Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

xlolax80
11. apr 2013

@wejbynka tiez ti zial neporadim. taky liek som nemala.

wejbynka
11. apr 2013

@tigi aaaaa nezvysoval ti davku???;)
@tigi

tigi
11. apr 2013

@wejbynka nie, na kontrole na 10 den doktor usudil ze na 14 den mozme ist na vklad. 🙂 ja som este na sliznicu pila aj alchemilku.

wejbynka
11. apr 2013

@tigi ahaa tak super teda🙂....dakujem moc a utros si mala ake davkovanie??🙂

sudabe
11. apr 2013

@wejbynka rada by som ti pomohla Ale nemala som nic z toho å nebola som nå ket tak asi presto dufam ze ti niekto poradi.

tigi
11. apr 2013

@wejbynka utrogestan som brala vlastne od tej kontroly na 10ty den 3x2 tbl. vaginalne. tiez som ho brala az do ukonceneho prveho trimestra a vysadzala potom postupne. moc ti drzim palce aby to dopadlo pozitivne a od doktora si coskoro pocula ze si tehotna 😵 🙂

tigi
11. apr 2013

@wejbynka este pozeram ze si sa pytala aj na embryoglue, my sme si ho teraz dali a nelutujem. dala by som si ho znova. aj kamaratka si ho dala a tiez mali pozitivny vysledok. drzim palce pri rozhodovani. 🙂

lienkalienocka
11. apr 2013

@wejbynka ja som mala 3x1, zvysovat som nastastie nemusela a utros bol od 10. dna 3x2. ale viem, ze niektora tu mala aj estrofem 2x1 prve 4dni a potom zvysovala 😉 co si zabudla? 🙂

wejbynka
11. apr 2013

@lienkalienocka nie nie nezabudla moja len dom chcela vediet ze ake davkovanie ste mali🙂))....duufam ze vsetko bude tak ako maaa🙂)

zasha
12. apr 2013

ahojte dievcata, som objednana do fc na maj, nedari sa nam uz dva roky, mala by som nieco vediet skor nez tam pojdem? ake vysetrenia robia po prvej konzultacii- spg, hp a folikulometriu, este nieco?

hadassah
12. apr 2013

@tigi ahoj, vidím, že si už v 2. trimestri. Neuveriteľne to uteká. Ja začínam 16.tt a konečne mi už tento týždeň nebýva zle. Ale stále mám - 3 kg oproti váhe pred otehu a brucho mám úplne ploché. Rifle vyzlečiem bez rozopnutia gombíka a zipsu 😀

skrouceninka
12. apr 2013

@mistisa ja mam vseobecnu tak pocitam 3 tydny mam radost mela si to na chlup stejne jako ja doufam ze i my budeme mit aspon 4 jako mminule ted uz jen aby ti to vyslo a neboj vyjde verim tomu

skrouceninka
12. apr 2013

@wejbynka 3 krat 1 tabletku od 1 dne menstrulace po celou dobu

tigi
12. apr 2013

@hadassah jeej, ty si uz 16-ty tyzden!!!! perfektne! 😵 🙂 aj mne to trvalo asi do toho 16/17tt kym mi prestalo byt zle, ale zato ja som jedla a pribrala v prvom trimestri 3kg 😀 ale pripisujem to skor tomu, ze som prestala fajcit a vratila sa mi chut do ust, tak mi vsetko chutilo uplne skvele. teraz sa to zase ustalilo a jem ako pred tehu, nic extra navyse. ako sa inak mate? si doma na PN? 🙂

lienkalienocka
12. apr 2013

@wejbynka a uz si zacala brat estrofem? vsetko dopadne tak, ako ma 🙂

hadassah
12. apr 2013

@tigi Mne už zle nebýva, ale stále nemám chuť do jedla. Jem veľmi málo, musím sa nútiť. Som stále PN, uvidím dokedy, je dosť možné, že ma nechá až do materskej. Predsa len po umelom oplodnení, všetkých tých počiatočných problémoch a mojom veku, asi ma už nepošle do práce. Už mi doma ale šibe, neviem si zvyknúť na to ničnerobenie. V 13 tt som bola na špeciálnom ultrazvuku v MT, tak tam doktor zhodnotil, že je všetko ok, bábätko pomeral, popočúval, nosová kostička je prítomná, NT v norme,čiže downa a ostatné syndrómy vylúčil, orgány vyvinuté, všetky prietoky super, ani som nevedela, že toľko vecí sa už dá pomerať a skontrolovať. tak som už taká spokojnejšia, že zatiaľ vyzerá všetko ok.

lukila
13. apr 2013

ahojte kocky. Ako dlho ste cakali na schvalenie vo VsZP? Ja cakam uz mesiac a stale nic - nervozita stupa 😖 Je mozne si to niekde overit co je s tym? Vopred dakujem za odpoved 🙂 🙂 🙂

wejbynka
13. apr 2013

Bozee pomoooc zienky mne nie a nie prist mrcha co mam robit??...smutna som strasne s toho

wejbynka
13. apr 2013

@lukila ano zavolat do poistovne🙂

wejbynka
13. apr 2013

@lienkalienocka ahoj moja no este nezacala:(...som s toho na prasky....neviem co as deje ale mrcha nikdy a ani nevyzera ze pride....:((...neviem co mam robit.

lienkalienocka
13. apr 2013

@wejbynka jaaaj, co zas stresuje 😒 a take tie babske rady si skusala? ze horuca vana a vino? alebo? test? 😉

wejbynka
13. apr 2013

@lienkalienocka no jasneee kazdy den horuci kupel aj vinko, test negativny takzeee fakt nechapem ze co sa deeeje:(...ono to dokonca skrej vyzera tak ze by mala ovulka prist a ne mrcha:(

mistisa
14. apr 2013

@skrouceninka noo to ti rychlo ubehne uvidis 😉😉 ja som dnes dostala mrchatu a sama od seba co je zazrak.sice na 22 DC ale tak hlavne ze je.ale je tak bolestiva ☹ myslis ze to moze byt tym ze je prva od odberu? Urcite nam to vide uvidis pevne tomu vrim 😉 aj vam aj nam a budem drzat palceky aby bola velika urodicka 😉

mistisa
14. apr 2013

@wejbynka micaaaa ako to ze ta mrchata neni? to co ? stale neni?

wejbynka
14. apr 2013

@mistisa ahoj mkja tak vcera sa jej konecne uracilo takzeee uz sme naplno vtooom🙂))

mistisa
14. apr 2013

@wejbynka no supeeeeeeer 🙂 ved preto uz som jej chcela volat 😀 😀 😀 ja som tak ubolena dnes hm ach jaj ☹

wejbynka
14. apr 2013

@mistisa akoze ubolena co sa dejee?:(

mistisa
14. apr 2013

@wejbynka dostala so dnes mrchatu sice na 22 DC ale sama od seba 🙂 co je super. je mozne ze je taka bolava preto ze je prva od odberu? ako neni to zas take ze sa skrabem po stene ale troska viac boli ako byva ☹

wejbynka
15. apr 2013

@mistisa moja ucite to moZe byt tym...po tejto mrche ides na kontrolu?🙂...ja uz druhy den papam estrofem pomalicky ale ust sa nam to uz bliiizi🙂

mistisa
15. apr 2013

@wejbynka no tak supeeeer moja to je perfektne 🙂 ako poviem ti ze takuto silnu som este nemala. citim sa jak vycucnuta z krvi ☹ ☹ ☹ ano ano hm idem dnes volat doktorke tak som zvedava len tam mozem volat az po deviatej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre