Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

luga
8. jún 2011

@leontinka1981 , nemas zac 🙂 ...bola som objednana na deviatu, ale robili ma az okolo jedenastej a domov som sla pred deviatou vecer - ale len kvoli tomu, ze mi vyberali jednu malu cystu, tak ma tam chceli nechat na pozorovanie osem hodin .. a ja by som ozaj nesla do nemocky kvoli tomu

lucitas
9. jún 2011

@boncusik Ahoj, bola si na krvi? Ako si dopadla? 🙂

boncusik
9. jún 2011

@lucitas bohužial HCG 0 😖

lucitas
10. jún 2011

@boncusik Ahoj, to mi je ľúto 😒 . Neboj, výjde ďalší pokus 😉 . Aj máš ešte nejakých zmrazáčikov? 🙂

luga
10. jún 2011

@boncusik 😒 , vela sil do dalsieho boja 😔

tigi
10. jún 2011

@leontinka1981 nuz veru, dobry gynekolog je to najdolezitejsie. ja ak by som mohla veci zmenit, nesla by som uz do TT. uz len to, ze vysledok laparky som sa dozvedela az na treti den, pretoze doktor isiel na dovolenku a nikto sa mi k tomu nechcel vyjadrit, alebo ze som tam bola 5 dni len kvoli tomu, ze im na sale nefungovala odsavacka... nuz uz by som si vybrala inak. 😒

@boncusik tak to je mi luto ☹ dokelu, nejak sa mi zda ze je tych neuspesnych IVFiek ovela viac ako uspesnych... 😒 posielam vela moc pozitivnej energie.

luga
10. jún 2011

@tigi , mne sa tiez zda, ze tie uspechy su len obcas - bojim 😒

silvia545
10. jún 2011

Ahojte baby 😉 musíme veriť,ale veľmi veriť,že sa to podarí a hlavne nemať negatívne myšlienky 😉 nám vyšlo IVF na druhý pokus,,ale žiaľ,,osud k nám bol krutý ☹ z nášho synčeka je malý anjelíček,,v 33tt odišiel navždy do nebíčka 😢 😢

7bambulik9
10. jún 2011

Čaute baby mám takú otázočku. Myslíte, že by bol problém, keby som si posunula menštruáciu s 22.7 na 1.8 tabletkami aby som mohla ísť na stimulačku IVF začiatkom mesiaca namiesto 22.8? Môže to mať na niečo vplyv? 😨

noemifc
11. jún 2011

@lucitas IP 😉

7bambulik9
11. jún 2011

Baby počuli ste už o EMBRYO GLUE? - ide o tkanivové lepidlo - slúži na prichytenie embrya k sliznici maternice. Majú ho aj vo FERTI?

lucitas
12. jún 2011

@7bambulik9 Ahoj, neviem či túto metodu majú aj v FC, ešte som o tom nepočula. 😉
A posunutie mrchy o toľko dní sa mi zdá dosť. 😒 Ale je to na Tebe 😉

zlatarybka10
13. jún 2011

ahoj, tak som bola vo FC, a bola som príjemne prekvapená. Mala si pravdu, sestričky zlaté a dr.bol veľmi príjemný a všetko nám vysvetlil. Takže sme zase na začiatku, všetky výsledky musíme zhromaždiť, a krvné testy, atď. Ale mám z toho dobrý pocit.

lilinka81
13. jún 2011

@7bambulik9 Ahoooj 🙂 ,..nemaju a povedal mi ze je to vraj dobra blbost,doslovne a zbytocne vyhodene peniaze,tak neviem,..aj ja som to chcela....ale ja chcem vsetko co zvysi sancu 😉

7bambulik9
13. jún 2011

@lilinka81 Tak mu Lindi budeme veriť...veď to, že ak by to fungovalo. No už viem aj čo to oddialenie neodporúčajú to a keď hej tak antikoncepciou aj mi napísali názov 🙂 ale kašlem na to počkám nebudem špekulovať 🙂

lilinka81
13. jún 2011

@7bambulik9 jaska vydrz,ved to ujde rychlo a zychvilu bude koniec augusta,...namysli na to a uzivaj si leto zatial 🙂 ,....no mne sa to tiez posuva trosku,este som stale nedostala,to su muky.....

7bambulik9
13. jún 2011

@lilinka81 počuj moja a nie si tehu? No to by bola aká sranda

lilinka81
14. jún 2011

@7bambulik9 nieeee ☹ ,...od toho potratu to mam divne,uz mi nechodia tak nacas,...dnes dorazila 😠

lilinka81
14. jún 2011

@7bambulik9 zasa som kusok blizsie k tebe,my budeme v auguste spolu tehulky 😀

lev1
14. jún 2011

Baby, a to sa vzdy vkladaju dve oplodnene vajicka, alebo niektora ste davala aj jedno a podarilo sa to aj tak?

7bambulik9
14. jún 2011

@lilinka81 no to som rada budeme spolu tehuľkovať.....ak nám tam hore bude dopriate

tina4931
14. jún 2011

@lev1 Ahoj, nemusia sa dať dve, je to na vás dvoch ale asi každý sa riadi radami lekára. Ja som si napr. dala vložiť len jednu blastocystu a mala som až štyri a vraj ako z "učebnice". Tie tri sme dali zmraziť. A sú baby, ktorým po oplodnovacej fáze ostane napr. len jedno embryo.

lev1
14. jún 2011

@tina4931 a ostala si tehu? Lekar nam povedal, ze vacsina si dava vkladat dve.

lenca.b
14. jún 2011

lev1 ja som si tiez dala davat vkladat len jedno precitala som vtedy hrozne vela toho ze ci je tam vacsia sanca ked su dve ale o moc vacsia sanca tam nie je...hoci ma to lakalo velmi ...lenze u mna bol problem uplne niekde inde len ma nikto nechcel pocuvat a nikto mi nevedel ani poradit ...tak som si isla sama na vlastnu past za svojim presvedcenim 😉 a asi sa oplatilo ...ale vo ferticente si treba dopredu povedat ze budes chcet vkladat len jedno je tam iny sposob mrazenia !!!!

lev1
14. jún 2011

@lenca.b nam povedali, ze pocet si mozme urcit v den transferu, dokonca sa aj este o tom porozpravat s embryologom o kvalite, zmrazovani a tak. Mna len zaujima, ze ci su aj baby, ktorym vkladali jedno a ostali tehotne. Ako myslis to, ze a asi sa oplatilo... cakate babo?

lenca.b
14. jún 2011

ano cakame babo ale nie po KETku to bolo v plane na august 😀

lev1
15. jún 2011

@lenca.b blahozelam vam. Nechapem ale, ze ET vam nevyslo a podarilo sa to normalne.

lenca.b
15. jún 2011

dakujem pekne ja som ET ani nepodstupila nakolko mi hrozil OHSS tak vsetko mi mrazili dokopy 8 kuskov a dva pokusy nevysli z pochopitelnych dovodov na ktore mam teraz aj papier a teraz to bola zhoda nahod a vcasne podanie liekov 😉 len teda nech to ma aj stastny koniec

lev1
15. jún 2011

drzim palce 😉

tina4931
15. jún 2011

@lev1 ano, väčšina si dáva vkladať dve, môže byť že aj keď jedno odumrie, druhé ostane. My sme sa rozhodli pre jedno zo dravot. dôvodov. Mám problémy s chrbticou. Nás sa to Dr. spýtal tesne pred transferom. Či som tehu budem vedieť v pondelok. Síce mi 2 tt ukázali dve čiarky, uverím až budem mať výsledky potvrdené lekárom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre