Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

hencidlo
1. jún 2012

@wejbynka ahoj na stitnu nemusis nikam chodit, staci ak si das u obvodaka zobrat krv na stitnu a tam zistia, ci mas s nou problem, ak hej tak az potom sa mozes u nejakeho endokrinologa objednat :o)

hencidlo
1. jún 2012

@wejbynka na genetiku ta moze poslat tvoj gyndos s odporucanim, tiez teraz absolvujem tuto torturu vysetreni 😀

wejbynka
1. jún 2012

@basena001
@ria191
@nitrankanr
@hencidlo diiiikes moc zeeeny, vas nemat neviem co by som robila🙂...uz sa citim uplne v pohodkeee prekonala som ten mierny sok a sklamanie ale zivot ide dalej🙂....budem robit vsetko pre to aby to na druhy krat vyslo🙂....

hencidlo
2. jún 2012

babeny viete niektora, čo znamená: korporálne endometrium v proliferácii? Ďakujem

basena001
2. jún 2012

@hencidlo to v proliferácii znamená, ze ti po menstruácii zacína rást sliznica maternice, to je OK, zrejme si v prvej polovici cyklu, to korporálne neviem, s tým som sa nestretla

baby, dávali ste si pred KET.om robit kultivácie a cytológiu, alebo to nie je potrebné, ak som v rámci preventívky tak pred 8 mesiacmi mala obidve tie srandy negatívne a ziadne problémy nemám?

basena001
2. jún 2012

@hencidlo to v proliferácii znamená, ze ti po menstruácii zacína rást sliznica maternice, to je OK, zrejme si v prvej polovici cyklu, to korporálne neviem, s tým som sa nestretla

baby, dávali ste si pred KET.om robit kultivácie a cytológiu, alebo to nie je potrebné, ak som v rámci preventívky tak pred 8 mesiacmi mala obidve tie srandy negatívne a ziadne problémy nemám?

lienkalienocka
2. jún 2012

@barbadossa mozno to bude blbo vyzerat ale aj blbec ma stastie 😉 mne sa to uz par krat stalo 😀
@wejbynka cize keby si chcela tak mozes hned buduce mesiac ist znova? ja by som asi nevahala a isla do toho hned, nevydrzala by som dalsie cakanie 😉

wejbynka
2. jún 2012

@lienkalienocka nie nie nemohla minimalne by som musela mat dve mrchy za sebou, ono o vychadz aj tak az na august ale zaciatkom septembra ideme na 20 dni na dovolenku a potom zaciatkom oktobra uz chceme ist znova na to🙂...za ten cas sa dam aspon dokopy, aj telo aj mysel:D:D...a porobim si vsetky vysetrenia nech viem na com som, zacnem brat vitaminky vela a budem robit vsetko pre to aby to uz vyslo🙂.....

wejbynka
2. jún 2012

@dorotka_ ahoj moja , ako sa mas?....ako sa citis tehulka nasa?🙂.....ako tak vidim myslela som na teba viac ako na seba, ale to nevadi vratis mi to v oktobri ok?🙂...no ale chcela by som sa ta aj opytat na tie tvoje dva tyzdne, co si robila a ako si sa mojkala s bruskom ked sa podarilo?....daj nejake typy nech sa viem pripravit na oktober🙂

lienkalienocka
2. jún 2012

@wejbynka no ved ono to vychadza je jednu mrchu mas a od tej dalsej beries znova 😉 tak to potom hej, ked mate takto dovcu naplanovanu. uzi si, zregeneruj sa a podari sa 🙂

wejbynka
2. jún 2012

@lienkalienocka hej hej nechceme ist do toho hned, vsetky testy chceme dat urobit a potom sup sa do toho🙂....ved teraz v auguste to caka teba , ty bude pekne krasne tehu uz v druhom mesiaci a ja budem po tebe hned🙂....tesis sa uz co?....🙂🙂

lienkalienocka
2. jún 2012

@wejbynka ani mi nehovor ☹ uz ma zacina panika chytat, ze vsetci naokolo su tehotni a ja stale nic. velmi pomaly to ide a ked ti to este vsetci pripominaju tak je to aj na psychiku dost. viem ze to myslia dobre, len ja sa na to snazim nemysliet 😒 a zatial si ako pochodila? vysledky ok?

barbadossa
2. jún 2012

@lienkalienocka no veru v tom mas pravdu 🙂 uz beriem estrofem v piatok idem na sono tak uvidim co bude 🙂

barbadossa
2. jún 2012

@wejbynka idem si po radu k tebe 😉 po estrofene sa este nieco berie?? a ak hej tak kolko dni este?

lienkalienocka
2. jún 2012

@barbadossa no super 😉 no len to dobre uvidis, neboj. pijes poctivo? 😀

barbadossa
3. jún 2012

@lienkalienocka no tu alchemilku ano len vino nejak do mna nejde 😵 ani jedno ani druhe mi nechuti 😝

wejbynka
3. jún 2012

@lienkalienocka ja ti verim, heh presla som si tym sama preto som nikomu v mojom okoli vobec nevravela do coho sa pustame , lebo este je bohuzial taka doba ze vela ludi to nechape....teraz sa budeme 4 mesiace snazit a potom pojdeme do toho znova, tebe sa to uz krati moja, budes krasna tehulka cochvila....vies co este len v utorok pojdem na krv na tu stitnu zlazu a ORL a potom ku gynde a nakoniec na genetiku:}....caka na tazky tyzden

wejbynka
3. jún 2012

@barbadossa kludne s radostou poradim....nie beres estrofem az do krvi s utrogestanom a potom jednoducho len vysadis, ale utros sa beries tusim az do ukoncenia 12 tt potom uz len vitaminky:}

lienkalienocka
3. jún 2012

@wejbynka ja som musela svojim trom nadriadenym povedat, ze preco chybam vela v praci a ze preco nemozem nejake pozicie 🙂 inak to vie len moja rodina 🙂kazdy rata, ze ked si uz dva roky vydata, ze bude hned babo a tak furt "otravuju" 😒 jaj, keby si mala tak pravdu! 😉 preco sa chodi na ORL? je to nejako spojene ci co? 😀

wejbynka
3. jún 2012

@lienkalienocka ved prave :}....u nas je to este aj zo svadbou tak, me spolu 3 roky ale nechceme sa brat...kazdy nas s tym otravuje tlacia nas do toho ..... ked ono to uz nieje take lahke splodit babo ako bolo kedysi....:{....ja imde na ORL lebo ma tam poslala imunoalergolocika .... ono to je spojene vsetko asi zo vsetkym ale aspon budem vediet na com sme:}

barbadossa
3. jún 2012

@wejbynka juuuuuj ja som myslela ze budem mat klud od tabletiek 😒 to bude kileciek naviac 😀 díky 😉

wejbynka
3. jún 2012

@barbadossa preco ze kilecka navyse??....ja som nepribrala ani gram dokona som aj schudla tusim🙂)....nemusis sa bat ved to niesu nejake brutal silne hormony

barbadossa
4. jún 2012

@wejbynka mozno to je individualne u kazdeho inak niekto priberie niekto nie 😉 ale vsak zatial mam aj dost pohybu v robote 🙂

wejbynka
5. jún 2012

tak teraz vo stvrtok nas uz objednali na genetiku, celkom rychlo nie??
@basena001 inak nevies mi povedat ci sa tam aj nieco plati?

basena001
5. jún 2012

@wejbynka super, tak si s objednávaním tak rýchla ako ja🙂 a kde ste sa objednali? nie, neplatili sme nic a neviem o tom, ze by niekto platil. i ked je pravda, ze mi trosku stískalo zadok, lebo co viem, obvykle tam chodia ludia az po viacerých neúspecných IVF a transferoch, ale o ziadnych peniazoch rec nebola, iba keby sme chceli prednostné vysetrenie a to sme nepotrebovali, rovnako ako vy🙂

dorotka_
5. jún 2012

@wejbynka ahoj moja, no vidis a ja som tiez na teba myslela kazdy den ale neboj v oktobri budem vysielat silnejsie signaly a tehu virusy 😉 aby bol vysledok pozitivny 😉 , ja som teraz po vklade prve 4 dni iba lezala, nech maju mrazaciky klud na uhniezdenie a potom som sa zvysne dni setrila, snazila som sa hlavne oddychovat a bola som vypisana az kym som nesla na krv pretoze ja dochadzam do prace a natriasanie sa v autobuse by nebolo bohvieco, citim sa celkom dobre, nastastie nemam ranne nevolnosti ale sem tam mavam cely den taky pocit ze ti je zle od zaludka a ci sa najes alebo nie stale je tam 😀, zajtra idem na kontrolu tak som zvedava ako sme zas pokrocili 🙂 , jej a kam idete na taku dlhu dovolenu? to je super, aspon si poriadne oddychnes 🙂

wejbynka
5. jún 2012

@basena001 tak to je vazne super, velmi sa na to tesim ze sme tak rychlo objednani🙂...inak kolko skumaviek vam brali?...a co to treba spomenut aby mi zistili aj to ohladne tej placenty??...super ze nebudeme platit lebo videla som nejaku sumu 230e, ale to bolo asi za to prednostne vysetrenie, ty si bola na kramaroch??....

wejbynka
5. jún 2012

@dorotka_ tak to duuufam moja, lebo potom sa uz na teba zacnem hnevat🙂...ja uz som v pohodke , akurat to ze teraz beham po lekaroch a zistujem kde bol problem🙂....teraz len lezala?...ziadne upratovanie varenie?....iba vycikat a sup do postielky??🙂....boze velmi sa s tebou tesim vazne🙂..som rada ze vam to podarilo na druhy krat a dufam ze pojdem aj ja v tvojich slapajach.)....vies co ideme do egyptu ale mame spojene dva turnusy, tam si chcem siilno oddychnut a zregenerovat a ked sa vratim tak pojdeme na to🙂

dorotka_
5. jún 2012

@wejbynka neboj budem sa snazit ostosest 😉 ,som rada, ze si uz v pohode, presne tak ziadne upratovanie, hlavne nie vysavanie, ze vraj to nie je dobre ale ktovie, ale povedala som si ze tych 14 dni nebudem a tak sem tam som navarila 🙂 , a uplne som lezala tie prve 4 dni, potom uz nie ale aj tak som nic take nerobila, citala som, vencila nasho hafana, kedze sme sami doma a treba ho vyvencit 😀 ak nechcem cistit dlazku xixi, riad som nemusela umyvat lebo mame umyvacku tak staci len nalozit a vylozit, ale snazila som sa vacsiu cast dna oddychovat, tak ja verim, ze pojdes v mojich slapajach a oktobri sa tesime ze si tehu 😀 a budete mat taky predcasny darcek pod stromcek, jej urcite vam bude na dovolenke super, to ste si dobre vymysleli aspon si poriadne uzijete dovolenku, potom nam napises ako bolo, urcite budes nadherne opalena a oddychnuta

basena001
5. jún 2012

@wejbynka berú iba jednu skúmavku. tam ti imunitu voci placente nezistia - na to musís asi do Heliosu do Martina, ale skús sa na to spýtat vo FC, lebo do toho labáku kde Helios odosiela vzorky aj FC tak myslím, ze i vo FC by ti mohli zobrat krv, ak nie, zavolaj normálne do Heliosu na recepciu, povedz,ze tvoje centrum imunitu voci placente nerobí, budes síe samoplatca, ale je to len okolo 30 eur. na genetike spomen trombofilné mutácie - problém so zrázanlivostou, ze ci by ti to neurobili, lebbo normálne to súcast ggenetiky myslím ze nie je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre