Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
8. máj 2009

Pikha- si zlatá. Ty za to nemôžeš. 😒 Je to fakt hrozné. ☹ ☹ ☹ Veď to sama poznáš moja. 😒
Stále si myslím, že je to zlý sen. V utorok mám narodky tak super darček že sme asi prišli o mimčo. ☹ ☹ ☹

pikha
8. máj 2009

no, ja som bola vlani na narodky v nemocnici s mimomaternicovym tehotenstvom po IVF 😒 moc dobre poznam tie super darceky 😒 Drz sa mimka, ja viem ze to boli a ze clovek by najradsej krical do sveta kua preco zase ja 😔 🙄 ale co sa da robit 😔 A krce mas stale? Krcami, ako je znamo, vypudzuje maternica neziaduce prvky v sebe, takze skus aj podla toho vydedukovat ci to nebolo nahodou len nejake momentalne haluzenie organizmu, ja som mala vtedy take, ze som lezala na zemi a zelala si s prepacenim zdochnut ako pes, ale fakt. A rovno na Novy rok 😀 chvalabohu davno. Jo, a stale mas // rovnako silnu ako v albume? lebo aj toto..ak slabne tak je to jasne, ale ak su stale take iste, mozno to nie je celkom tak ako to vyzera.

pikha
8. máj 2009

pozeram kalendar, tak ty si Pankrac, ja som Bonifac tesi ma 🙂

mimka30
8. máj 2009

Tak to môžme oslavovať spolu Pikha. Dúfam,že budúci rok už šťastne.

Nie kŕče nemám vôbec, len ráno som mala, keď sa mi to pustilo. Teraz nemám vôbec kŕče. Dnes som si nerobila test, ale zajtra asi skúsim. Aj keď viem, že tam bude len jedna / ☹

pikha
8. máj 2009

hej, virtualne si strngneme na lepsie casy 😉 No takto, jedna / tam aj tak asi nebude, HCG neklesa tak rychlo a zo 190(ci tak nejak si mala) urcite neklesne za 24 hodin pod 40-50 coz je viditelnost //, tazko. Ale ak bude // slabsie viditelna, tak aspon budes vediet na com si.

mimka30
8. máj 2009

Skúsim testnúť, dám potom vedieť ☹

alex
8. máj 2009

Mimka to snáď ani nie je pravda 😢 Držím palce aby si to zvládla 😔

lolka
8. máj 2009

mimka - je mi to velmi luto, do kelu 😠 😠 😠

mimka30
8. máj 2009

Alex, Lolka ďakujem vám za podporu. Ja viem, že z toho nič nebude 😔 😔 😔

gregy
10. máj 2009

Ahojte tak hlásim stav: na ľavom sú 4 možno 5 folíkov na pravom je len jeden ale je oproti ostatným veľký takže možno do OPU nevydrží ... predpokladaná OPU až po štvrtku ...
Mám také zmiešané pocity strašne som dúfala že ich bude viac, no ale ešte flintu do žita nehádžem a verím že vo folíkoch budú aj vajíčka .... V utorok mám ďalšiu kontrolu tak vám dám vedieť.

PS: mimka držím palce ....

babulka123
autor
10. máj 2009

gregy.... cmuuuk sak ty vies..

gregy
10. máj 2009

Babul ahoj 🙂 Ja viem ... cmuk

bobjan
10. máj 2009

Ahojte,

Mimka, je mi ľúto, že krvácaš, ale verím, že to bude o.k. a odchádza to jedno embryjko a to druhé bude silné a udrží sa. Mooooooc ti držím palce a držkaj sa mi, cmuk 😔

bobjan
10. máj 2009

Gregy, držím aj tebe palce, nech oPU dobre dopadne a budú krásne a zdravé vajíčka 😉

Vierka, ja neviem, či sa to bude týkať aj VšZP, ale vtedy tu emka písala, že sa budú obnovovať zmluvy s poisťovňami, tak som myslela, že so všetkým a aj s tou našou, neviem. Ja tam budem volať v júni, tak sa na to opýtam....teraz nebudú prachy 😠

katka14
10. máj 2009

ahoj mimka, neboj ešte to nie je predsa 1OOpercentne stratene. vydrž k dokimu, držím palce . budem na teba myslliet. 🙂 🙂 🙂

boncusik
10. máj 2009

ahojte snažilky aj tehulky

držím vám palčky či už vo fáze vybavovnie schválenia žiadosti, OPU alebo ET 🙂 🙂 🙂

ja idem v utorok na prvý UZV po pozitívnom HDC, takže sa bojim bojim lebo už som mala mrtve babenko z 3IVF na UZV tak mam taký panický strach z každého UZV

a kde máme petkuerdal?

boncusik
10. máj 2009

mimka ako sa máš holka,
ešte krvácaš ? myslím na teba drž sa, uvidíš všetko dobre dopadne 🙂

mimka30
10. máj 2009

Boncúšik. Ja mám normálny menzes ☹ Takže h...o z toho. ☹
Taká som bola šťastná a tak krátko to trvalo. Na 3. IVF nájdem asi silu za pár rokov. ☹
To už ani test, ani hcg ti nedá záruku. Zajtra idem na ten odber- aj keď neviem načo 😠 😠 😠
Už mi to lezie na nervy. Ohss, zvracala som, nízky tlak a ešte aj bábenko odišlo. 😠

mimka30
10. máj 2009

Bobjan, Katka ste zlaté že ma utešujete, ale ja viem, že je to stratené. Ja určite nepatrím k tým, čo majú menzes a sú tehotné.
Ale je to milé od Vás, že ma povzbudzujete.

boncusik
10. máj 2009

mimka cítim s tebou ☹
ja som takto 3x potratila po IVF viem aké to je ☹

nevzdávaj sa holka,a chod dalej ja som teraz po 6 IVF a stále nemám vyhraté ale nechcem a nemožem sa vzdať.

aj teraz som špinila myslela som že je to zase v pike a vidíš HCG 939, takže niekedy ked už ani nedúfaš tak motyka vystrelí
🙂 opatruj sa
🙂

mimka30
10. máj 2009

Boncúšik chcem na genetiku a ak to bude zlé, tak darcovské vajíčka. Ja som mala síce 31 ale nekvalitné, takže aj to môže byť problém.

Mojko ty máš dobrú trpezlivosť, že 6. IVF 😖 Nebojkaj, dobre ti to dopadne. Moc, moc ti držím palce. 😉
Uvidíš, že to bude fajn. 😉 Len kľud a veľa ležkaj a oddychuj.

boncusik
10. máj 2009

mimka dík
🙂
aj ty sa drž 🙂

mimka30
10. máj 2009

Boncúšik budem myslieť na teba. Zajtra dám vedieť, či sme už s hcg na nule, alebo tam máme aspoň pár jednotiek 🙄

veam
10. máj 2009

Ahojte baby...

Mimka co to tu citam moja?Ani som ti nestihla zagratulovat a uz toto...tak som verila a bola stastna ze si konecne tehu...je mi to moc luto a drzim palce...drz sa moja

mimka30
10. máj 2009

Veam ďakujem. Áno to je zlý sen. ☹

veam
10. máj 2009

Viem si to predstavit,ja by som to asi neprezila,ale ani ja este niesom za vodou...moooja tak mi to je luto ☹

mimka30
10. máj 2009

Veam, nebojkaj, ty budeš v poriadku. Ja to mám asi genetické, lebo tie embryjká sa pomali vyvíjali, takže Peťka mi písala, nech idem na genetiku, tak sa tam hneď objednám.

veam
10. máj 2009

OK mimka,budem ti drzat moooc palce...drz sa a nevzdavaj sa

mimka30
10. máj 2009

Veam aj tebe všetko dobré a hlavne kľud a veľa oddychuj moja. 😉
Zajtra napíšem o koľko sa znížilo hcg. Sama som zvedavá 😕

veam
10. máj 2009

Dakujem mimka,ja oddychujem riadne,nerobim skoro nic,ale uz nezvladam to grcanie...

Jasne daj vediet ako si dopadla,bodaj by si bola jedna z tych co maju mrchu a su tehu,moc ti to tehu prajem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre