Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
29. feb 2012

@lienkalienocka no supeeer.vidim ani jedna nevydrzime aby sme ich v tej poistovni neotravovali.Ale ako tak citam tak sa nas tu zbiera ale poriadne. 🙂

luga
29. feb 2012

@kristina81 , neplatila som za HIV

lienkalienocka
29. feb 2012

@luga aj ja. uz nas tu je neurekom 🙂

kristina81
29. feb 2012

ja som zasa napisala sama sebe 😀 😀

lienkalienocka
29. feb 2012

@kristina81 mne to sledovala svagrina kazdy den 🙂 ze? aj ja som hovorila 😀

luga
29. feb 2012

@lienkalienocka , cize za dva tyzdne ti ju schvalila? 😅

kristina81
29. feb 2012

@luga no dufam ze pride rano.150 eur a SPF tiez.Ale ja neviem nikde o tom najst neaky normalny clanok.Tak si dobre pamatam ze na tretie sa chystate.

lienkalienocka
29. feb 2012

@luga plus este dorucenie sa do toho rata? 🙂 tak skoro potom tri

kristina81
29. feb 2012

@lienkalienocka jaj tak ty si mala protekciu 😉

lienkalienocka
29. feb 2012

@kristina81 nevyuzijes ked mozes? 😎

luga
29. feb 2012

@kristina81 , aha, dakujem - to sa da celkom .... ja tiez netusim, ci to lepidlo na nieco je - Dr. povedal, ze to zlepsuje uspesnost ivf - narozdiel od pisci - ktore zevraj nezvysuje uspesnost - ale fakt neviem ..... kazdopadne vyskusam - to sme este neskusali 😀 😀 😀

luga
29. feb 2012

@lienkalienocka , bozeeeeeeeeeeee, to je velmi rychlo 😅 - dufam, ze moja im bude trvat dlhsie

kristina81
29. feb 2012

@lienkalienocka jasne ze hej. 😀

kristina81
29. feb 2012

@luga tak ano clovek skusa vsetko.Len ci to fakt pomoze alebo je to zasa len o peniazoch.

lienkalienocka
29. feb 2012

@luga taka sokova terapia. uz nemozem cuvnut. cim skorsie tym menej stresujem 🙂 musia to schvalit uz teraz s kym tam budem chodit? 😀

lienkalienocka
29. feb 2012

@kristina81 ale ste sa rozpisali. takze ty ako? lebo sa mi to nechce lustit 😕

luga
29. feb 2012

@kristina81 , ved ano - ale keby to pomoze aspon malnko, tak mne sa to oplati
@lienkalienocka , noooo, ma stam s kym chodit - dost vela holiek zacina teraz .... ja chcem ist az v aprili

lienkalienocka
29. feb 2012

@luga my ideme v aprili na svadbu, nerada by som vtedy isla, ale ked to inak nepojde, tak hold svadbu odlozim.....

kristina81
29. feb 2012

@lienkalienocka ja uz mam chladnicku plnu injekcii a uz len cakam na ms.Uz su krce takze hocikedy.Zenska v lekarni mi hovori,ze to ani nie je taka strasna suma.Platili sme 180,to je podla nej malo? 🙂

luga
29. feb 2012

@lienkalienocka , kedy cakas ms?
@kristina81 , je to dost - este jej tam nieco nechate ... ale tak aspon ze za ine vo Fc netreba platit

kristina81
29. feb 2012

@luga oplatit sa to oplati len ci to fakt pomoze?Ja osobne neviem co mam robit.My totiz mame nespecifikovanu neplodnost,cize sme v podstate ok.

luga
29. feb 2012

@kristina81 🙂 ... tak mozete skusit bez nicoho a uvidite - ked sa, nedajboze, nepodari, potom mozete skusat "vecicky"

kristina81
29. feb 2012

@luga no uz dufam,ze vela jej tam nenechame. 🙂 Tak ano v centre uz len budeme platit za to embryo glue ak sa preto rozhodneme a este zmrazenie ak bude co.No a ked priratam cestu tak je to zato dost.Ale hlavne nech je testik pozitivny. 🙂

kristina81
29. feb 2012

@luga ked si to nedam tak si to mozno budem vycitat ked sa to nepodari. pravdu povediac neviem ci by som to cele zvladla viackrat.Ja strasne verim,ze nam to vyjde.A tu PK si mozme pytat?

luga
29. feb 2012

@kristina81 , este za utros nieco nechas .... PK davaju, ked mate viac ako 5 embryi, ked ich je menej, robia vklad skor .... treba verit 😉

kristina81
29. feb 2012

@luga a to si nemozem pytak aj keby som si priplatila.Ja som tak citala ze pri PK je vacsia sanca.

kamilkanr
29. feb 2012

@kristina81 ked dostanes mrsku, zavolas do centra a ak to bude mimo ordinacnych hodin, tak zavolaj Pinterovi-nedal ti vizitku? Oni ti povedia, kedy zacnes pichat a kedy mas prist na kontrolne sono. Gonal sa picha do brucha a ani nezbadas, ako ta ihla vosla do brucha. Len si daj pozor, lebo 1.DC nie je 1.den stimulacie !!!!!!!! Merional si daj pichat odbornikom a sleduj, ako to miesaju, ci ti tam dali vsetky prasky.

kamilkanr
29. feb 2012

@kristina81 nedali ti skusobne pero s vodou?

kamilkanr
29. feb 2012

@lienkalienocka konecne sa schopili a poslali ziadost, kedy zacinas?

kamilkanr
29. feb 2012

@kristina81 mne vkladali 7 a 8-bunkove na 3.den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre