Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
25. mar 2012

@ana79 ano ja som mala 😉 den pred ET 😉 jedna kočka to tu raz písala ohladne SPF,že sa to dá aj takto vyriešiť a peniažky sú ušetrené 🙂

ana79
25. mar 2012

@silvia545 dakujem bo doki nam nic nepovedal,ze nemozme... tak sme nevydrzali ET mame az v utorok...tak snad to bude ok...a nenarusi to tam nijako...

silvia545
25. mar 2012

@ana79 😀 to poznám 😉 ale ked budeš tehu,tak budete musieť vydržať 🙂 moj mm to zvládal na 1 🙂 ešte by ste mohli potom aj den pred ET mať sexík 😉

kristina81
25. mar 2012

@luga jeej aj ja ti gratulujem. 😉 Dufam,ze ta budeme nasledovat?Na prvy krat sa to podarilo?Kolko embryok ste vkladali.Mozni si to uz pisala len si to nepamatam.

kristina81
25. mar 2012

@silvia545 moja aj ked tam nic nebude vidiet zajtra dr. tak sa nelakaj.Ani mne tam nic nevidel.Az po merionali mi zacali rast.Mne ten gonal nic neurobil,pre mna to boli zbytocne vyhodene peniaze,podla mna.Jezis ja sa tiez bojim zajtrajska.Zajtra mame vklad.Dufam,ze nam embryjka vydrzia do zajtra.Inak co sa rozumie pod plnym moc.mechurom?Ked citim,ze mi treba cikat alebo ked tak citim,ze sa uz skoro docikam? 🙂

silvia545
25. mar 2012

@kristina81 vieš čo mne už asi pomaly hrabe z toho sledovania sa či bolia alebo nebolia vaječ. 😀 ved aj ten gonal dosť stojí,,a niektoré zas majú puregon a to je to isté ako gonal a ešte je aj lacnejší ako gonal 😉 no budem veriť,že po merionaly budú rásť,,uvidím zajtra 🙂 tak už to budeš mať za sebou a konečne budeš mať drobčeka v brušku 😉 už ked budeš cítiť,že ti treba ísť,ale musíš to vydržať,,musí byť plný aby bol vklad,lebo inak by si tam musela čakať a nalievať sa kym sa ti celkom nezaplní 😉 ja ked som prišla na vklad už som to ledva vydržala a ešte potom čakať na vklad a ked ti robia sono a behajú po mechuri som myslela,že to tam vypustím 😀 😀 potom som ledva stihla prísť na wc 😀 len ked pojdeš potom na wc,,po vklade,sa snaž tak pomaly cikať,,nie to rychlo vypustiť 😉

lienkalienocka
25. mar 2012

@kristina81 este uvidim ako to poriesim. ratala som, mam dostat okolo 5. 4. cize kontrola by mala byt cca za kolko? mne to vychadza okolo velkej noci. len si nie som ista ci aj vtedy robia 😕

lienkalienocka
25. mar 2012

baby, mam otazku. zjavne mam mykozu ci ktoru mrchu, tak strasne ma svrbi "vchod do tela" ze by som pistala. este som nic take nemala. mama so sestrou mi naordinovali canesten. mohol by mi zobrat stery aj v centre kedze tam idem v utorok? asi by som nic nemala mat ked zacnem pichat vsak? ked sa dari tak sa dari 😖

kristina81
25. mar 2012

@lienkalienocka tak gonal zacnes pichat na druhy den ms a kontrola podla toho kolko si budes pichat.Ja som mala 225 cize sa mi to minulo za styri dni a na piaty som isla na kontrolu.

lienkalienocka
25. mar 2012

@kristina81 ja mam az 900 ako pre kona 🙂 jedno pero je v papieroch napisane. no asi si to v utorok normalne napisem na papier co a kedy a kam pichat. lebo tam mi je vzdy vsetko jasne, pridem domov a nic neviem na isto 😉

kristina81
25. mar 2012

@silvia545 aj ja som si vsetko nahovarala. 🙂 No akoze ja s tym ze sa mi nenaplni mechur problem nemam lebo priblizne kazdu polhodinku mi treba is na wc ak vela pijem. 🙂 No ja inak ani neviem ci mozem doverovat lekarovi,ze ci vsetko urobi preto aby nam pomohol alebo aby si cim viac zaplatila.Bohuzial sa vsetko toci okolo peniazoch. ☹

silvia545
25. mar 2012

@kristina81 😀 ty si ako ja,,ja ked len nastúpim do auta a po pár metroch mi už treba 😀 ty si pichala až 225??ja 187,5 gonalu 😉 zajtra si mám priniesť 4 merionaly a 1 cetrotíde 😉 tak asi preto si hned cítila gonal,lebo si mala vačšiu dávku 🙂 aj si dávate to lepidielko? 😉

silvia545
25. mar 2012

@lienkalienocka ked dostaneš 5.4,ms tak kontrolu budeš mať 11.4. 😉 ked budeš pichať 5 dní gonal 😉 tá mykoza je svinucha,,aj mna stále napádala 😖 ale teraz sú dostupné lieky aj bez predpisu,tak ked ju chytím,nejdem ani kdr.a kúpim si v lekárni,,veľa to nestojí okolo 3 eur candibene čípky 100,,je ich tam 6 ks,,sú aj vačšie 200 tie sú na 3 dni 😉 kúp si tie 100,to ti bude stačiť,,uvidíš pomožu ti 🙂 aj ten krém je dobrý canesten,,ale to je len na vonok,,ked to máš vo vnútry tak tie tabletky si kúp 🙂

lienkalienocka
25. mar 2012

@silvia545 ok dakujem za radu. zajtra tam hned nabehnem. aj keby som to nemala vnutri tak mi to myslim neublizi ked si ich supnem 😉 pocuj, to oznacenie gonalu ze 900 mas aj ty? a potom mi povie ze kolko si mam pichat ci jako? tusim zacinam mat strach 😕 zajtra drzim palce 😉

silvia545
25. mar 2012

@lienkalienocka nemáš začo 😉 určite ti to neublíži,,ja ked už cítim,že to dostávam,tak si to hned kupujem,,predtým som behala k dr.a bolo to dosť nepríjemné,,niektorý sú aj taký,že si myslia bohviečo o tebe,ked to máš,,tak radšej zbehnem do lekárne a hotovo 🙂 ten gonal je označenie 900,,aj ja to mám,,dr.ti povie kolko budeš pichať a sestrička ti to ukáže ako sa to nastavuje a pichá 🙂 dakujem za palce,,budem ich potrebovať 🙂

lienkalienocka
25. mar 2012

@silvia545 ja to mam prvykrat tak neviem co to 🙂 jaj, uz som sa zlakla ze to su davky 🙂 urcite budes milo prekvapena 😉

kristina81
25. mar 2012

@lienkalienocka to cele pero je 900.A to je potom rozdelene na denne davky 🙂

kristina81
25. mar 2012

@silvia545 iste si chudsia preto mas nizsiu davku. 🙂 mne hned hovoril doky ze 60 kg asi nemam.Hovorim bohuzial nie. 😀 Nedame lepidielko.A ako som uz pisala ani to neako nesilili.Ked som isla po lieky vtedy to spomenul a odvtedy ani raz.Tak asi to predsa len nie je taka uzasna vec.

dorotka_
26. mar 2012

@luga aj ja sa pripajam ku gratulaciu 🙂 a budeme sa za tebou rychlo ponahlat nech sme vsetky pekne s bruskami 😉

dorotka_
26. mar 2012

a pekne tehotne 😀

luga
26. mar 2012

@silvia545 , ahoj, dakujem 🙂 ....ono nevkladali - ziadost schvalena a ms akosi neprisla 😅 😵

luga
26. mar 2012

@kristina81 , vdaka 🙂 ...dve ivf nam nevysli a na tretie sme sa "nedostali" .... a teda dufam, ze vas pribudne vela 😉

tigi
26. mar 2012

@luga luguuuuus???!!!! co to toto citam?? ja odpadnem!!! moja hrozne moc moc gratulujem, az mi vsetky chlpy stoja!!! uuzasna spravicka 😵 😵 😵 tfuj tfuj, nech je vsetko v poradecku 😵 😵 😵

luga
26. mar 2012

@tigi , dakujem ti velmi pekne 🙂 .... verim, ze bude vsetko ok 😵 .... zjavne ma v tom prsty marcela 😉

kristina81
26. mar 2012

@luga no to je super. 🙂 V necakanej chvili ta najlepsia spravicka pre vas. 🙂 Drzim palce aby bolo tehotenstvo bez problemov!!!! 😉

tigi
26. mar 2012

@luga je to uzasne a mam z teba naozaj obrovsku radost. 😵 myslim, ze az teraz chapem co znamena "motivujuca sprava" 😀

larati
26. mar 2012

ahojte, rada by som sa spytala na pristup lekarov vo ferticente. funguje to tam ako na pase, alebo vas beru ako zodpovedne a venuju sa vam? vdaka za odpovede

luga
26. mar 2012

@kristina81 , veru, dost necakane to bolo - az tomu clovek tazko veri 🙂
@tigi , jo, jo, treba ist dopredu a mat jasno 😉 ... co sa mi teraz uz velmi lahko pise, ale zjavne sa to da aspon skusit 🙂

ana79
26. mar 2012

@silvia545 ahojte ja som mala pri 1 ivf gonal davku 187,5 ale kedze mi pomaly rastli folikuli tak teraz pri 2 ivf mi zvysil davku na 225 za 4 dni som to mala vypichane. 5dne bola kontorla. potom som mala merional 4ampulky po 2 dni a potom zase 4 merionali denne plus cetrotide po 4 dni ...a uz boli machule jak hrom.a to vazim 55kg neviem podla coho to urcuju... celkovo stimulka 10 dni a na 12 den bol odber.

silvia545
26. mar 2012

@kristina81
@ana79 máme zatiaľ 4 folíky,,ale dr.vravel,že rychlo narástli majú 14mm 😉 v stredu kontrola,,tak sa mi zdá,že aj odber bude skor,ked teraz mám 4 merionaly a 1 cetrodite denne,,na 3 dni mi to vychádza 🙂 dúfam,že aspon jedno jediné bude to pravé 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre