Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
29. apr 2012

babuulky zdraviiiim🙂...takze dnes sme zacali papat estrofem na bliziaci sa konecne KET🙂...drzteee palceky nech to dobre dopadne.... uvidime ako sa to bude vyvijat, budem vas informovat🙂

dorotka_
29. apr 2012

@wejbynka budem drzat palceky nech je vsetko ok a vysledok tehotenstvo 😀 , ja idem zajtra pondelok na druhu kontrolu vysky sliznice maternice tak uvidim ako dopadnem ci budem mat aj vklad

lienkalienocka
29. apr 2012

@barbadossa
@dorotka_ caute baby 😉 takze vy uz takto v priprave 🙂 drzim palce a verim, ze sa sliznica umudri a druha potom pekne porastie. ja mam teraz az do augusta pokoj od vsetkych vysetreni 😉 cize, uz vas budem len sledovat 😉
@wejbynka ze aaaa, uz sa to pekne rozbieha 🙂

wejbynka
29. apr 2012

@dorotka_ tak dakujem a silno budem na teba mysliet nech je vsetko tak ako maa.)......preco druhy krat ?...este nebola vtedy taka aka mala byt??

evickav
30. apr 2012

@silvia545 Dobré ránko 🙂
predstav si,som si teraz ráno robila test a vyškierajú sa tam na mňa // 😀 😀 😀
po 19 rokoch snaženia prvý krát v živote vidím vlastný test pozitívny 😀 😀 😀
som moc zvedavá na krvičku v centre

silvia545
30. apr 2012

@evickav dobré ránko 🙂 a to ti teda poviem,že je naozaj dobrééé 😀 😀 si ma veľmi potešila,,júúúj,,blahoželááám 🙂 teším sa s tebou 🙂 nech si konečne šťastná po tolkých rokoch sklamaniach 🙂 ešte raz blahoželááám,,si ma poriadne povzbudila do života 🙂 😉

renie77
30. apr 2012

ahojte dievčatá, tak už oficiálne pridávam ďalší negatívny výsledok 😢 dnes ráno som si bola konečne po výsledky z krvi ( streda až piatok som bola na školení ), idem to faxovať do FC ☹ .... Všetkým dievčatám, ktoré sú po ET ( čakateľky ), alebo pred ET, alebo v akomkoľvek štádiu držím silno prsty , nech to už konečne začne sypať pozitívnymi správami....ja troška oddýchnem a idem do druhého kola 😉 a evičke blahoželám, je to pre nás pozitívna inšpirácia, raz to určite vyjde aj nám.... 😉

silvia545
30. apr 2012

@renie77 je mi to ľúto ☹ daľšie negatívum ☹
evičke to vyšlo 🙂 🙂 ale nie vo FC 😖

renie77
30. apr 2012

@silvia545 v podstate je to jedno kde to vyjde, hlavne je aby to vyšlo...ja tiež pôjdem na druhé do iného centra....budem musieť, kvôli diaľke....skúsim košice, no čo už....Tebe Silvi zo srdca želám, aby to bol už tvoj posledný pokus, síce som začala prispievať až teraz nedávno, ale sledovala som vás tu už dlhšie, viem čím si si prešla a tak veľmi som ti držala prsty....verím a modlím sa, aby bolo už len dobre 😉

evickav
30. apr 2012

dievčatá, chcem vás povzbudiť,,, viem,že v poslednom čase vo FC moc úspechu nebolo,,, ale všetko zlé raz skončí 🙂 ja som bola vo FC na konzultácii v januári tohto roka,,, dr. nám povedal,že s tak nízkym AMH 0,19 už nemám šancu mať vlastné deti, že mi odporúča darované vajíčka,,, bola som v šoku,,, odporučil nám repromedu v Brne,,, tak som tam hneď posielala email a tam mi odporučili minimálnu stimuláciu,,, prvý krát sa mi síce vajíčka stihli pred odberom popráskať, ale druhý pokus vyšiel,,, na transfer bolo vhodné jedno jediné embryjko,,, vkladali nám ho štvorbunkové - bez PK,,, a dnes ráno som našla // 😀
moc vám všetkým držím palce 🙂

barbadossa
30. apr 2012

@lienkalienocka noo tak dufam ze tu budes citat same pozitivne veci 😉 a tebe sa tak pretiahlo koli dovolenke ktoru maju v FC?

dorotka_
30. apr 2012

@wejbynka na 10 den ked som isla tak bola 5mm tak preto este raz ci narastla a zvysovala som aj davky estrofemu teraz beriem 3x2

dorotka_
30. apr 2012

inac baby dnes som bola teda druhy krat na kontrolu sliznice a kedze moj dr. ma dovolenku tak som bola u toho co zastupuje tak isto aj piatok a dnes mi nameral hodnotu ze 11/2 a ked som pytala ze kolko mam povedat ked budem volat ze aka je sliznica takze 5,5mm, co by mala byt pre vklad 8mm, tak som cela smutna volala do FC [ale bola som odhodlana ist ku nim na premeranie], ze je nizka ale spytala som sa ze ako sa to rata pri tom merani lebo ze dr. mi v piatok napisal do karty 10/2 , ale hodnotu mi potom povedal 5mm ze je a dnes 11/2 co ked vydelil je len 5,5mm a na moje mile prekvapenie povedal Pinter ze to sa tak pise a ze ak je to tak to je dobre ked nameral hodnotu 11/2, ze to staci, takze mam teraz termin na vklad na tento piatok, len sa bojim ci naozaj ta namerana hodnota je taka aka ma byt, lebo mam pocit, ze takyto bezny lekari co sa nevenuju umelemu oplodneniu akoby niekedy nevedeli co maju poriadne merat, takze v piatok uvidim ci je to ok, a este tento zastupujuci lekar mi pomeral vsetko mozne a na zaver sa ma spytal ze ci potrebujem aby mi zmeral aj sliznicu maternice no vtipalek ved kvoli tomu som prisla :]

luga
30. apr 2012

@dorotka_ , strasidelne drzim vsetky palce 😉 😵

dorotka_
30. apr 2012

@luga dakujem 😀 ja aj ked by vyslo najavo ze je sliznica nizka tak ich tam napcham a pekne sa tam uchytia 😀 som sa rozhodla 😉

dorotka_
30. apr 2012

@luga a ty sa mas ako? ako sa citis? musime sa k tebe rychlo pridat 😉

luga
30. apr 2012

@dorotka_ 🙂 , no ved sa necudujem .... tiez by som ich tam asi prilepila - dalsie mesiace stratit to nie je bohvieco .... ale ja verim, ze bude ako perinka a pekne sa ti tam zababusia 😉
ja? relat. dobre - "uzivam" si vsetky tie tehu nevolnosti a modlim sa, nech uz skoncia, aby som si uzila aj samotne tehu 😀 ....pridavajte sa - sup-sup 😉

lienkalienocka
30. apr 2012

@barbadossa no kvoli dovolenke. mne povedal ze ak dostanem tu tretiu do 10.6. tak bude este vklad. ked som tam bola teraz v piatok, tam mi hovori, ze to nestihnete. takze v auguste na sono a po lieky a potom niekedy v septembri to mozno vyjde 😉 no zacina sa to rozbiehat. tak sup sup baby, nech ste tehotne 😉

barbadossa
1. máj 2012

@lienkalienocka no mne to vychadza niekedy na jun teda ak bude vsetko OK 🙂 uz sa nemozem dockat 😉 nebooj vyjde ........nooo veru uz aby sme boli tehotne 🙂

barbadossa
1. máj 2012

@dorotka_ tak uz sa nemozes dockat piatku zeeee 😉 ani sa nenazdas a budes tehu 😉

wejbynka
1. máj 2012

@dorotka_ a kedy mas dalsiu kontrolu?.....potom dajvediet ako dopadnes, ja mam prvu kontrolu 8.5:) neviem sa dockat🙂

wejbynka
1. máj 2012

@evickav jeeeeeeeeeeeeeeej najviac gratulujeeeeeeeem🙂...STRASNE SA TESIM STEBOU A PRAJEM VAM ABY STE TO DOTIAHLI DO STASTNEHO KONCA🙂

wejbynka
1. máj 2012

@barbadossa
@lienkalienocka
@evickav
@silvia545 koceny, chcem sa opytat brali ste pocass stimulky a aj po vklade ten femibion 800?...ak hej ako dlho pred ste to uzivali?....lebo ja uz ju beriem 6ty mesiac teraz ze ci to neni zasa az moc vela?:(

evickav
1. máj 2012

@wejbynka ja som tiež užívala a užívam to teraz stále,,, mám v krvi málo kys. listovej,tak to budem asi brať až do konca tehu,,, uvidím,čo mi povie gyn.,,,a predtým som stále užívala kys. listovú 1000 dlhodobo,,,aj v centre v Brne mi dr. povedala,že dobre že to užívam,,,
držím palce a moc ďakujem,,,

wejbynka
1. máj 2012

@evickav dakujem takzee to nieje naskodu🙂...lebo dr povedal ked mi schvalovali ziadost ze to mam papat tak som zacala a berem ho doteraz......tak som chcela vediet ci je to dobre, ale vidim ze je🙂....heh dakujem tak do 10 dni by sme mali mat KET, tak nam silno drz palce, ja sem pre istotu potom nebudem chodit nech nestresujem a potom len dam vediet🙂.....ale v negativny vysledok vobec neverim na ani si taky vysledok nepripustam k telu🙂

lienkalienocka
1. máj 2012

@wejbynka ahoj. mne dr. odporucil tiez femibion asi ako kazdej 😉 ja ju beriem uz cca viac ako rok, co sme sa zacali snazit, a to dr. povedal, ze tak dlho netreba, ze vsetko co nepotrebujem, vycikam. a ze si mam kupit hocijaku, ktorej obal sa mi paci. teraz mam od nej pauzu a v takom juli ju zacinam jest znova. drzim palce a cakam na poz. vysledok 😉

wejbynka
1. máj 2012

@lienkalienocka no tak super, lebo to za to vycikanie hovoril aj mne tak ma len napadlo ze ci ju mam teda este brat alebo nie ale este ju brat budem🙂....dakujeme , napisem hned po vklade a potom az ked budem vediet pozitivny vysledok🙂....nebudem sa tu radsej stresovat 🙂....a bude samozrejme mysliet aj na ostatneee kocky teda buduce tehu🙂

lienkalienocka
1. máj 2012

@wejbynka presne, nicomu branim listovky neuskodis, tak preco ju nebrat. aj ja som za, ze po vklade sem nekuknem, aby som necitala nahodne neuspechy. mam kupene puzzle, takze 2 tyzdnem mozem skladat, ked sa budem nudit 😉 kedy ides na sono?

wejbynka
1. máj 2012

@lienkalienocka 8.5 idem na sono potom pinto povie ze co a ako, tamk dufam ze mi nic zle nevhodne nepovie potom hned na to bude vklad budem doma oddychovat 3 dni a potom poekne do praceee aby som nemyslela na nic zle...🙂....heh a vy ste na tom ako?....ty cakas na august ci to niesi ty??D:D:....som uz domotana s toho:D

lienkalienocka
1. máj 2012

@wejbynka aj mne sa niektore pletu 😀 😀 ano som to ja 🙂 urcite len dobre spravy si pre teba prichysta 😉 a nepytala si sa kedy rozmrazia embryjka? a ci ich hned vlozia alebo budu cakat ci sa zacnu vyvijat? ja tiez planujem byt niekolko dni doma, podla toho ktory den bude vklad 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre