Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

katka14
16. máj 2009

ahojte, mimka takže tehu určite niesom. som to ako vždy zahovorila. do štvrtka sa mi stratilo špinenie, potom zasa nabehlo a v noci som myslela že zdochnem od krčov. normalne som rozmyslala o pohotovosti, ale nejako som napokon asi po hodine zaspala, no a do rana prisla riadna mrcha. na 30 den. aj test som uz mala doma, rano som chcela testnut. ale uz nebol dôvod. ja som taka sprosta. ved som najprv ani nedufala, ze by som mohla hned po IVF otehotniet?!?! ale ked mi nikdy predtym nemeskala mrcha. no co, už sa poučím. pekne mi to rozhodilo cyklus. teraz pred dovolenkovou sezonou. super!!!

babulka123
autor
16. máj 2009

katka.. je mi to luto.. ale nebooj cyklus sa dostane do poriadku.. ja som vzdy ci po iui alebo ivf mala take krce.. a raz ked som mala vraj potrat po otehotneni , skor ako mi to dr.potvrdil..

vika34
16. máj 2009

babulka ty si náš vzor,prvá si začala a mi všetky ťa musíme nasledovať,
čo sa týka toho prekvapenia pri pôrode,že čo to bude,aj mne by to bolo jedno,len by som mala problém s nákupovaním vecičiek,musela by som stále pokukovať po neutrálnych farbách
hlavne si nachystajte si hlavne mená nie ako ja ,strašne som chcela babu apreto som mala meno iba pre chlapca,lebo som si povedala,že také šťastie určite mať nebudem a chúda moje nemalo dva dni meno 😀
katka ☹

babulka123
autor
16. máj 2009

no mena mame.. tie ma napadli na zaciatku a ostali. nejako sme to uz nemenili , marek suhlasi takze pohoda..

a co sa tyka veci.. tak isto dievcatko moze byt v modrom svetriku ako chlapec v cervenych nohaviciach.. takze neriesim.. ;
a kocik napr. budeme mat tiez cerveney.. paci sa mi velmi a tak som sa rozhodla.. heheh ak to bude chlapec {co si myslim ze bude} tak mu tam dam naplepku ferrary a hotovo..

vika34
16. máj 2009

tak to máš fajn vymyslené 😀
ja mám doma 9 pytlov detských vecičiek,všetko dievčenské,tak z ekonomického pohľadu by bolo dobré dievča ,ale ani chlapca im v pôrodnici nenechám 😅

babulka123
autor
16. máj 2009

noo to ti tverim..
ja mam teraz 2 mesacneho synovca takze tiez z ekonomickych dovodov by to bolo lepsie..
ale kamosky maju baby takze ja som zahojena..

vika34
16. máj 2009

od Vikiných cca 7rokov som to už prestala zbierať,lebo už to nebolo kam dávať,teraz to posúvam dalej ,už to neskladujem a hlavne mi dieťa začalo nosiť moje veci/tie ktoré už neoblečiem ,ale dúfala som ,že ešte do toho schudnem/tak myslím,že aj moda sa asi zmení dokiaľ moje dalšie dieťa bude mať 12

sivusa
16. máj 2009

Ahojte parťáčky (bývalé) 😀
Všetkým Vám veľmi držím palce. Sranda,ako ste sa zase stretli. Ja sa pridám na jeseň k Pahuške a Laritke.
Dúfam,že pekne všetky otehulkujete a my sa k Vám pridáme a potom dáme veľké tehu stretko 🙂

vika34
16. máj 2009

ahojky sivuška,dnes som ťa spomínala gregy,tak si nás našla,dúfam,že budeš mať pravdu 😀

babulka123
autor
16. máj 2009

sivuska.. a Laritka sa tiez chysta do FC??? juuuj tak to bude super, to vas uz potom pridem aj s krpcom pozriet.. viem ze po dovolenke sa tam chysta Petronelka.. ta to ma teraz odlozene kvoli dovolenke v Thajsku a potom maju dovolenku voo FC a potom ide na to ..

hovorim ze stara partia sa stretava.. a mohli by sme uz aj nazivo.. ale bohuzial az po mojom rozpade, lebo moj pohyb je znacne obmedzeny.. ale kedze vy vsetky snazivca poznate.. tak ak by ma doviezol.. juuuj velmi rada by som vas videla.. ani si neviete prestavit ako moc..

sivusa
16. máj 2009

zatiaľ to u Vás vyzerá super, aj Ty aj Gregy máte pekne veľa folíkov, to sa proste musí podariť 😉
dnes som bola s Tvojou býv.kolegyňou Katkou, ja som ani nevedela,že ona predtým robila u Vás vo firme, veľmi milá baba

lolka
16. máj 2009

caute kocky 🙂
tak dnes som bola opat na ultrazvuku, folikov mam dost, ale este nie su dost velke, tak pokracujeme so stimulkou a predpisal mi dasli Cetrodite. dalsia kontrola je v pondelok a OPU asi v stredu, uvidime.
dufam, ze foliky hlavne vajka v nich pekne narastu.....brusko uz mam teraz riadne nafucane 😀
vika, zeby som ta tam rano s gregy videla ? boli tam dve kocky, co sa poznali 😉
doki bol dobre naladeny aj sestricky boli zlate 🙂

katka14
16. máj 2009

babulka, mojim 2 kamoškam sa teraz narodili s odstupoom 1 mesiaca chlapci a hla, obaja su lukaskovia 🙂

sivusa
16. máj 2009

Laritka má ešte mrazáčikov v GF, tých chce ešte použiť, a keď to nevyjde, tak tiež chce ísť do Ferti
Babulka veru taká stretávka starej partie by bola super 🙂

babulka123
autor
16. máj 2009

nooo nieco vymyslime.. ved teraz po stimulke gregy a viki nech mame infosky..

katka.. hehehe tak uvidime ci rozsirime vase rady.. alebo to predsa len nakoniec bude Adelka..

loginka
17. máj 2009

bree ranko! 🙂 🙂 🙂
babulka, super, ze pohlavie bude prekvapko, ja by som asi nevydrzala od zvedavosti, ozaj a kde budes rodit? aby sme ti mohli stara partia vykyvovat pod oknom 🙂
ahoj sivuska 🙂 ahoj ostatne kocky 🙂

gregy
17. máj 2009

ahojte tak poslušne hlásim choragon je pichnutý a ležím na chrbte a nechávam sa obskakovať tak ako mi Dr. kázal, len mám taký dojem že ku večeru ma už manžel asi prizabije 🙂 ale ja si to užívam 😀 😀 😀

Lolka áno bola som tam ja s Vikou ...

Včera na pohotovosti bola predomnou jedna kočka tiež z FC pichať Choragon ... ale videla som ju prvý krát ... ak si tu ohlás sa pravdepodobne sa vidíme v pondelok na OPU ....

loginka
17. máj 2009

to je pri choragone tak? to sa mi paci, aj ja sa necham obskocit 🙂
choragon je ako pregnyl?

gregy
17. máj 2009

Logi ahoj áno to je ako pregnyl ... ja som strašne dlho stimulovala 11 dní a niektoré sú príliš veľké .... a Dr. mi povedal že po pichnutí Choragonu sa folíky stávajú krehkejšími takže mám len ležať na chrbte, žiadne zdvíhanie, ohýbanie proste kľud ... a že manžel ma má obskakovať ... a to teraz doslovne citujem 😀

lolka
17. máj 2009

dobre ranko 😵
gregy, tak si to lenosenie a obskakovanie muzikom poriadne uzivaj 😉 ved to sa tak casto nestava, aby nas chlapi obskakovali, ze ? 😀
ja som sa prave vratila z pohotovosti a injekcia do bruska ma este furt stipe, nepichla to dobre 😖
ja som dnes 9 den stimulky a OPU bude asi v stredu, tak to budem tiez dlho stimulovat. choragon sa mi uz chladi v chladnicke 😀

babulka123
autor
17. máj 2009

loginka.. veeeelmi rada vas koncom jula privitam na kramaroch.. neboooj gregy a pahu budu vediet medzi prvymi ze som uz maminka.. heheheh a veeelmi rada vas uvidim..

vika34
17. máj 2009

ahojte,včera mi padol PC,ani som nestihla odpísať,takže

sivuška Katka je moja bývalá kolegyňa ,ked s ňou budeš pozdravuj ju

lolka ,ja idem v pondelok ráno na injekciu,tak ťa možno stretnem,aj teba Gregy 😅

babuľka ked budeš mať po tom ,bude leto ,tak môžeme ísť hned aj kočíkovať 😀,

ja teraz raz tt strážim 1,5 r.chlapcA mojej kamošky a niekedy som z toho aj unavená 😅 😅,neviem či z toho chlapca,alebo z mojej Viky,lebo tá sa nechce hrať to čo chce on,ale presviedča krpca,aby sa hral to čo chce ona a to nejde dokopy,už je veľa hodín,idem hajkať,bolí ma bruško a robí sa mi tam veľká modrina,dnes sa Jurko na mne vyriadil 😔,takže zajtra to radšej nechám na sestričku 😀

vierka
18. máj 2009

dobre ranko babulky prajem 😀

takze u mna to vyzera tak, ze sa dnes mrcha zacina rozbiehat... takze uvidim ako to s nou bude, potom zavolam do FC (ale okolo obede) a mozno zajtra rano bude prva vcelicka 😵

babulka123
autor
18. máj 2009

hlasim ze Gregy ma 3 vajicka... ze aka parada.. u nej je to iny uspech . velmi sa tesim

peggyyy
18. máj 2009

ahojte baby
dnes som bola na kontrole a lekár mi do knižky napísal cervikálne skóre 1, to je dobré alebo zlé?

babulka123
autor
18. máj 2009

pegy toto netusim lebo mne to tam nepise.. ale ziiiiiiiram ty si uz 17tt .. boooze to snad ani pravda nieje ako to leti..

peggyyy
18. máj 2009

babulka však ani mne sa to nezdá? zajtra ho končím a v stredu idem do 18tt, chcela by som ísť aj na 3D
ty sa ako máš?

babulka123
autor
18. máj 2009

noo dobre.. v podstate sa guuulame, tazko sa mi chodi lebo ma boli cely spodok z tej mojej nestastnej lonovej kosti .. ale inak pohodicka..

vierka
18. máj 2009

tak to je super ze ma 3 vajiiiiiicka 😀 tesim sa 😀

pegy - tak to velmi rada pocujem, ze je vsetko v poriadku a pekne ti ubehaju tyzdne 😀

petkaerdal
18. máj 2009

ahojte
pegy,netism toto cislovanie presne,ale cim vyssie skore,tym krcok opotrebovanejsi,inak by si to mala mat aj v tehu knizke vysvetlene
ale v 17tt nic nehrozi este s krckom

Vierus,takze mrska sa rozbieha? tak ideme na to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre