Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka 😀 len nech už máme žiadosti schválené 😉 aj ty máš íst k svojmu dr.potvrdit ten papier?ja idem v utorok,nech mi to potvrdí a vstredu to pošlem doporučene,aby mi rychlo poslali žiadost v centre do poist. 😉

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 praveze nic mi nedal. iba spravu, aby manzel mohol ist k urologovi a to bolo vsetko. ci chce pockat na vysledky z krvi neviem. za dva tyzdne budem mudrejsia. a co tam mas vlastne napisane?

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka to vravel,že teraz ten papier majú novinku,lebo predtym sme to nepotrebovali,,to je odporúčanie tvojho gyn.do centra,akože on ta odporučil na ivf 😉 ja som bola rada,že už v centre robia aj HP a stery,že nemusím íst k svojmu a ja sa budem musiet k nemu trepat 😖 v poslednom čase je ten moj dr.mimo,,čo počúvam,tak sa nanho len stažujú 😒

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 aha, tak uvidime co povie mne. mozno to zavisi od poistovne. ja mam nastastie gynu po ceste do centra. ze by bol najvyssi cas odist od neho? 😉 preco ide ten cas tak pomaly? som strasne zvedava na vysledky 😒

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka ja som už rozmyšlala,že odídem od neho,ale bola som rada,že začal ordinovat u nás v dedine,aj ked len 2 krat do tyždna,ale nemusela som cestovat do mesta 😉 neviem,čo urobím,lebo zase ked budem tehu,nebude sa mi chciet trepat sa po autobusoch 😖vysledky to prejde zachvílu,to čakanie,ale ked sme nedočkavé,tak to pojde pomaly 😀ktovie ešte ako to bude so žiadostami,už aby bolo aj to za nami 😉

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 jaj, tak to potom nemas asi vela na vyber 😒 no presne. ze bud v pohode. a ako? ked aj pocas prace na to myslim? mam aj trosku strach, ved neviem vobec co ma caka 😖

barbadossa
15. jan 2012

ideme s mm 27.1. na prvu konzultaciu a mam z toho trochu obavy co namm povedia ☹

silvia545
15. jan 2012

@lienkalienocka veru nemám na vyber 😖 ja som na tom ako ty,,možem robit čo chcem a hned som pri ivf 😀 čaká ta už len tehu 🙂 😵

silvia545
15. jan 2012

@barbadossa neboooj,,aj som mala paniku 😉 ak sa smiem spytat aky máte problem 😉

lienkalienocka
15. jan 2012

@silvia545 uz sa mi o tom aj snivalo. to nem dobre 😉
@barbadossa presne tak neboj. ja ked som videla nas spg, tak som plakala cely den. ale nastastie je tu centrum a to nam dokaze pomoct 😉 prva navsteva bola v poho

barbadossa
15. jan 2012

@silvia545 mm vyslo zle spg ma malo pohyblive potvorky 😒
@lienkalienocka ja som vzdy plakala ked som dostala menzes

lienkalienocka
15. jan 2012

@barbadossa pol roka to drzalo aj mna, ale potom ma to preslo. uz aj muz bol z toho na nervy, aj ked bol velmi ohladuplny a vzdy hovoril, ze dalsi mesiac urcite. a teraz je on ten, ktory nas zenie k lekarovi 🙂 neboj, bude to ok 🙂

barbadossa
15. jan 2012

@lienkalienocka no aj mna to preslo a doktorka nam dala este jednu sancu a ked nie tak nam odporucila centrum tak som hrozne zvedava co nam tam povedia 🙂

lienkalienocka
15. jan 2012

@barbadossa urcite nieco dobre 😉

silvia545
15. jan 2012

@lienkalienocka 😀 vieš čo aj mne sa sníva hocičo,,niekedy mi až rozum postojí nad tymi snami 😀 😀

barbadossa
15. jan 2012

@lienkalienocka tak v to dufam 🙂 a hlavne som velmi zvedava co nas caka potom a to cakanie hrozneeee uz aby sme tam boli 🙂

silvia545
15. jan 2012

@barbadossa moj mm má potvorky nepohyblivé,takže keby som bola aj ja v poriadku,tak tehu nezostanem prirodzene 😖

silvia545
15. jan 2012

@barbadossa ešte bude čakanie hroznejšie po konzultácii po ET 😲

barbadossa
15. jan 2012

@silvia545 ET prepac tejto skratke nerozumiem 😨 najhorsie je to ze ani neviem co ma caka po prvej konzultacii

lienkalienocka
15. jan 2012

@silvia545 nooo, a to som citala ze sny trvaju len 5 min a mne sa to zda jak celu noc. a to mozno preto lebo muz nebol doma a ja som sa nemala jak rozptylit 😉
@barbadossa ja tam idem o 2 tyzdne po vysledky, tak ti poviem co a ako 🙂 tiez neviem co bude 😒

silvia545
15. jan 2012

@barbadossa ET znamená embryotransfer,čiže vklad embryjka do maternice 🙂

silvia545
15. jan 2012

@lienkalienocka 😀 ja sa niekedy zobudím,ked sa mi snívajú hrozné sny a zaspím znovu a ten sen pokračuje 😀 tebe dr kázal príst,ked budú vysledky?lebo nám nie 😉

barbadossa
15. jan 2012

@lienkalienocka no tak potom daj vediet co a ko budem len rada 🙂
@silvia545 no tak to je istotne este horsie cakanie 🙂

lienkalienocka
15. jan 2012

@silvia545 hej, to poznam 🙂 hlavne ked sa mi sniva o duchoch. fuj 😠 muz ide na vysetrenie, tak mam aj to priniest a zaroven podpisem ziadost a hned si ju beriem.
@barbadossa budem taky "pokusny" kralik 😉

leontinka27
15. jan 2012

Baaby prosim poradite mi? ja idem na druhu konzultaciu do centra. som po laparke. mala som nepriechodne vajcovody ale uz by to malo byt ok. ale aj tak sa nezadarilo. chcem ist na iui ale isci. ( neviem ci tomu vsetkemu dobre chapem ci sa to vlastne da)vedeli by ste mi povedat ako to prebieha ci je k tomu treba ziadost do poistovne, kolko krat mam na to narok a ked sa to nepodari za koko dni alebo mesiacov to mozem zopakovat. a kolko sa asi doplaca.vlastne nieco okolo toho. dakujem vam za odpovede.

kristina81
15. jan 2012

Ahojte. Potrebovala by som poradit.Idem na prvy pohovor do FC.Ked som si pytala termin zabudla som sa opytat ci mam ist na lacno.Viete mi poradit niektora? Dakujem

leontinka27
15. jan 2012

@kristina81 NIE NEMUSIS byt nalacno.ale partner by mal mat 5 dni abstinenciu.budu mu robit spermiogram a tebe sono.a zober si so sebou vsetky vysledky z vysetreni...

kristina81
15. jan 2012

@leontinka27 Dakujem za rychlost. 🙂 Ostatne viem.A to nevies ci odporuci dr.najprv inseminaciu alebo hned sa da ivf ak je vsetko vporiadku?

leontinka27
15. jan 2012

@kristina81 no ved to riesim aj ja.ja som po laparke a chcela by som najskor inseminaciu a tak som zistovala vid. sprava vysie .aj ja.

kristina81
15. jan 2012

@leontinka27 ani som nepozerala ze aj ty len teraz ide. 🙂 No ja by som chcela to co ma vacsiu sancu na otehotnenie.Ale asi vyberat si nemozeme.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre