Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
5. apr 2012

@ana79 presne toto som si povedala aj ja,,že zatiaľ sem ani asi nepojdem,,aj kamoška mi to vravela,,nečítaj nič,,nechod zatiaľ na MK,,nerobí to dobre 😖 a ešte ked sa dočítaš o druhých,že sa im to nepodarilo ☹ to nieje dobré povzbudenie 😉 asi si dám na čas pauzu 😉

dorotka_
5. apr 2012

@wejbynka ja som tiez necakala ze sa to moze odkladat som s takymto ani neratala, som myslela ze v pohode budes jest estrofen a potom sup na vklad, na desiaty den ides na kontrolu sliznice maternice a mala by mat cca 8 mm niekde som citala ze pre vklad je idealne 10mm, ja som mala na 10 den iba 3,6mm tak mi dr. zvysil davky a na 13den bola stale len nieco okolo 6mm takze sa rozhodol ze vklad radsej odlozime

dorotka_
5. apr 2012

@silvia545 @ana79 no mozno je to pravda lebo clovek sa vselico docita a potom si mozno aj nieco vsugeruje, posielam vela pozitvnej energie a nech sa drobce pekne uhniezdia a o 9 mesiacov sa ukazu v plnej krase 🙂

dorotka_
5. apr 2012

a este k tej sliznice maternice, kludne sa moze stat ze jeden cyklus je sice nizka ale ten dalsi je uz ok ktovie ako to cele funguje a od coho to zavisi

silvia545
5. apr 2012

@dorotka_ dakujeme 😉 no ved práve,,že sa dočítaš hocičo a potom ťa napádajú tiež všelijaké myšlienky 😒 tak nepojdem už čítať iné témy,,mrknem sem medzi Vás 🙂 a pekne pi ten čajík z alchemilky stále,,uvidíš,že po nej bude sliznica a vystelka maternice krásna 🙂 😉

dorotka_
5. apr 2012

@silvia545 pijem alchemilku 🙂 tak dufam ze sa to prejavi a kym pojdem na vklad budu tomu 2 mesiace co ju pijem

dorotka_
5. apr 2012

a mam pocit ze mi pomaha aj proti bolestiam pri ms lebo vzdy pred som mavala krce a tento cyklus nic 😉

ana79
5. apr 2012

@silvia545 asi to aj ja tak urobim ,ze sem len nakuknem mozno nieco napisem ale ine veci uz nebudem citat nech sa nestresujem....bude ako bude....idem do mesta nieco vybavit potom na rehabilitaciu do medicinskeho vyzera byt pekne...tak sa idem odreagovat...

tatinka
5. apr 2012

@kristina81 chcela som sa spyta tty si ake lieky mala na ivf?

ana79
5. apr 2012

ahojte kocky ....vonku je tak nadherne....a som ovela pokojnejsia nez rano....prajem vsetkym krasne velkonocne sviatky plne radosti slniecka a dobrej nalady....a hlavne nestresujte...🙂)

silvia545
5. apr 2012

@ana79 aj ja tebe prajem prajem krásne veľkonočné sviatky 🙂 a nech takto o rok ich tráviš už so svojim drobčekom 🙂 😉
máš pravdu,,dnes je krásne,,ale počasie sa má pokaziť 😖 idem aj ja von na prechádzku 🙂
a presne nebudeme už stresovať 😉 čaká nás krásne tehulkovanie 🙂 😉

silvia545
5. apr 2012

@dorotka_ 🙂 uvidíííš bude krasna po tej alchemilke 😉

barbadossa
5. apr 2012

@lienkalienocka juuj keby si videla tie moje modriny 😀 no musim este cakat na mrchu a musim ist k doktorke po lieky na upravu bo mrcha si chodi ako sa jej chce 😒 ale ratam tak zaciatok juna 😉

barbadossa
5. apr 2012

@silvia545 no ked som prisla domov tak to bol moj najstastnejsi den 😀 ale dufam ze ma caka este stastnjsiiii 🙂

ana79
5. apr 2012

@barbadossa no tie pekne este len pridu...

lienkalienocka
5. apr 2012

@barbadossa no hej. len tebe pichali stale a mne len jeden krat a ze sa da nieco taketo modro-cierno-fialove vytvorit, by som nikomu neuverila 😉
takze babeny, zajtra rano picham prveho cmeliaka a v utorok bude sono a interne. ze krasne sviatky 😀

barbadossa
6. apr 2012

@lienkalienocka noo tak tomu s hovori sikovna sestricka 🙂 tak ti budem drzat palceky ked uz ides na tych cmeliakov 🙂

silvia545
6. apr 2012

@lienkalienocka no supeer,že už pich pich 😀 😀 tak pekné pichanie ti prajem a ešte krásnejší vysledok 🙂

silvia545
6. apr 2012

Baby prajem Vám krásne Veľkonočné sviatky a nech takto o rok ich trávime s našimi detičkami 🙂 😉

lienkalienocka
6. apr 2012

@barbadossa
@silvia545 ahojte 🙂 dnes to mam uz iba hnedo modre 😉 islo to celkom dobre. sice sa mi triasli ruky a pichla som az na nejaky 6.ty krat. keby som vedela ze to neboli, tak to mam na prvy krat. mam otazku. mam mat stale gonal v chladnicke? lebo ako som ho pichla tak ma to tam potom hrialo 😉

lienkalienocka
6. apr 2012

aj ja prajem krasne sviatky, vela vody a sibacov 😀

kamilkanr
6. apr 2012

@lienkalienocka Gonal ma byt v chladnicke

lienkalienocka
6. apr 2012

@kamilkanr som citala ze ked sa pouziva, tak moze byt aj vonku do 25st. aspon tak som to pochopila z tej krabicky. ale mam ho v chladnicke 😉

silvia545
6. apr 2012

@lienkalienocka 😀 ja ked som si pichala gonal,tak prvý krat aj 2,3 v pohode,hned bol tam 😉 a na 4 den som si to nemohla pichnuť 😀 ja neviem,či tá ihla bola nejaká zlá,,ale nechcela mi vobec prepichnúť kožu 😉 tak až na 5 pokus som to tam nejako vrazila a to som už mala samé bodky v bruchu 😀 😀

lienkalienocka
6. apr 2012

@silvia545 este ze je tam tolko ihiel 😀 ja som mala problem najst miesto ze kam to pichnem, lebo tam stria tam stria a do nej som to nechcela pchat. nasla som 😉 snad najdem este dalsich 10 😒

ana79
7. apr 2012

ahojte tak zla sprava zacinam spinit....ale uz sa pripravujem na najhorsie...

silvia545
7. apr 2012

@lienkalienocka 😀 asi vedeli,že sa nájdu aj také ako my a nepojde im to na prvú šupu,tak tam dali viac ihiel 😉

silvia545
7. apr 2012

@ana79 moja,ešte to nemusí nič znamenať 😉 ked je to špinenie,tak to može byť,,kolky den si po ET 🙂

barbadossa
7. apr 2012

@lienkalienocka ja by som nemohla si na niekolky krat pichat ja som vzdy musela na prvy 🙂 to ako hrdinka si pre mna ze na siesty krat 🙂 ja som si zase sama pichala merionl s tym som mala trochu problem vacsia ihla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre