Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
31. jan 2012

no aj ja budem uz musiet zacat pit alchemilku, kyselinu papam uz teraz pre istotu xixi 😀 , no ako sledujem debatu, dufam, ze sa nezrusi preplacanie IVF a bude to pekne pokracovat v zabehnutych kolajach, my sice mame este dve dvojice mrazacikov, ale aj tak, clovek nikdy nevie, dufam, ze po rozmrazeni sa budu pekne vyvijat dalej, jaj nech je uz koniec februara a mozem zacat pracovat na priprave na KET 😉 a dufam, ze ms nebude vymyslat a pride pekne ukazkova, lebo niekedy ma napina cely tyzden ze uz uz a potom uz ani neviem kedy je ten prvy den, potvora jedna takto sa so mnou zahrava 😀

silvia545
31. jan 2012

@dorotka_ 😀 to je tá mrcha 😉 ja som ani včera nevedela,že som ju dostala 😨 inokedy ma aj 4 dni pobolieva bruško a teraz nič 😉 😉 ešte si príde aj skor 😀 kedy chceš presne začat,,teda ak ta bude tá tvoja mrcha poslúchat 😀

dorotka_
31. jan 2012

@silvia545 no mala by prist 20. februara a potom mozem zacat brat tie lieky to mi este dr. povie, juj uz sa tesim konecne sa zas bude nieco diat, tebe to tiez asi vychadza tak koniec februara zaciatok marca 😉 a sup stimulovat

silvia545
31. jan 2012

@dorotka_ ano tiež mi vychádza koniec februára a vrhnem sa ako divá do toho 😀 pojdeme si pre našeho anjelika 🙂

lilinka77
31. jan 2012

@wejbynka drzim palce na zajta 🙂

lilinka77
31. jan 2012

@lilinka77 drzim palce na zajtra 🙂

wejbynka
31. jan 2012

@lilinka77 dakuuujem 🙂....zajtra ideme pre receptik a ked mrcha pride, tak v pondelok zaciname pichat🙂

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka myslím na teba 😉 potom daj info 😉

dorotka_
1. feb 2012

@wejbynka aj ja drzim palceky 😉 nech ide vsetko ako ma s uspesnym vysledkom

wejbynka
1. feb 2012

@dorotka_
@silvia545 lieciky predpisaneeeee uz len ich kupit no musim si ich zohnat, vsetko mame v poriadku a zacneme pichat v pondelok🙂.....neviete o niekom kto zozenie tieto lieciky??🙂

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka a ty si si nevybrala lieky v lekárni,čo je blízko FC?

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka aké presne a kolko potrebuješ? 😉 skús v teme mám nemám lieky 🙂 🙂

wejbynka
1. feb 2012

@silvia545 nie nie ste som tam nebola su tam lepsie ceny?....kolko si platila za gonal?...ten jediny potrebujem zohnat lacnejsiee.....hej hej uz som tam pisala ale potrebujem to co najskorej zistit:D gonal 900 merional 1x75 a cetrotide 7x0,25

dorotka_
1. feb 2012

no ja som si tiez vzdy pre istotu vyberala lieky tam v lekarni pri FC, ti maju co treba 🙂, ja si budem musiet u nas vybrat estrofem tak som zvedava ci budu mat

tinuska16
1. feb 2012

ahojte v sobotu mame ist na ET a moj manžel dostal taku natku že strach mislite že to bude velky problem

dorotka_
1. feb 2012

@tinuska16 no to neviem ale hadam by nemusel byt asi je dolezite aby si ty bola v poriadku

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka ja mám zatial len cetrotíde od jednej kočky 1ks po 7 eur a k tomu mi dala utrogestan zadara 🙂 🙂 viem,že gonal stojí 110eur v lekárni na predpis 😉 😉 ovitrelle stojí okolo 25 eur 🙂 🙂

silvia545
1. feb 2012

@tinuska16 radšej nech to pekne vyleží,nech sa vylieči,,lebo spermijky tiež musia byt fit 🙂 🙂

michelitta
1. feb 2012

@wejbynka ahoj 🙂 gonal asi nezozenies d kociek,nakolko sa to skladuje v chladnicke a je to prvy hormon ktory sa davkuje a zvacsa sa minie cely..navyse je to jedno pero,ktore cele zuzitkujes,takto budes schaosena,ked Ti niekto posle ja neviem polku pera 🙂 a navyse musi to byt,ako som povedala stale v chlade,sice teraz je minus 10,ale nahodou Ti to kurieri hodia pri radiator a mas po chlebe ☹ ostatne lieky zozenies,to od tych kociek,co mali viac stastia a reagovali na lieky hned od zaciatku rychlym rastom folikov..ale keby Ti to tu Pinto cital,ze zhanas gonal,asi by ho piclo 🙂) oni si totiz niekedy z prce citaju MK🙂 prajem ti aby sa ti to poradilo na1x!! a mozes sa spytat aky mate problem,lebo si velmi mladunka,to sa tak lahko v dnesnej dobe nevidi,ze taka mladunka na umele..ale o to mas lepsie predpklady!drzim palce! 🙂

dorotka_
1. feb 2012

@silvia545
@tinuska16 jaj ja som si to pomylila s KET, tam uz v podstate od manzela nic netreba xixi teda psychicku podporu a spolocne pozitivne myslenie 😉

silvia545
1. feb 2012

@dorotka_ 😀 😀 hlavne,aby si tam ty bola 🙂

silvia545
1. feb 2012

@michelitta 😲 😲 to ma nenapadlo,,ty kokso 😀

wejbynka
1. feb 2012

@silvia545 a ten utrogestan je naco??;) to mi nepredpisal;))ale bol super zlaty dnes a
Povedal ze uz o tri tyzdne budem tehu tak sa tesim;)pytala som sa aj na ten oddych a povedal ze to vobec nieje potrebne a ze to neodporuca lebo by som potom mohla byt cele tehotenstvo na rizikovom len sa nemam natahovat a prve tyzdne cvicit nakolko som trenerka;) tak som rada ze mozem ist pekne do prace;)len mi vynadal ze som moc chuda;))
@michelitta noooo problem je ze nase spermosky nemaju taku silu aby sa prebojovali do vajicka;)aj mne lekar vravel ze taku mladu tam uz roky nemali ale ze mi dava velke percento uspesnosti tak sa tesim a dufam ze sa to podari, zajtra idem k internistovy na testy;)uz sa neviem dockat na transfer;)

wejbynka
1. feb 2012

aaa este jedna otazka, po akej dlhej dobee cca ste baby mali odber vajicok?....kolko ste si pichali?

lilinka77
1. feb 2012

@wejbynka ahoj, tak si mala dnes uspesny den. 🙂 lieky dostanes bez problemov v tej lekarni pri centre:. Este je jedna lekaren na zahradnickej ulici v budove ŠNOP. Pocula som, ze ked lieky neminies, da sa cele balenie vratit, ale ja som sa na to nepytala. Gonal musis mat v chladnicke, ked si to od niekoho kupis, je otazne, ako to bolo skladovane. A ten minies urcite cely. Utrogestan Ti este predpise, to sa berie po vybrati vajicok, su to take kapsulky na vaginalnu aplikaciu.
mne rasti vajicka rychlo, odber bol uz na 9 den 🙂

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka utrogestan je na udržiavanie,,ale ten ti neskor predpíše 🙂 aj ked ti vravel,že nieje potrebny oddych,,skús aspon 2 dni fakt oddychovat 🙂 a to mal pravdu,,si mladunká a uvidíš podarí sa ti to na 1 krát 🙂 celkovo sa pichá 10 až 11 dní,,podla toho ako dozrievajú vajíčka 😉 potom o 2 dni odber a vklad byva na 3 den od odberu alebo na 5 den,,podla počtu vajíčok 🙂 😉

lilinka77
1. feb 2012

@michelitta ty si bola dnes na KET? ja na ET. dufam, ze sa im tam dvom drobcom paci
🙂 drzim palce, nech aj ty to mas uspesne 🙂 kontrolne odbery 15?

lienkalienocka
1. feb 2012

@silvia545 ale ked ona je taka hnusna! takeho smajlika ani nemju co by som chcela 😀
@luga tak to aj ja, ale raz dr. nebol velmi mily... 😠

wejbynka
1. feb 2012

@lilinka77 dakujem za radu, no uz som si vsetky lieciky zohnala a pojdem si pre ne v piatok do tej lekarnee pri centre🙂a aku maju mat spravnu velkost, co ti povedal lekar alebo ako zistil ze uz je tan spravny cas na vyber vajok?...kolko by ich malo byt najmenej?
@silvia545 a ten ustogestan stoji cca kolko??🙂....velmi pekne dakujem a velmi sa tesim ze na mna tak myslite a drzite palceky, ja budem mysliet pozitivne teda ja uz teraz tak myslim , na kolkaty dnik po KET mozem robit testik?🙂urcite budem nedockava

dorotka_
1. feb 2012

@silvia545 no to sa urcite nezabudenm xixi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre