Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
21. mar 2012

@lienkalienocka predoperacne?nic ti nerobia.obvodny ti zoberie krv,ktora je za tri dni hotova a medzii tym si vypytas termin k internistovy.Ten ti urobi ekg a polozi neake otazky.tolko.

kristina81
21. mar 2012

No ahojte dievcata.Tak mam za sebou odber.Ten osud sa snami velmi pohrava.Pred piatou sme odchadzali z domu.Vlastne chceli sme.Auticko sa nam pokazilo. 😠 Rano o piatej sme zhanali niekoho kto nam pozicia auto aby sme prisli na cas do BA.Potom sme celou cestou isli podla predpisov 110-120. 😀 Ze cloveka zradi ta vecicka ked ju najviac potrebuje.Keby sme to nestihli tak by sme to cele mohly hodit do smeti.Dufam,ze koniec uz teraz skonci stastne lebo my od zaciatku mame neake problemy. 🙂

silvia545
21. mar 2012

Ahojte babule,tak ms dorazila včera večer 😉 od dnes pichám,,normálne sa tešííím 🙂 🙂

silvia545
21. mar 2012

@kamilkanr to máš pravdu 😉 toto všetko je len čakanie 😉 dúfam,že to čakanie bude mať aj šťastný koniec 🙂

silvia545
21. mar 2012

@kristina81 no vystresovala si sa dosť 😖 akú si mala úrodičku? 🙂

kristina81
21. mar 2012

@silvia545 no super tak sa pridavas uz konecne aj ty. 🙂 vraj 11 vajicok no uvidime zajtra kolko z toho bude.

kamilkanr
21. mar 2012

@kristina81 11 vajicok? To je skvela sprava a na zaciatku sa to take dobre nezdalo. 😉
@silvia545 drzim palce, aby si nasledovala kristinu 🙂

kristina81
21. mar 2012

@kamilkanr no ved mne hovor,zaciatok zufaly a koniec 11. 🙂 Ale aj som stimulovala 12 dni.No a bohvie kolko sa oplodni.snad dve silne budu.chlapcek a dievcatko. 😀

silvia545
21. mar 2012

@kristina81 supeer úrodička 🙂 tam určite bude to dievčatko a chlapček 🙂 🙂 no už konečne,,som sa načakala,,najprv žiadosť,teraz ms 😀 a dalšie čakanie 😀

silvia545
21. mar 2012

@kamilkanr dakujeem 🙂 dúfam,že sa to tu už konečne rozbehne a budú len dobré spravičky 🙂 😉

kristina81
21. mar 2012

@silvia545 no dufam ze budu tie dvojicky. 🙂 No to cakanie je najhorsie.Sice ani tato stimulacia nebola najlepsia.A inak co,pichas si sama??? 🙂

tigi
21. mar 2012

@silvia545 super silvi, konecne ta potvora dorazila? 😀 juuj ako sa to tu pomalicky krasne rozbieha 😵 tfuj tfuj, drzim moc moc palce 🙂

@kristina81 gratulujem, to vyborny pocet. 🙂 verim ze minimalne dve krasne bublinky z toho budu 😵

kristina81
21. mar 2012

@tigi dakujem. 😉

kristina81
21. mar 2012

dievcata.s cim mam pocitat?utrogestan vyteka?

evickav
21. mar 2012

@silvia545 tak sa teším s tebou,,, ja si dnes večer o 21 budem pichať ovitrelle,,, no dúfam že to zvládnem,,, už zbieram odvahu pomaly 😀

silvia545
21. mar 2012

@kristina81 áno,pichám si sama 😉 ale ráno si ma mala vidieť ruky nohy sa mi triasli 😀 a mm len no už pichni pichni 😀 tým najhorším si prejdeme a potom nás čaká už len to najlepšie 🙂 ja som si dávala vždy intimku,ked som brala utroš,lebo niečo vždy vytečie 😉

silvia545
21. mar 2012

@tigi dakujeem moja 😉 teraz tu bude veselo 😀 jedny pichajú,druhé čakajú na vklad a dalšie na // 😉 🙂

silvia545
21. mar 2012

@evickav júúj ty si už v záverečnej fáze 😀 ty si si tiež sama pichala? 🙂

kristina81
21. mar 2012

@silvia545 cez vikend som si aj ja pichala gonal sama a aj mne sa triasli ruky. 🙂 A potom som prisla na to,ze to bolelo menej ako ked mi sestricka pichala.A to nevies nahodou,ze v den vkladu si mam alebo nemam dat rano utrogestan?Po tom chaotyckom rane mojom som tak trosku bola mimo a teraz neviem co mi dr. povedal. 😀 Na to si pamatam,ze si mam brat so sebou a prave preto sa mi zda,ze v to rano si nemam dat.Alebo nie je tu niekdo kto v tychto dnoch ide-bol na vklade? 🙂

evickav
21. mar 2012

@silvia545 ja som to mala ľahšie,,, ja som papala clostilbegyt 😀 ,,, keďže už nemám takú rezervu vajíčok,tak aj toto je zázrak,,, tak dúfam,že folíky nebudú prázdne,,,
to aby som už pomaly začala chystať injekciu,lebo kým sa odhodlám, tak to bude akurát 21.00 😀 😀

silvia545
21. mar 2012

@kristina81 niektoré aj ked sú sestričky tak vobec nevedia pichať 😒 ja som mavala až modriny od nich 😖 ja som si davala aj v den vkladu ráno utroš,tak kazal dr 🙂

silvia545
21. mar 2012

@evickav 😀 😀 len to neprešvihni 😀 ešte hodinku a pol máš na to 😉 len nezlom ihlu 😀 😀

lienkalienocka
21. mar 2012

@kamilkanr oha, tak to asi neprejdem s mojim tlakom a ekg 😀

lienkalienocka
21. mar 2012

@kristina81 no ked pojdem aj k internistovi tak to aby som sa uz aj radsej objednala, lebo u nas to ide jak v lete na saniach 😒 a mimochodom gratulujem 😉 a pevne nervy prajem 😉

wejbynka
21. mar 2012

@barbadossa hej hej ved totok:(......to cakaniee ma uz ubija:(.....niekedy s ami zda ze mrcha chodi kazdy tyzden a teraz mi to pride ako keby som uz rok na nu cakala:/.....oddychuj a straz vajka, noo ja som po odbere asi 4 dni dostala prve kramosky, potom ked skoncia treba ist na kontrolu a potom treba cakat na dalsie tie pridu cca o mesiac a potom sa zacnu brat dalsie lieky hormony a potom je vklad:(......je to zdlhave ale urcite lepsie ako keby sa stalo nieco zle:(.....kvoli comu ti hrozi OHSS?...ja kvoli velkemu poctu vajok....az 29 nam ich zobrali a ani jedno nebolo prazne a zmrazenych mame 14🙂

evickav
21. mar 2012

@silvia545 pichnutééééé 😀
ani som to necítila,,, teraz to musí nájsť cestu cez slaninku až do vajok 😀 😀

luga
21. mar 2012

@kristina81 , v den vkladu rano sa utros nedava - zavadzal by tam .... pret ti ho kazal zobrat, aby si si dala po vklade .... drzim mocne palce - vsetkym 🙂

silvia545
22. mar 2012

@evickav 😀 určite si cestu nájde 😉 zajtra by si mala mať odber? 🙂 ja už mám tiež druhú dávku v sebe 😉

dorotka_
22. mar 2012

@kamilkanr no dufam ze pri najblizsom vklade sa aj moje cakanie posunie az do toho stastneho porodu 😅

dorotka_
22. mar 2012

@silvia545 jej tak super tak vesele a uspesne pichanie 😀 nech to ide ako po masle 😉 a dobru urodu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre