Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
30. máj 2009

ahojte,loginka ja mám ísť na krv 11.6. a testovať asi nebudem,aspoň teraz to tvrdím 😀 ,gregy je myslím o tt skôr ako ja ,neviem presne kedy
janulke gratulujem

alex
30. máj 2009

jéééj janule gratulujem k chlapčekom!!! 😵 😵 😵

vierka ale poopravujem, janulka mala IVF v gynfive 😉

vika34
30. máj 2009

janula mala IVF spojené s IUI 😀 ,lebo sa jej popraskali folíky ešte pred OPU,tak to rýchlo zachraňovali s IUI a ono to vyšlo a ešte aj dvojičky

babulka123
autor
31. máj 2009

babyyyyy petka dala foto..

gregy
31. máj 2009

Ahojte no to sú super správy do tohto upršaného dňa!!!! Janulke aj Petke srdečne gratulujem k bábenkám a prajem im nech sú čo najskôr domka 😉

No ja idem na krv vo štvrtok chcela sm ísť už na 13 den po ET lebo má muž vtedy narodky ale kedže som na služobke idem až vo štvrtok ... ozaj na koľkú sa chodí do FC na krv a chodí sa na lačno???

loginka žiadne strachy mne tiež folíky veľmi nerástli a nakoniec z pôvodnýh 4 + 1 bolo 5 + 2 a z toho 3 krásne vajká a dve nádherné embryjká a koľko ďeťúreniec z toho bude uvidíme možno už vo štvrtok 😀 😀 😀

babulka123
autor
31. máj 2009

gregy breee ranecko..

gregy
31. máj 2009

ahoooooooooooj 😀

babulka123
autor
31. máj 2009

pekne si to napisala... heheeh
idem si lahnut ide mi hlavu roztrhnut.. cmuuk

gregy
31. máj 2009

ja som akurát na víkend u maminki a si ma tu obskakujú ... sa cítim ako v bavlnke 😀 😀 😀

babulka123
autor
31. máj 2009

dobreeeee... tak to ma byt..

lolka
31. máj 2009

gregy, mne povedali, ze na krv mam dojst medzi 7 a 7.45 hod., okolo obeda zavolaju vysledok 😀
drzim palce, mna to caka dalsi pondelok 😵

gregy
31. máj 2009

lolka dík a na lačno??? a ty si kedy mala ET?

babulka123
autor
31. máj 2009

nemusis byt nalacno..

gregy
31. máj 2009

oki aspoň že tak ... PS: už by si časť mala mať na maili

vierka
31. máj 2009

alex - tak som sa trochu sekla, lebo janulka pisala aj sem 😅 tak ale mozem baby navnadit, ze sa to podarilo vo FC, aspon budu viacej verit 😀

a viem, ze jej nestacilo len IVF, ona musela mat vsetko naraz a ma s toho dvoch fesakov 😀

loginka
31. máj 2009

caute kocky!
zlate su kocky petkine 🙂
gregy, tak stvrtok, nevies sa dockat, co ? jaj bodaj by to vyslo!!!
ja budem akurat po OPU, ozaj mali ste PK? kedy byva ET od OPU?
baby ja mam bembel ako balon...

gabica
31. máj 2009

Ahojte dievcence,
nemate niektora cislo na genetiku na Kramaroch? dakujem

Ak ma partner zle spermio a sme po neuspesnom IVF+ICSI, ake dalsie vysetrenie by sa este hodilo? Doki navrhol iba genetiku. staci to?

z poslednych prispevkov zacinam mat dojem, ze sa karta vsetkych tych neuspechov zacina obracat. Gratulujem hlavne Vierke, je to maly zazrak ... 😉 neuveritelne.

loginka
31. máj 2009

ja som na tom podobne ako ty, gabica
boli sme na genetike, a to je vsetko
cislo mrknem ci ho nahodou niekde nemam

lolka
31. máj 2009

gregy, ja som mala ET tento pondelok, takze musim este tyzden vydrzat 😅
budes testovaaaat ? svokra ma nahovara, aby som testovala, ale ja som slubila muzikovi, ze nebudem 😖

loginka, ja som mala ET na 5 den od OPU, ale to zavisi od toho ci mas IVF alebo aj ICSI, ja mam obe embryjka po ICSI a vkladali mi uz vlastne blastocysty. myslim, ze po IVF vkladaju uz na 3 den. a co sa tyka "balonu", tak ja mam brucho stale nafuknute a dufam, ze sa uz bude len zvacsovat 😉 obtiahnute tricka som vymenila za volnejsie 😅

gregy
31. máj 2009

logi veru neviem sa dočkať 😵 ... my sme PK nemali v pondelok bola OPU a vo štvrtok ET, myslím že PK sa dáva len ked je viac ako 5 oplodnených vajíčok ... ale nie som si istá

gabica číslo na genetiku na kramároch: 02 595 42 805

gregy
31. máj 2009

lolka ja som tiež sľúbila mužovi že sa nebudem testovať ale sľuby sa sľubujú .... 😀

lolka
31. máj 2009

my sme mali 5 oplodnenych vajok, ale do 5 dna vydrzali len 2 - o to boli krajsie 😀

sepia
31. máj 2009

Babulka,
ahoj! 🙂 najprv ti gratulujem, že si tehotná. mám jednu otázku: aj 1.ivf ti robili v car ferticent?
lebo neviem, čo mám robiť. navšíviť ferticent alebo gynfiv?
a ešte niečo: IUI koľko stojí?
díky a všetko najlepšie ti prajem v budúcnosti! 🙂

lolka
31. máj 2009

gregy 😀 a ako sa citis ? mna sa to kazdy - teda ten, kto o tom vie, pyta 😅 ja sa citim, tak normalne, akurat vcera som mala dlho bedrove rifle a ti poviem, ze ma potom vecer brusko dost tlacilo 😖 ale to nie je asi nic mimoriadne.

riska
31. máj 2009

sepia, na 1. konzultaciu môžeš ist aj tam aj tam, tá je zadarmo a potom sa rozhodneš sama 🙂
a moj nazor - GF nieeee 😝

gregy
31. máj 2009

lolka no necítim sa niako zvláštne len musím uznať že ten crinone je lepší ako utroš aspoň sa mi po ňom tak nechce späť ... no a čo sa týka vecí tak ja už od začiatku stimulky neoblečiem žiadne rifle lebo ma tlačili na brušku takže nosím len také plachtáky na gumičku ... povedala som si že po krvi hajde bud do obchdov alebo do posilky 😀

babulka123
autor
31. máj 2009

sepia.. ahooj

no 1 ivf som bola v GF a druhe vo FC... a uuuuuuplne suhlasim s Riskou .. do GF urcite nie..
a to ti potvrdia aj ostatne baby co presli do FC. nie kvoli tomu ze sme neostali tehu hned na 1 x ale kvoli pristupu.. ver nam nie su to len reci do vzduchu ani vymyslene zalezitosti.. bolo nas tam viac, cize nazorov bolo tiez viac, aj viac povah bab {nie kazdej pristup v GF vadil } ale ked presli do FC nevedeli si to vynachvalit.. proste to je 100 a 1... neskutocny rozdiel.. a to nebudem pisat o financiach.. {GF cca 40tis, FC cca 6 tis.. }

takze nazor si uz urob sama... ale dobre ti radim.. heheheheh 😀 😀 😀 😀

co sa tyka IUI v GF to stoji 1000 sk s tym ze ti daju lieky a a ked je vajko tak akurat tak ti spravi IUI, vo FC pokial viem stoji 3000sk ale IUI robia 2x, to znamena ze spermie ti vstreknu na 2x.. vysia sanca ze sa presne trafia.. aspon podla mna..

a dakujeme za prianie vsetkeho dobreho.. dnes mi je sice nejako divne ale inak pohodicka..

vika34
31. máj 2009

ahojte ,ste sa nejako rozpísali
sepia,ja by som na tvojom mieste išla aj na konzultáciu do GF,pozri podrobne aj cenník 😀 a tiež do FC-tam cenník moc nemusíš pozerať ,lebo platí sa prvý krát až za mrazenie a za IVF za lieky cca 100-150 eur,podľa toho ako dlho budeš stimulovať.
Ja som obehala všetky tri centrá v Blave a teraz som tu a dúfam,že som už aj dobehala

sepia
31. máj 2009

Babulka,
ďakujem! idem na konzultáciu do FC. 😉

loginka
31. máj 2009

gregy, do obchodov! 🙂
do posilky az o rok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre