Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ana79
3. apr 2012

@kristina81 to mi je luto....skoda...ale snad to vyjde nabuduce....uz urcite.

kristina81
3. apr 2012

@luga ano bohuzial.Dakujem za podporu.Vidim vy chvalabohu rastiete. 😉 Velmi vela zdravicka az do sameho konca no a samozrejme aj po tom. 🙂

kristina81
3. apr 2012

@dorotka_ ale nemusi.Zivot ide dalej. 😉

kristina81
3. apr 2012

@ana79 snad ano. 🙂 raz to uz vyslo a ma 13 rokov. 🙂

lienkalienocka
3. apr 2012

@kristina81 ved ten posledny odkaz bol na to dvd, aby si si ho kupila 🙂

barbadossa
3. apr 2012

@lienkalienocka no ahoj tak zajtra pojdem podla vysledkov krvy domooooov jaj uz len dufat ze to bude dobre 🙂

lienkalienocka
3. apr 2012

@barbadossa jej no super! cize teploty uz nic? aj na sviatky sa stihnes pripravit. tesim sa s tebou 😉

kristina81
3. apr 2012

@lienkalienocka jaaaj to som neotvorila ale som si to uz dnes objednala.Presne tu stranku som objavila. 😀

leon123
3. apr 2012

@kristina81 ☹ je mi to lúto ,ale nevzdávaj sa,aj nám to zasa vyšlo až na niekoľký krát 😉

kristina81
3. apr 2012

@leon123 Prejde ma to casom.Neviem ci pojdem aj druhykrat.Momentalne tak citim,ze asi nie.Nemame velmi peniazky na rozhadzovanie. ☹ Skusame dalej prirodzene.Teraz nam ine velmi ani nezostava. 😉

wejbynka
3. apr 2012

@dorotka_ noooo ved mozno aj kvoli mmrche sa to posunie aj mne ale zasa musime to brat tak ze na to najlepsie sa caka, a ked uz sme si nejaky ten rok vedeli pockat tak pockame este nejaky ten tyzden🙂.....ty kvoli comu cakas?....tiez kvoli OHSS?

wejbynka
3. apr 2012

@silvia545 silvinkaaa moooc drzim palceky, kedy ides na krvicku??🙂

silvia545
4. apr 2012

@kristina81
@dorotka_
@wejbynka babule dakujem 😉 už len čakám,kedy začnem mať nejaké príznaky 😀 😀

dorotka_
4. apr 2012

@wejbynka ja som na konci februara zacala brat estrofem pripravovala som sa na KET a vklad som mala mat zaciatkom marca ale sliznica maternica nemala velkost ako mala mat a tak musim cakat az na aprilovu ms co mne vychadza koncom mesiaca a potom zacnem znova a dufam ze tentokrat bude uz sliznica maternice dostatocne velka a pripravena na vklad 🙂

tatinka
4. apr 2012

ahojte baby chcem sa spytat tie co chodite do ferticentra prosim odporucte mi tam dakeho dobreho lekara ci lekarku,,,neviem ci ich je tam viac ,,,prosim odporucte dakoho, dakujem

kristina81
4. apr 2012

@tatinka ahoj.tam je len jeden lekar. 😉

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 a ako si tam spokojna?kolko si doplacala a za co? aky maju pristup?

kristina81
4. apr 2012

@tatinka S personalom som problem nemala ziadny.Su mily a ochotny.Platila som za lieky okolo 35O-60 ale to je individualne.Ja som si pichala inekcie 12 dni lebo mi neraztli folikuli ako mali.Su ktore platia aj o 100 eur menej.Podla mna ja som bola maximum. 😀 No a plati sa este 200 eur za zmrazenie ak nieco ostane.Nam neostalo a teraz to velmi lutjem lebo nam ivf nevyslo. ☹

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 mne tiez nevyslo ani trikrat iui ani prve ivf, mraziacikov sme mali lend voch jedno neprezilo rozmazenie, druhe nam vlozili, ujalo sa a teraz v pondelok nam po mesiaci tehu odislo babo do nebicka,,,som hrozne na nic z toho,,,ale my sme dost doplacali a dalsi pokus uz financne neutiahneme a citala som na fert,stranke ze oni malu icsi aj pk zadarmo,,my sme za vsetko doplacali 1270 eur,,,takze myslis ze by sa odplatilo skusit to tam vo verticentre?odporucas ho?

kristina81
4. apr 2012

@tatinka ano icsi aj pk je zadarmo.Odporucam ho aj napriek tomu ze nam to nevyslo.Nemala som z nich pocit ze nas len oberaju o peniaze.A lekar bral ohlad aj na to ze som zdaleka a tak na krv som sa nemusela trepat zas do BA.A ak sa rozhodneme ist znovu tak iste tam pojdeme.Nas to cele aj s cestou vyslo cca 600 eur.Aspon vies ze tehotna dokazes ostat a to je velka sanca,ze sa ti to podari aj na druhy krat.A aky mate problem?

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 ja mam polycyst,vajecniky a p riatel ma slabsi spermiogram ale napriek tomu ze sa snazime uz tri a pol roka o babo nam vsetci lekari tvrdia ze ajs tou diagnozou mozme mat deti,,,horsie je ze neviem ci sa mi podari mojho ukecat na dalsi pokus lebo teraz sa zatal ze uz nikam nejde,,,ale som pisala mail dr do ferticentra ci by nam uznali vysledky vysetrenia z predosleho centra ze by sme uz nemuseli vsetko od znova podstupovat, ze aspom to by som skusila na draheho tako vytiahnut ze ved ja to vsetko som ochotna podstupit nanovo pichanie do brucha aj vsetko a ze on teda nemusi nic ,,, ja to mam tiez daleko do blavy, tri hodiny tam tri naspak,,,,vy mate aky problem?

kristina81
4. apr 2012

@tatinka urcite vam uznaju vysledky vsetkych vysetreni co ste absolvovali.Mne tam uz v podstate nic nerobili lebo vsetky mozne vysetrenia ohladom neplodnosti som absolvovala doma.Priatelovi robili spermiogram a mne este neake imunologicke vysetrenie,no a somozrejem stery co pred ivf je asi nutne.Mi moja nemame ziadny problem a predsa nie.A koli tomu som strasne dufala ze nam to vyjde.Toto je nas treti rok snazenia sa.Jedno dieta ja uz aj mam ale nie s tymto partnerom.Ja neviem asi sa k sebe nehodime po tejto stranke alebo uz fakt neviem za kym sa mam obratit.Uz vsetko mozne som vyskusala.Teraz citam o neakaej bylinkarke ale byva niekde pri Piestanoch.Mam to tu za rohom. 😉 Uz asi raz skoncim v blazinci. 🙂 Tak vy tu BA mate este dalej.My sme tak za dve hod. tam.

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 ja som tiez strasne dufala ze sa podari a teraz v marci ked sa ujalo embyko po vklade na ket som bola ako blcha stastna a vidis,,,po mesiaci nam odislo:(,,este som sa z toho nespametala, este stale revem,,,ale ja chcem dalej skusit len moj je tvrdohlavy...ale skusim ho dako spracovat aj ked neviem ci sa este da,,,ja uz tiez som snaz vyskusala vsetko mozne,,,,som uz zufala z toho,,,ked sa ujme malo by uz vydrzat lebo to je hrozne tazke sa s tym teraz zmierit ze odislo,,,:((...ako sa vola ta bylinkarka?

kristina81
4. apr 2012

@tatinka ja si myslim ze celkovo je to tazke.ja kazdy mesiac revem ked mi dojde ms.Aspon keby mi niekto povedal ze mozem mat dieta len to trosku potrva alebo ja neviem.Ale nikto nic nehovori len kazdy kruti hlavou,ze preco neviem otehotniet.A ztoho ked mi niekto povie ze nemysli na to,uz my je zle.Jak nemas mysliet na to po com tuzis,co chces.Teraz sa pustim do cvicenia,zhodim par kil a uvidime.A asi budem pokracovat v reflexnej masazi.Aspon ze uz to slniecko vysvietilo. 🙂 Anna Kopacova sa vola a je z vrboveho.

leon123
4. apr 2012

ahojte babenky,tak HCG bolo 2567,o dva týždne na sono. Idem ešte napísať do centra,že ako som slúbila tak posielam pozitívny výsledok 🙂

ana79
4. apr 2012

ahojte kocky, tak ja som neodolala a dnes rano som testovala hoci len minuly utorok na obed som mala ET vklad...a zial test nic...len duch...tak som sklamana ms este nemam tak neviem ci som skoro testovala na krv idem az buducu stredu zacina mi to ist na nervy ak nedostanem ms tak budem happy no uvidime. ...asi do stredy scvoknem. myslite si,ze je to skoro..aleby by sa tam mohlo nieco objavit...este.

ana79
4. apr 2012

@leon123 krasny vysledok...🙂))

silvia545
4. apr 2012

@leon123 no mojáááá krásne hcg 🙂 😉 to budú určite dve 😀 😀 držkaj sa a opatruj detičky 🙂 😉

silvia545
4. apr 2012

@ana79 ešte nieje nič stratené 🙂 určite tam nabehne aj druhá čiarka,,držííím palce 😉

ana79
4. apr 2012

@silvia545 to dufam ....dako si nepripustam ,ze to nevyjde...stale verim ,ze ms nedorazi tak uvidime...co bude, ale nadej umiera posledna mozno sa to este otoci ved budem vas informovat.., a co ty ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre