??????

silvia545
13. feb 2012

@lienkalienocka to je normálne s tym stresom 😉 nemože nikto povedať,že ja strach nemám,,bude ako bude 😖 každá jedna to prežíva 😉 aspon v kutiku duše sa každá bojí ako to dopadne 😉 ja mám niekedy také dni,že sa teším,kedy už začnem 🙂 a potom príde strach a myslím si,že čo ak sa to nepodarí ☹ myslím si,že to je normálne 😉

silvia545
13. feb 2012

@luga 😀 dúfam,že je už pokoj 😉 vystresovali dosť a to mi teraz najmenej potrebujeme 😖 a kedy by si chcela začať? 🙂

silvia545
13. feb 2012

@ada06 ved skús ísť na konzultáciu do FC a potom sa rozhodni 😉 budeš spokojná vo FC 🙂 máš pravdu,roky nezastavíme 😉

luga
13. feb 2012

@silvia545 , hej, mna tie spravy o neschvalovani dost nastvali, ale zase povedala som si, ze je to zbytocne, ked neschvalia, tak pojdem do Brna
zacat? uvidim, mozno maj a mozno aj hned, ako mi schvalia ziadost - ked ma tu budete takto inspirovat 😀

silvia545
14. feb 2012

@luga ešte sa to len začína 😉 zatiaľ ani jedna nepísala,že je tehu 😖 dúfam,že sa to tu rozbehne a ako si napísala nech je dosť inšpirácií 🙂 🙂

luga
14. feb 2012

@silvia545 , v to dufam aj ja 🙂

silvia545
14. feb 2012

Krásneho Valentína Vám prajem Ferticenťáčky 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre