Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

leon123
4. apr 2012

@ana79 ahoj,ďakujem 😉 , a neboj-testla si skoro a určite si mala aj málo citlivý test 😉 skús tak za dva dni a uvidíš // 🙂
@silvia545 ďakujem 😉 opatrujem,neviem či dve ,pozerala som a pri malej som mala na 14 deň 1246,takže to asi na dve nebude,ale toto jedno bude už akurát, aby naša umelinka nebola sama 🙂 🙂 🙂 a ty pekne opatruj tvoje slniečko, aby sme sa mohli stretnúť v parku 😀 na húpačkách 😀

silvia545
4. apr 2012

@leon123 opatrujem moje slniečko 😉 to si píš,že sa stretneme v parku a poriadne to oslávime 😀 😀

silvia545
4. apr 2012

@ana79 ja ani sama neviem,ako sa cítim,,bruško pobolieva,,potom prestane,,potom zase vaječníky bolia,,raz jeden a raz druhý 😉 ešte je asi skoro na príznaky 😵 som 2 druhý den po ET 🙂

kristina81
4. apr 2012

@leon123 Gratulujem.Tak konecne prva potvrdena tehulka. 😉 A drzim palce aby ste ich tu boli co najviac. 😉

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 o nej som uz asi aj pocula alebo dakde citala, ved to ze ale aj vela ludi co nevedia ze sa clovek snazi o babo a ked sa zacnu pytat ze preco este nemam deti ved vek uz na to mame s priatelom,,,mne ide vykotit, neznasam taketo stupidne otazky , dnes jeden znami mi hovori ze ci neprideme na navstevu a ja ze ne ze teraz nemame na to naladu a on zas somariny ze a co uz len mne moze kazit naladu ze ved teraz sedim doma a urcite sa hram na pc a ja ze no sorry ale na pc sa nehravam a ze mam jednu vec ktoru mu ale nepoviem a ze sa mam preto velmi zle teraz a on ze ale nevrav a co si tehotna?no povec je toto normlane?ked dakomu napises ze ti nie je dobre a ze sa mas zle teraz lebo mas zdravotnu vec pre ktoru ti je na nic tak este bude rypat?som normlane bola podrazdena,,,aj ked on o nasej situacii nic nevie ale proste tato otazka mna teraz boli,,,,

kristina81
4. apr 2012

@ana79 nebud sklamana.Bol tam duch,ktori zosilnie len to este bolo skoro na test podla mnaJa som mala den pred tebou vklad.Keby sa ti to nepodarilo tak by si uz aj ty krvacala.Drziiiim palce a mysli optimisticky. 😉

kristina81
4. apr 2012

@tatinka viem si predstavit ako ti je.Ja som sa vcera vcakarni rozslzila lebo sme tam sedeli tri z toho dve boli s velkym bruchom.A vtedy to na mna moc pride a vzdy si polozim otazku,ze ja preco nie???????Vzdy si kladiem tie iste otazky dokolecka dokola.Aj vrobote ma vzdy buzeruju aj ked oni to myslia srandovne ale mne to uz niekedy lezie na nervy.Minule som uz na jednu zvreskla nech sa nestara,ze preco nie som tehotna.Asi by som si mala fakt spravit poriadok v hlavicke.Teraz som si objednala dvd cviki Ludmily Mojzisovej.Viskusam,stratit nem co.O tej bylinkarke sa aj tu na MK bavia kocky.Popisala som si tam uz aj ja.Skus sa tam kuknut.

tatinka
4. apr 2012

@kristina81 ved to je to ja stale tiez mam dojem ze vsetci okolo mna su tehotny a vsade kam pozriem maminky skocikom a ja som uz na prasky z toho,,,je to tazka situacia vsetko ,,,mojzisovej cviky su dobre na chudnutie ci aj na daco ine?mne je to meno dake povedome tiez,,,nie je to take ze ako aj na otehotnenie by to malo pomoct?lebo sa mi mari ze raz mi jedna panis pominala ze to cvicila a jej to pomohlo ,,,ale nie som si ista

silvia545
4. apr 2012

@ana79 a kontrolovala si si krčok maternice? 😉 ak ho budeš mať dolu a tvrdý tak znamená,že si tehu 😉

barbadossa
4. apr 2012

@lienkalienocka noo prave ti uz pisem z domu jaaaj kooonecne 🙂

barbadossa
4. apr 2012

@silvia545 drziim ti vsetky prstiky nech ti to vynde 🙂 😀

ana79
4. apr 2012

@silvia545 krcok som nekontrolovala , ale skontrolujem vecer ked tam supnem utrogestaniky....

silvia545
4. apr 2012

@barbadossa vdakáááá 😀 tak už si konečne domááá 🙂

silvia545
4. apr 2012

@ana79 ok,,potom podaj info 😉 nech je poriadne tvrdýýýýýýýý a doleeee 😀 😀

ana79
4. apr 2012

@silvia545 ahojky no skusala som , zase som bola nedockava no neviem ako tvrdy ma byt a ako nizko ma byt...? nikdy som to az tak neskumala...v tomto som neskusena a uz mam tolko rokov....hrozna som co... 🙂 a ci je dole co ja viem tak na jeden ukazovak..zatial...ved este vysmatram vecer....

silvia545
4. apr 2012

@ana79 😀 nebooj ja som taká istá 😀 stačí,ked ho normalne dočiahneš aj ukazovákom,,ale nech je tvrdý 🙂 😉 keby bol makký,tak ho normálne nedočiahneš tak dobre 😉 kolký den si po ET 😉 príznaky máš aké 🙂 😉

ana79
4. apr 2012

@silvia545 no neviem ako to mam pocitat ET bol minuly utorok 12.00 ...neviem ci sa pocita aj den et ako prvy alebo az od dalsieho dna? tak je to bud 8 alebo 9 den od ET....a priznaky no neviem mam pocit ,ze ziadne...len mam trosku unavene oci..a tak okolo tvare....inak vsetko ok....neviem uz som precitala vselico tu na Mk aj na inych strankach...no hrozna som...inak sa mi do nicoho moc nechce dako som doma zlenivela.ale po velkej noci uz chcem ist naspat do skoly do prace.

ana79
4. apr 2012

no ok kocky ja idem asi pozerat serviku a potom spravy...nech aspon prejdem na ine myslienky majte sa pekne prijemny zvysok dna...a nestresujte...moc....aj ja nechcem ale niekedy sa tomu clovek proste neubrani...papa.

silvia545
4. apr 2012

@ana79 den ET sa nepočíta 😉 tú únavu mám aj ja,,tiež sa mi moc nič nechce,,ale teraz ani nechcem zatiaľ nič robiť 🙂 ešte zajtra vydržím lenošiť,,to bude 3 den po ET 🙂 ani bruško ťa nepobolieva alebo prsia?? 😉 ved aj ja som toho všeličo prečítala,,a niektoré nemajú ani príznaky a sú tehu 🙂

ana79
4. apr 2012

@silvia545 no po Et boliprsia trosku citlive ale to mavam trosku asi tak tyzden pred ms ale teraz to bolo po ET, aj moj manzel mi povedal,ze sa mi dako zvacsili prsia...ale potom inak nic trosku ma sem tam slabucko poboli v podbrusku aj teraz ked som skusala ten krcok a potom som si zadla tak som tam nieco zacitila ,ale take jemnucke...inak nic....take zvlastne...no uvidime co bude...ci do konca tyzdna pride ms alebo nie bola by som rada, keby nie....tak by som sa tesila... 🙂

lienkalienocka
4. apr 2012

@barbadossa dnes je teda super den🙂 mam modrinu jak hrom od brania krvi, vyzera to, ze dojde ms a si sa vratila domov 🙂 ze co viac si mozme priat? uz len tie dve ciarocky, ktore na nas cakaju 😉 kedyze to zacinas?

kristina81
4. apr 2012

@tatinka to nie su cviky na chudnutie.Vraj pomahaju k otehotneniu.Spevnuju svali v podbrusku,maternici,vajecniky,vlastne celu panvu.

kamilkanr
4. apr 2012

@ana79 podla vsetkeho si tehotna, lebo priznaky to dokazuju 😉 , velmi drzim palce a uz si radsej nerob test 😎

wejbynka
4. apr 2012

@silvia545 nooo ved kazdym dnom uz to bude neboj sa, kunrik ale pekne si to rychlo stihla mesiac som tu nebola a tzy uz mas vsetko za sebou a uz aj tehu si🙂....fakt moc gratulujem, inak aku ste mali urodu??

@dorotka_ fiiha to sa akoze este aj na tomto moze zrusit&?...a aka ma byt spravna velkost a od coho to zavisi??

tatinka
5. apr 2012

@kristina81 sa mi zda ze jedna moja znama mi spominala ze to cvicila a ze jej to pomohlo, kolko stalo to cd?posli link alebo kde si to kupila?mozno tos kusim aj ja

ana79
5. apr 2012

@kamilkanr uz nebudem testovat uvidme ci pride ms... uz sa zacinam bat ze pride sklamanie, alebo nie...prsia ma uz nebolia... je to zvlastny pocit...asi mozno stresujem rano som si dala utros a za hodinku ked som bola na wc tak taky rozpusteny som jeden utrela na toaletak stalo sa to aj vam...ake mate skusenosti s tym utrosom ja mam niekedy z toho biele nohavicky...

silvia545
5. apr 2012

@wejbynka veru,,išlo mi to tentokrát akosi všetko rýchlo 😉 mali sme len 3 vajká a len jedno nám zostalo na vklad 😉 dúfam,že je to ten správny bojovník a konečne sa dočkáme nášho dieťatka 🙂 bodaj by si mala pravdu a bola som tehu 🙂 😉

silvia545
5. apr 2012

@ana79 ja sa tiež nejako moc sledujem a som zistila,že to vobec nieje dobre 🙂 neviem,kedy mám očakávať nejaké príznaky,,dnes som 3 den po ET 😉 ani už neviem,čo by som mala vlastne cítiť,,tiež mám strach z neúspechu ☹ ten utroš si si asi slabo zasunula,,aj to sa stáva 🙂 ja nosím imtímku,,lebo aj tak vždy troška pojde z teba von a aspon nemám nohavičky od toho 🙂 daj si aj ty 🙂 ako dr.povedal,že je to na tom čo je hore a my si už nepomožeme 😉

ana79
5. apr 2012

@silvia545 no hej dakujem za povzbudenie...uvidime...ako sa to dalej uberie.....aj tebe drzim palce...no je horzne,ze vsetky kamosky uz maju deti alebo su tehotne a ja nic....stara koza....prvy krat sme mali PK a ten test vcera neukazal ani naznak...tak fakt neviem.uz asi zavriem laptop bo uz som z toho pozorovania a citania o druhych dako zblbnuta....musim mysliet na nieco ine...ved ako bude tak bude ..je to na tom tam hore...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre