Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
6. okt 2014

@leontinka27 ahoj dakujem za povzbudenie len ja mam do Brna velmi daleko auto momentlane nemame tak neviem ako to riesit ale uvidime .

bubulacka
6. okt 2014

@1983andrea ahoj. Popýtali sa kadečo, všetky choroby a úmrtia v rodine, spravili rodokmeň a zobrali krv. Velmi prijemne, my sme boli na americkom námestí. Dokopy sme tam boli cca 45 minút. Vyšetria všetky možné genetické informácie, vysledky budu obsahovať info, ci mame šancu splodiť spolu dieta, ci je tam možnost genetickych vad a porúch, ak ano, aka je pravdepodobnosť a rizika, aky je postup, ake dodatočne vysetrenia bude potrebne v tehotenstve absolvovať, atd... Ak bude nejaky nález zavolajú nas a skonzultuju. Ak bude vsetko ok, vysledky zašlú pánovi dr. 🙂

dedra111
6. okt 2014

@janulqa1975 Ahoj. Netreba nič vzdávať. Akože nepríjma tvoje telo detičky? Dnes sa už aj to dá riešiť pred IVF.
@leontinka27 Držím ti palčeky, aby ti to už konečne vyšlo.
Baby ja som sa už tiež pomaly vzdávala, potraty, dve neúspešné ivf a po 14tich rokoch manželstva som sa konečne dočkala svojho vytúženého uzlíčka a prirodzene 🙂 Takže určite to netreba vzdávať a treba vyskúšať všetky možnosti (bylinky, detox, homeopatia) a myslieť pozitívne a ono to raz určite príde. 🙂

janulqa1975
6. okt 2014

@dedra111 dakujem ste zlate ze ma takto povzbudzujete ale ja uz som stych neuspechov v mojom zivote unavena a znechutena no ved uvidim mam ist v piatok na kontrolny ultrazvuk a potom uvidime co dalej

dedra111
6. okt 2014

@janulqa1975 Aj ja som mávala také pesimistické obdobia, ale v podstate som stále verila, že babatko raz budem mať. A to ma posúvalo ďalej.
A ešte toto pre Vás všetky

https://www.youtube.com/watch?v=3Pj15q8zMDI

🙂

1983andrea
7. okt 2014

@bubulacka cauko🙂 dakujem,a mi tiez ideme na americke namestie tak uvidime🙂

carmmen
7. okt 2014

Ahojte pridavam sa k vam. Vo stvrtok ideme na prvu konzultaciu do ferticentu. Chcem sa spytat ako prebieha prva navsteva a kolko zhruba trva. Dakujem

janulqa1975
7. okt 2014

Ahojte koceny tak v pondelok 13.10.o 9.45 idem na kontrolny ultazvuk do fc a dohodnut sa s lekarom na dalsom postupe som zvedava ako to dopadne mam stoho strach ale co uz narobim patri to k zivotu .

renitr
7. okt 2014

@janulqa1975 nemaj strach, urcite to dobre dopadne. Po stimulke aj tak 3 mesiace nemozes ist na dalsie IVF, takze bat sa nemusis 😉 Vsetky sme ale zvedave , co ti doktor navrhne a verim ze budes spokojna. Drzim palce

janulqa1975
7. okt 2014

@renitr dakujem velmi pekne dufam ze pride s nejakym dobrym napadom .

bubulacka
8. okt 2014

@carmmen ahoj, vitaj. Partnerovi zoberú kontrolný SPG - ak teda ide s tebou, tebe spravia vysetrenie, zoberú stery a krv. Popytaju sa, co a ako, skonzultuju, navrhnú nejake možnosti. Dĺžka vysetrenia - zavisí od toho spermiogramu - ako rychlo sperma skvapalnie, u niekoho 10 minút, u niekoho hodina... My sme tam boli myslim vseho vsudy nejaku hodinku, hodinku a pol? Myslim tak nejak 🙂 držím palce.

leontinka27
8. okt 2014

@dedra111 dakujem snad sa to konecne ppodari....a tebe blahozelam....keby si nemusim dat zobrat aj druhy vajcovod tak aj ja by som verila este na prirodzene tehotenstvo.

leontinka27
8. okt 2014

@janulqa1975 ja mam do Brna tri hodky a auto tiez si poziciavame.co sa tyka penazi tak sme si teraz brali uver sice nie len koli ivf.ja som momentalne bez prace tak si vies predstavit ako sa trapime ale nevzdavame.a ty ides do ferticentra ako samoplatca.?

1983andrea
8. okt 2014

baby dnes idem na vklad embrya,drzte mi palce🙂.)🙂 inak cely den rozmyslam ze aby som napocikala doktora,tusim s toho stresu mam len toto v hlave🙂🙂🙂

janulqa1975
8. okt 2014

@leontinka27 ahojky mala som tam jeden pokus posledny schvaleny cez poistovnu ale vysiel negativny a teraz neviem ci sa dat na dalsi ako samoplatca alebo to nechat tak a uz to vobec neriesit .

leontinka27
8. okt 2014

@janulqa1975 neviem odkial si ale skus Brno.staci tam ist 3 krat.konzultacia odber a vklad.lieky lacnejsie zozenies tu na modrom konikovi....ak chces pytaj sa rada ti odpoviem

janulqa1975
8. okt 2014

@leontinka27 si zlata a dakujem ze mi chces pomoct ale po rozhovore s manzelom to teraz na nejaky cas nechame tak a potom sa uvidi.

leontinka27
8. okt 2014

@janulqa1975 nemas zac...veru čas pomože....kamoška v Brne otehotnela na 11 krat v 36 rokoch.mylsim teda 10 krat bola tehotna a v Brne bola len na ivf a potom ket a z ketu ma dcerku....takze zazraky sa deju.

carmmen
8. okt 2014

@bubulacka dakujem. Idem aj s manzelom tak uvidime ako dopadneme a aky bude dalsi postup.

janulqa1975
8. okt 2014

@leontinka27 to je super len ja mam za 22 dni 39 rokov a to uz nieje take lahke

opatrovatelka_n
8. okt 2014

@1983andrea ako to dopadlo? Ak sa ti chce písať, daj každý detail 😀

1983andrea
8. okt 2014

@opatrovatelka_n Ahoj,no dalo sa,az na ten plny mocovy mechur🙂 Bolo to ako na prehliadke u gynekologa,nic bolestive,len neprijemne,a potom ked sa doktor dostane do maternice,citis take ako keby malinke pichnutie...vsetko vidis na obrazovke a vsetko pekne doktor vysvetlil a poukazoval.Po zakroku lezis na tej koze 15 minut,potom mozes ist konecne na zachod a dalsich 45 minut lezis na izbe🙂🙂 o 10 dni idem na krv🙂🙂

renitr
8. okt 2014

@1983andrea drzim ti palce a hlavne pevne nervy aby ti tie 2 tyzdne ubehli ako voda . Potom uz cakame iba dobre spravicky 😉 to je tvoje prve IVF?

bubulacka
8. okt 2014

@1983andrea no budeme ti to odpočítavať 🙂

1983andrea
8. okt 2014

@renitr ano prve,a na kolko mame len jedno embryo tak som zvedava,keby sa to podarilo bol by to asi zazrak🙂 doktor nam povedal ze my sme specificky pripad..tak teraz neviem co si mam mysliet🙂

renitr
8. okt 2014

@1983andrea treba verit a urcite zabojuje aj to jedno embryo 😉 pekne oddychuj 😉

lenca.b
9. okt 2014

baby kto mi vie pozriet v cenniku v centre kolko si uctuju za rok mrazenia a za kolko embryok (mrazenie myslim skladovanie )

1983andrea
9. okt 2014

@renitr dakujem🙂🙂🙂

1983andrea
9. okt 2014

baby napadlo ma este sa opytat,ze nieje to skoro ist na krv na 10 den ci som tehu?? lebo ostatne baby pisu ze na krv isli az 14 den...kedy ste boli vy??? dakujem za odpoved🙂🙂

1983andrea
9. okt 2014

a po vlozeni embrya,tiez ste pocitovali mierne bolenie hlavy?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre