Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
14. mar 2012

@tigi len Pinťo vravel včera,že ked chceme to lepidielko,tak to musíme hned povedať ako prídeme na 1 kontrolu po Gonale,to ešte nebudeme vedieť kolko budeme mať vajok 😖 ja neviem,prečo to tak skoro musí byť nahlasené,ved by to kludne stačilo nahlasiť po OPU,ked budeme vedieť kolko ich budeme mať 😉 tak by mi to bodlo 😉

lisian
14. mar 2012

@tigi
@silvia545 tiez mi dr. pinter hovoril, ze to treba v predstihu nahlasit to lepidlo......teraz som si spomenula

tigi
14. mar 2012

@lisian
@silvia545 aha, no, tak to teda potom neviem. som myslela ze to staci az po odbere nahlasit 😒 asi sa na to teda popytam uz ked pojdeme pre lieky.

kristina81
14. mar 2012

@ana79 ahoj.dakujem za podporu.zajtra uvidim krce uz dnes mam dost suilne tak tam snad nieco bude.

kristina81
14. mar 2012

@silvia545 A citala si nieco pozityvne o tom lepidle?Lebo ja nic.A tu na MK sa mi ozvali so samimi negativnimi skusenostami.Pytala som sa na to aj sestricky u gyn. a len krutila hlavou,ze nie.Tak neviem,je to tazke rozhodnut sa. 😖

silvia545
14. mar 2012

@lisian
@kristina81
@tigi no ved,,ani ja som sa nedočítala nič pozitívneho 😖 teraz som na vážkach 😒 ja neviem,,už rozmyšlam aj tak,ked sa to má podariť sa podarí aj bez toho 😉 a ked nie,tak nepomože ani lepidielko 😖

silvia545
14. mar 2012

Baby a kamoška tu z MK mi poradila,že v den ET prvych 7 dní je dobré piť plnotučné mlieko 1L denne ale nie trvanlivé 😉 že bude z toho lepkavá maternica a pomáha to k lepšiemu uhniezdovaniu embryjka 🙂 tak už ani lepidielko nepotrebujeme 😀 😀

kristina81
14. mar 2012

@silvia545 no ja neviem ci to je dobry napad!Ja som chodila k jednemu liecitelovi a ten mi mlieko a mliecne vyrobky vobec neodporucal.Sposobuje zapal v tele!

silvia545
14. mar 2012

@kristina81 tak o tomto som ešte nepočula 😕 ved potom by nemohli mlieko piť ani malé detičky,,tomu by som moc neverila 😉

kristina81
15. mar 2012

@silvia545 Ja som tomu uverila lebo mi to pomohlo ked som to vynechala z jedalnicka.A aj ked mas antibiotika tak by sa nemali konzumovat mliecne vyrobky.Ale netvrdim,ze ta tvoja znama nema pravdu. 😉

silvia545
15. mar 2012

@kristina81 to viem,že by sa nemali mliečne vyrobky,ked berieš ATB 😉 ja ich tiež moc nejem,,ale za pokus to stojí 😉 čo všetko nespravíme,len aby sa to podarilo 🙂

ana79
15. mar 2012

@kristina81 ahojte tak dnes som bola na kontrole po gonale...ale doktor ma moc nepotesil, ze na jednej strane su male...ale na druhej su vacsie neviem co to ma znamenat...zase nerastu poriadne no dnes mi pichli 4 merionaly a aj zajtra si mam ist dat pichnut to idem k mojej obvodnej...no som zvedava co bude v sobotu kontrola....no uvidime , dali sme si aj SPF mate s tym skusenosti...a chcem tiez ti embryoglue...no neviem co to spravi chcem vyskusat vsetky moznosti aby som si nevycitala, ze mozno prave preto to nevyslo. prajem vam vela stastia.

silvia545
15. mar 2012

@ana79 ja som tiež tak mala,na jednom vaječníku mi ani nebrali 😉 ja som SPF nemala a ani teraz si to nedám,,dáme si sexík s mm pre ET a máme SPF zadara 🙂 rozmyšľala som nad lepidielkom,,ale to si asi tiež nedám,dr.nemá s tym ešte skúsenosť ako nám povedal,lebo len začínajú a 3% úspešnosť je veľmi malé číslo 😉 aj ja ti prajem veľa šťastia a hlavne aj keby bolo málo vajok,tak nech sú tie pravé 🙂 nemusí ich byť veľa stačí aj jedno jediné,,ktoré bude to pravé 😉 🙂

ana79
15. mar 2012

@silvia545 dakujem za podporu...a ty kedy zacinas?

barbadossa
15. mar 2012

ahojte no ja idem zajtra do FC no kontrolu po gonale som straaasne zvedava co mi povedia 😒 🙂

kristina81
15. mar 2012

@ana79 aj ja som dnes bola na kontrole.na gonal som ja moc nereagovala ale dnes ma potesil.su tam folikuli. 🙂 Z toho merionalu iste budes mat.Aspon ze mne zacali rast po nich.

luga
15. mar 2012

@kristina81 , super spravicka, tesim sa 🙂 .... vidis, zbytocne stresy predtym 😉

kristina81
15. mar 2012

@luga 🙂 no dufam,ze to bude aj dobre pokrracovat. 🙂

luga
15. mar 2012

@kristina81 , urcite, hlavne v to treba verit 😉

kamilkanr
15. mar 2012

@kristina81 vidis, ze narastli aspon tie, co sa zalozili a teraz verit, aby v nich boli spravne vajicka 😀

@ana79 ked mas nejake, tak po M. zacnu rast, ako pise kristina
My sme mali SPF a boli to zbytocne vyhodene peniaze. Ty mas toto 1.IVF?

silvia545
15. mar 2012

@ana79 ja začínam na druhý týžden 😉 ty už budeš mať pomaly aj OPU,ked ja začnem 🙂

silvia545
15. mar 2012

@kristina81 no vidíš,,merional zabral 🙂 kedy by si mala mať OPU 😉

kristina81
15. mar 2012

@silvia545 v sobotu mi povie

ana79
16. mar 2012

@kamilkanr tak toto je moje 2 ivf...prve ivf sa nam akosi nepodarilo udrzat chrustikov...

ana79
16. mar 2012

@silvia545 to ano snad to tento krat vyjde....

silvia545
16. mar 2012

@kristina81 už sa ti to blíži 😉 júúj aj ja už aby som mala aspon po OPU 🙂

silvia545
16. mar 2012

@ana79 🙂 musí 😉 každej jednej z nás 😉

dorotka_
16. mar 2012

@kristina81 jej super tesim sa s tebou 🙂

dorotka_
16. mar 2012

ako vam je dobre baby ze uz stimulujete aj ja chcem , ja musim cakat az na april dovtedy ma asi porazi z toho cakania 😀

7bambulik9
16. mar 2012

Čaute baby, vraj Dôvera končí a neschvaluje operácie a pod. Nemáte niekto info ako to je so žiadosťami na IVF? Chcem si ísť k lekárovi vypísať za 1-2 týždne žiadosť, tak či to má vôbec význam ☹(( Nemáte tam niekto známu čo by vedela viac?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre