Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
6. júl 2009

gregy - tak to mas dneska veru strasny den... ale hlavne ze u svgrinej je jedno mimi v poriadku a urcite to dobre dopadne a malinka neterka sa z too tiez coskoro dostane a budete kvakat dalej 🙂 😉

loginka
6. júl 2009

uuuuuuf 🙂
baby mala som strasny strach vcera, lebo som mala mierne spinenie a nepocitovala som ziadne priznaky
tak som mala urevany den 😢
ale dnes som videla 2 srdiecka 🙂 🙂
bola to sranda, lebo najprv bolo vidno len jedno, ze to druhe teda asi odide, ze je to mola, ale potom dr zbadala na krajicku aj to druhe 🙂 🙂 tak sme sa tesili 🙂 🙂
jaj ale mi odlahlo 😝

vy sa ako mate?

vierka
6. júl 2009

loginka - dve srdieckaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 to muselo byt krasne... len pekne oddychuj mojka, lezkat, nic nerobit 😉
no ja keby som sa riadila podla priznakov, tak asi tehotna vobec nie som 😀 😀 😀

labutienka
6. júl 2009

ahojte 🙂 na chvíľu sa vám tu votrem... 😉

loginka - gratulujem k 2 srdiečkam 🙂 a ako sa ináč máš? tu na koňovi tu už všetko tehotnie, už len ja chýbam
😀 😉

babulka123
autor
6. júl 2009

loginka ty macherka.. super, tesim sa.. a gratulujem..

loginka
6. júl 2009

dakujem 🙂

gregy
6. júl 2009

ahojte logi super už som sa začala o teba báť ked si bola tak dlho v utajení ...

labu serva ... no čakáme už len na teba, pahu a viku 😀

pingula
6. júl 2009

Ahojte babenky

Vidim ze je tu nova tema do ktorej zapadam uz aj ja Podala som si ziadost a cakame IVF ktore mi bud robit vo Ferticentre Nevieme sa dockat V marci som prisla o babo a uz je moj "jedinacik" (mam len jeden vajecnik) hormonalne unaveny tak ideme vyuzit lekarsku vedu aj koli mojmi veku 38 rokov 🙂 Chcela som sa opytat tie hormony ste si pichali sami alebo ste chodili do Ferticentra? Pekny den

loginka
6. júl 2009

ahoj pingula, mne pichal manzel - bolo to praktickejsie, ale za to viac na nervy
ked som bola na kontrole tak som si dala vo FC a tam krasne pichali 🙂

bittka13
6. júl 2009

loginka - aj ja uz lezim doma, tiez som mala spinenie... 😒 , nebolo to vazne ale predsa nepotesi a trochu znervozni 😝 ale odkedy doma lezim je to ok... teda dufam, ze to vydrzi 🙂 tak nam drzim palce nech si to vytuzene tehotenstvo mozeme aj trochu uzivat 😀

loginka
6. júl 2009

veru bittka, najblizsi utz az v 10 tt, znova cakanie, najradsej by som tam bola kazdy tyzden 😉
mne povedala dr ze to mohlo byt z utrosa, dnes som uz nastastie nemala, ale aj tak viac menej polihavam
takze si pn, co?

vika34
6. júl 2009

ahojte,babuľka aj ja mám také dni,že by som ich najradšej vymazala ,ale nedá sa 😒 ,nestresuj zachvílu budeš mamina a to bude radosti
loginka gratulujem 😅
gregy,nestíham ozvem sa ,ked budem mať niečo nové,
pá a držte sa všetky

slanina
6. júl 2009

Ahojte chcela som sa opytať či mi neviete povedať,že či vo ferticentre robia normalne cele prazdniny a ako to tam funguje,či ste boli spokojne a či mi neviete povedať kolko to stojí pre samoplatcov.Dakujem velmi pekne

pingula
7. júl 2009

loginka : Dakujem :o)) Uvidime ako to bude u nas. Inak gratulujeme k dvom bublinkam :o) Ja bych bral co i len jednu
Ale najprv mi musi prist odsuhlasenie z poistovne Dufam ze nepride zamietnutie Stalo sa to uz niekomu?
Slanina: Treba tam urcite zavolat pretoze p. doktor bude mat dovolenku este Ale nemaju tam prazdniny Ja som tam bola zatial len 2x na vysetrenie mna a mojho manzela a vypisanie ziadosti na IVF Ako tu na fore dievcata pisali su tam zlati ludia clovek sa tam ozaj citi ako niekto a nie ako bod :o))) a to je v tychto centrach podstatne Co sa tyka ceny nam doktor hovoril nieco o sume 80 tis Sk ale ci je to pravda Ja mozem este rok vyuzit zdravotnu poistovnu Pekny den!

vierka
7. júl 2009

ahojte babulky 😀

pingula - ja som si dohodla jednu sestricku v mieste bydliska aby mi pichala a pichala mi aj cez vikend... ale da sa chodit aj do FC, sestricky su tam velmi ochotne a pichnu ti aj cez vikend, lebo robia nonstop 😀
a myslim, ze sa to este nikomu nestalo ze by mu zamietli ziadost, teda aspon ja o tom neviem, aku mas poistovnu???

slanina - ahojcek, no doki tam v juli nejake dni nie je, preto nerobia vsetky veci v juli, ale len niektore ti dokazu spravit aj ked tam nie je doktor... a bohuzial neviem kolko to stoji ked si samoplatca, lebo ja som sla este cez poistovnu...

pingula
7. júl 2009

Ahojky vierka Dakujem za opdpoved Uvidim mozno ze to zvladnem aj sama :o)) Vsak uvidime..... Mam spolocnu poistovnu a verim ze nebudu vymyslat aj koli mojmu veku a problemom ktore som uz podstupila Este sa do toho angazoval aj moj sef ma znamu v tej poistovni tak uvidime :o))

pingula
7. júl 2009

slanina: orientacne si pozri http://www.iscare.sk/financovanie/cennik

bittka13
7. júl 2009

slanina - ahoj ja som bola vo Fc ako samoplatca a cele nas to stalo s liekmi a vsetkym cca 2500 EUR takze tych 80tis cca sedi, samozrejme mas tam variabilne naklady ako su lieky zmrazovanie vajicok, spermoplazma... a pod. takze cistocne sa moze vyska konecnej ceny lisit od pripadu k pripadu... ale zhruba je to ta suma ako som ti pisala... 🙂 ale ked to vyjde na 1 pokus ako u mna tak to bolo 10000000x tych penazi hodne 😉 😀

loginka - ano, som pekne PN a pravdu povediac uz sa ani do roboty prilis nechystam... chcem si to trochu aj uzivat 😵 a nie sa magat cely den cez leto niekde v kancli a nervy k tomu... ved som si to uz snad aj trochu zasluzila 😀 po tom vsetkom co som musela absolvovat.... 😝 takze aj ked mi bude uz lepsie ostanem pekne PN az do porodu

bittka13
7. júl 2009

juuuj asi som prilis prechvalila ze mi je lepsie, uz mi opat zacalo spinenie.... kurnik sopa !!! 😠 😝 😠

slanina
7. júl 2009

dakujem za odpovede no nie je to lacne len keby to vyslo.

lolka
7. júl 2009

ahojte kocenky 🙂 dlhsie som tu nebola.....
loginka, gratulujem k 2 srdieckam, je to dvojnasobna radost 😵
gregy, vsetko v poriadku ? urcite ano a mrnusik pekne rastie 😉
ja som bola vcera na kontrole, predpsisat si utros, vsetko ok, bubacik rastie - aj ked ho teraz nemerala 😅
obcas som mala slabe svetlohnede spinenie, ale nastastie je to v poriadku, nic sa neodlupuje a srdiecko bije.
len mam 1 problem - je mi cely den blbo, vraciam min.1xdenne, schudla som tak do 2 kg a ked som doma, tak sa len zlozim pred TV, ani sa mi nechce pisat na kona.... ☹
tehulky, je aj vam tak blbo ? 😒

martineluska
7. júl 2009

ahojte babulky ja som tu u vás este nebola rada sa pridám ak možem v auguste nas čaka 2 ivf tentokrat vo ferti. 3 augusta idem na ultrazvuk a potom šup do toho 🙂 poradte mi kedy mam začat jest to chilli? objednala som si to kajanske.a kolko za den? poradte mi prosím . 😅

loginka
7. júl 2009

ahoj lolka, dakujem 😵 mne ani nic nie je - niekedy by som to aj privitala, aspon by som vedela ze je vsetko oki
ale verim, ze to musi byt unavne, papaj zazvorniky, vraj pomahaju

ahoj bittka 🙂 juj nech to uz prestane, lezkaj, nohy hore

martineluska, ja som jedla trochu chilly asi tyzden pred odberom do ET, ale netusim ci je na to nejaka indikacia kolko a kedy to jest

vierka
7. júl 2009

lolka - tak to ma mrzi ze ti je takto zle 😖 ... mne nastastie zle vobec nebolo - tuk, tuk, tuk... musim si este zaklopkat aby to nezaslo... ale verim, ze to coskoro prejde a uz bude len lepsie 😉

martineluska - ahojcek, ja som jedla kayanske korenie, malo by sa zacat uzivat od zaciatku mrchy po ET, po nom uz nie a uplne staci jedna tabletka denne... ja som ho v podstate zacala uzivat po tom utz co mi doki predpisal tabletky a povedal, ze od mrchy mozme zacat stimulovat 😉

loginka
8. júl 2009

dobre ranko snazky a tehule 🙂 🙂
vierka, jaj ako ti zavidim (v dobrom 😉 ) ten 12 tt

vierka
8. júl 2009

loginka - ahojcek... neboj sa o par tyzdnov aj ty budes na dvojmiestnych cislach 😀 a zachvilu sa budeme divit ako to vsetko rychlo ubehlo 😀
zajtre by som sa mala prehupnut do druheho trimestru 🙂

bittka13
8. júl 2009

vierka - jeeej aj ja ti zavidim 🙂 uz by som chcela mat ten I trimester za sebou.... 😝 ja len kvoli tomu spineniu... !!! inak by som si to uzivala 😀

lolka - mne teda zle byva ale musim zaroven povedat ze tak relativne znesitelne 😒 nevraciam ale mam taky pocit ze cely den zaludok ako na vode a niekedy sa to zhorsi az do fakt ze zle, vtedy si aj ja lehnem pred TV a snazim sa zaspat - to pomaha 😉

martineluska
8. júl 2009

ahojte vdaka za radu tak chilli až od augusta baby teraz jak kukám ste už skoro každá čo bola snažilka TEHULKA 🙂 to je super.

kellynka7
8. júl 2009

cate baby chcem saspytat ktry tyzden po ET ste sli na sono a bolo tam u daco vidiet?ja som v tretom tyzdni a bol tam vidiet len plodovy vacok.
bola som v nemocnici kvoli tomu spineniu

slniecko01
8. júl 2009

Kellynka ja chodím do GF a bola som v 7 týždni prvý raz na UTZ. Vačok bol viditeľný ale babatko bolo malinké, keby mi to doktor neukazal, nevedela by som to sama najsť, ale teraz som bola v 12 tt na UTZ a bolo to pekne vidno. Najlepšia telka na svete 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre