Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

luga
2. mar 2012

@lienkalienocka , meniiiiiim 😀

lienkalienocka
2. mar 2012

@luga ze ee 🙂 aj mna sa pytala ze kedy mam dostat. keby som jej povedala ze urcite zajtra tak tam som mozno aj ja nasackova 😀

luga
2. mar 2012

@lienkalienocka , tak nakoniec zacneme tak nejako spolu

lienkalienocka
2. mar 2012

@luga ja ratam ze tak nejako okolo 5.4. by sa mohla mrcha uracit a dojst 😉 asi nasadim valovic kvapky a mozno mi to o den dva skratia 😨 ty tiez tak nejako by si chcela zacat?

luga
2. mar 2012

@lienkalienocka , povodne som myslela, ze zacnem na konci aprila, ale teda pojdem o cyklus skor, cize niekedy koncom marca ... tipujem, ze dve mrchy stihnem v marci 😝 - mam kratsie cykly

barbadossa
2. mar 2012

@wejbynka dakujeem 🙂

barbadossa
2. mar 2012

@luga su sikovny v tej poistovni aj ja som cakala ze to bude trvat dlhsie 🙂 len sa bojim bo mame ist na svadbu aby mi vklad nevysiel prave vtedy 😒

luga
2. mar 2012

@barbadossa 🙂 .... mi hovor, prekvapili - az skoro nechcene
tak budes musiet svadbu ozeliet - teda dufam, ze to nie je tvoja svadba 😀 😉 .... a ako ti to vychadza - svadba - den cyklu?

kristina81
2. mar 2012

@kamilkanr nie nepovedal.iste povie ked pojdem prvykrat na kontrolu po gonale.Ale inak robi sono aj ked budem mat este ms.Lebo mam ist na piaty den stymulacie a ja vtedy este budem mat ms.

lienkalienocka
2. mar 2012

@luga zober mi zopar mojich dni 😉 tak ja pojdem cca 2 tyz po tebe.
@barbadossa my mame ist tiez na svadbu 😀 koncom aprila. dufam ze uz bude aspon tyzden po vklade, nech sa mozem ako tak zabavit 😉 ked nie, tak budeme doma sme sa uz dohodli

luga
2. mar 2012

@kristina81 , hej, hej, sono ti spravi aj tak - ale mozno nebudes mat ms uz, ked budes pichat
@lienkalienocka , pokojne 😉 .... same svadby, aj ja by som sla uz na nejaku

kristina81
2. mar 2012

@luga to by ani nebolo zle keby len trvali par dni 🙂

kristina81
2. mar 2012

@lienkalienocka no vidis ako rychlo ti to islo. A ze nepreplaca dovera. 😉 Gratulujem.Pekne sa zbierame. 🙂

lienkalienocka
2. mar 2012

@kristina81 dakujem 🙂 sa tesime ako male deti 😉 pojdeme jedna po druhej ako na beziacom pase 😀 tak asi uz zisitili co treba urobit aby preplacali 😉
@luga posielam tri 😀 ideme na svadbu svagrinej konecne do toho kopla. bude to poriadna dedinska svadba, sa tesim 🙂

luga
2. mar 2012

@kristina81 , si myslim, ze budu kratsie - teda ja s tym nemam osobnu skusenost - ale hormony spravia svoje 😉
@lienkalienocka , oka, beriem ..... jeeeeej , dufam, ze nebude musiet zrusit 🙂

lienkalienocka
2. mar 2012

@luga ja ci ona? 😀 tak urcite sa budem snazit nech to vyjde, no proti prirode a pinterovi som maly pan 😔

camelco
2. mar 2012

@luga
@barbadossa
babule tak vám gratulujem k schváleniu, takže hor sa do stimulky 😉 😉 😉 😉
@luga si ťa viem predstaviť v tej robote, nechcela si náhodou od radosti aj kričať 😉

lev1
2. mar 2012

@dorotka_ ja som pri jednom KETe nemala ziaden problem a pri druhom som pila caj z alchemilky a aj tak mi museli zvysovat davku estrofemu a posunut vklad.

sherny
2. mar 2012

@lienkalienocka prosim ta ako dlho trvalo vase sxvalenie u dovery?
Dakujem

camelco
2. mar 2012

baby veľmi vám držím palce aby vám to tentokrát vyšlo a na teste boli tie krásne // 🙂

lienkalienocka
3. mar 2012

@sherny mne necele tri tyzdne, baby co si davali tyzden po mne, tak sme mali naraz schvalene. asi to robia raz za nejaky cas vsetky naraz. v utorok to bolo schvalene v poistovni a v piatok to bolo v centre 😉

luga
3. mar 2012

@camelco , dakujem .... nechcela som od radosti kricat - ver 😅 .... ja som fakt nechcela, aby mi ju tak skoro schvalili 😀 ...ale nestazujem sa - chvalabohu, ze schvalili 🙂
@lienkalienocka 😉 ....ty 😉 😀

dorotka_
3. mar 2012

@lev1 a stihla si vklad v tom cykle? no mne tiez zvysili davku estrofemu a uvidime co pondelok a ci stihnem v tomto cykle vklad 😉

barbadossa
3. mar 2012

@luga nie nie ja uz po svojej mam 🙂 vychadza mi to len tak tak

barbadossa
3. mar 2012

@lienkalienocka no aj ja som povedala ze radsej oželiem svadbu ved neni posledna 🙂

sherny
3. mar 2012

@lienkalienocka hmm, to je super, a nemala si problém, že je to dôvera? lebo som bola svedkom dr. ktorí s nimi absolútne odmietali spolupracovať

lienkalienocka
3. mar 2012

@sherny dr. bol velmi skepticky ked som bola podpisovat, lebo im od zaciatku roka nic neschavalili, ale vidis, dost babam schvalili. ci upravili nejake podmienky, neviem
@barbadossa akoze mne to bude luto, lebo su to ludia, ktorych mam rada, ale tak si to pozrem na dvd uz mozno aj s bruskom 😉
@luga lebo to bolo napisane ako na nu 😉 aj ked je to muzova sestra, tak povedal ze bude tu so mnou keby to vyslo v tom obdobi 😉

lev1
3. mar 2012

@dorotka_ ano stihla, vklad som nemala na 15 den ale na 18 den

barbadossa
4. mar 2012

@lienkalienocka no vidis alebo tak sa to da 🙂

dorotka_
5. mar 2012

@lev1 jej to si ma potesila, teda este nie je nic stratene, tak verim ze aj ja stihnem dnes idem na kontrolu ako to vyzera po zvyseni davky estrofemu a uvidime ci cez vikend narastla 😉 drzim si palce a chcem od dr. pocut cislo min. 8mm 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre