Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

aaddeell
13. apr 2010

ahojte krv je negativna

honey777
13. apr 2010

pridavam sa aj ja prejavit vam strasnu lutost, bobjan, floskulka...nepozname sa blizsie, ale kedysi som tu bola castejsie a citala som vas, ako sa vam dari. Tak ma najprv strasne potesila bobjan... Bubulka, tak ty si sa predsa rozhodla pre IVF...verim, ze to bolo spravne rozhodnutie a nebudes toho lutovat 😵 . Strasne vam drzim palce, smutiacim, aby cas zahojil rany a tym nadejacim, aby to vyslo.

Chcem sa opytat, je tu rec o Dr.Kocim, o koho ide ? Dik

siouxie
13. apr 2010

adel ☹

honey, MUDr. Kočí je český andrológ, veľa z nás je s ním v kontakte, niektoré kočky majú aj osobnú skúsenosť z jeho ambulancie (napr. v téme azoo...). 😉

honey777
13. apr 2010

dakujem siouxie, zatial mi tato info staci, pekny den

aaddeell
13. apr 2010

nemate niektora skusenost so sukromny centrom sagax v dunajskej strede?

christie
13. apr 2010

adelka nie

siouxie
13. apr 2010

adel, napíš awe IP ona má (občas chodí aj do tejto témy) 😉

bubulka722
13. apr 2010

Ahojte babulky! Ja sa na určitý čas odmlčím a budem sa venovať vlastnému súkromiu. Info o sebe dám až keď budem za vodou! Zatiaľ je všetko o.k.!

awe
13. apr 2010

aaddel - mas IP 😉

christie
16. apr 2010

ahojte kocky z Ferticentu, niektora nieco nove? nove stimulky, potrvdena krv a pod? dlho sa tu nič nedeje

martineluska
16. apr 2010

ahojte takže mam schvalenu žiadost 🙂 takže v máji začínam 😉

christie
16. apr 2010

ahoj, tak nech to do tretice dopadne na jednotku.

martineluska
16. apr 2010

dik christie pevne dufam 😅 rebeca ti ako pokračuješ?

martineluska
16. apr 2010

christie ti ideš na krv ?

christie
16. apr 2010

hej, v utorok 20teho, rano asi 7:30

martineluska
16. apr 2010

a pocit maš aký?

christie
16. apr 2010

taky iny ako pred mrskou, tak snad to dopadne ako si prajeme 🙂

martineluska
16. apr 2010

tak to je dobré znamenie 😉 prajem vam pozitívne správy 🙂

martineluska
16. apr 2010

kolké ifko ?

christie
16. apr 2010

mali sme neuspesne IUI a toto je prve IVF

christie
17. apr 2010

ahojte, tak test //, v utorok krv.. zatiaľ sa tešíme, tíško, ale veríme, že to vyšlo. 😎 😎 😀

rebeca_1
17. apr 2010

Christie waw....
Moc ti gratulujem, uzasna spravicka..
Tesim sa s tebou...
A drzim palce!

siouxie
17. apr 2010

christie, držím ti palce, perfektné! 😵 😵

martineluska
17. apr 2010

christie 😵 super rebeca ti ako pokračuješ? 🙂

christie
17. apr 2010

dik kocky, v utorok dam vediet, ake bolo HCG

dalayla
17. apr 2010

Caute kocky,tak ja sa stimulujem 11 den,zajtra idem na kontrolny UZV brucho mam ako balon,moj buduci manzel ma nepohyblive spermie,cize ak sa nenajdu pohyb.ideme cez darcu ....som vo FC lebo som na nich nasla len super referencie,aj ked ma trosku doky vytaca ,ze niekedy nechce komunikovat ale boli sme narychlo aj v ISCARE a tam to bol strasne uz od recepcie,moja polovicka ma zvlastne ochorenie,ktore vyradilo byciky z pohybu ... 😢 ale mozno sa udeje zazrak a najde sa nejaka.Chcem sa Vas opytat,ci je tu niektora ktora prekonavala to iste co my- darcu.Dakujem.a drzim vam vsetkym palce.

floskula
17. apr 2010

ahoj dalayla, myslim, ze je dost kociek, co pouzili darcovske spermie. je tu tusim aj taka tema ze "Mam dieta s darcom", ked si to das do vyhladavaca, najde ti to tu diskusiu. tak skus mrknut. hlavne, aby ste s tym boli obaja zrozumeni a potom je to ok. dolezite, ze sa to podari a budete mat babatko. drzim palce.

lalia123
18. apr 2010

Ahojte dievcata, mozem sa Vas spytat, ako je to so zmenou centra, ak napr. odchadzate z GF do FC? Treba to v GF nejako nahlasit, resp. daju Vam nejaku zdravotnu dokumentaciu, aby v novom centre nemuseli zacinat od nuly? Dakujem 😉 a peknu nedelu zelam.

dalayla
18. apr 2010

dakujem za link idem pozriet,dnes som bola na merani,a vsetko je super ....")vecer mam ist na pohotovost si nechat pichnut injekciu a v utorok o pol osmej na odber,ako to potom je??isli ste na druhy den do prace??lebo ja ucim v skolke a niekedy je to dost na nervy...lalia123,ja som bola v ISCARE lebo sme tam bolio konzultovat s docentom Valkym,ci robia spravny postup vo FC,rozmyslali sme aj nad tym ,ze odideme do Iscare,koli tomu,ze moj manzel ma problemy,a vraj tam by mu dali malu sancu,a docentovi stacilo na presun to,ze poistovna presunie schvalenu ziadost do druheho centra.takze asi to je najdolezitejsie,lebo vysetrenia ti urobia...drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre