Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
27. jan 2012

@silvia545 ja idem hlavne na vysledky. a tam medzi recou sa spytam ci nahodou nevedia preco to neschvaluju 🙂
potom dam info svagrinej nech zsiti viac. neboj, neskrivim mu ani vlasok ked sa k nemu dostanem..... 😉

silvia545
27. jan 2012

@luga tak potom prídem za tvojim,,nech aj mne pichne 😀 😀

silvia545
27. jan 2012

@lienkalienocka švagrinej si už mohla brnknút,nech zistí,čo sa deje 😉

luga
27. jan 2012

@silvia545 😀 ... to by asi nepreslo 😀 😎

leontinka27
27. jan 2012

Baby a ake mate skusenosti s tehotenstvom po laparoskopii. mala som upchate oba vajcovody ale spriechodnili mi ich navrhla som dokimu v centre iui ale neodporucil mi ze podla neho su uz opat zrastene. na laparke som bola v septembri.

silvia545
27. jan 2012

@luga aj som myslela 😀

lisian
27. jan 2012

@silvia545 a co myslis ze sposobuje?

tinuska16
27. jan 2012

@luga tak to si ma potešila tak ja to risknem asi manžel sa neboji

silvia545
27. jan 2012

@lisian myslím tym,že ked je nepreliečená mykoza,može sposobit zápaly o ktorych nevieme,lebo nič necítime a ani nás nič nebolí 😖 tie zápaly sa možu robit v panve a sposobit nepriechodnost vajíčkovodov až odumretie vajíčkovodov ☹ a to mám ja 😒

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 praveze je doma s malym. takze ee. no vcera hroza. ako som tam rychlo prisla tak aj odisla. on ma tusim pusteny magnetofom s jednou odpovedou a tu mi pusta stale dookola.... uz sa mi tam nejako ani nechce chodit

silvia545
28. jan 2012

@lienkalienocka a čo ti povedal? 😕 mala si ten magnetofon vypat 😀

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 ja som prisla ze chcem vediet vysledky ci su dobre. odpoved: ano vysledky tu mame, prehrabal vsetky. tak znova: a su dobre? ano vysledky tu mame. mna zaujima ci mam vsetko v poriadku. on: zavolajte si za tri tyzdne ci sa uz schvaluje. dovidenia. ja ze aha a dovi. tot vse 🙂 nabuduce mu ho rozslapem 😠

silvia545
28. jan 2012

@lienkalienocka to bola jasná ignorace 😖 asi mal zly den 😉

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 asi som ho vyrusila v oplodnovani 😉 snazim sa zistit aj od inych bab, zatial neuspesne 😒

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 ozaj, este ma napadlo, tebe hovoril vzdy ake mas vysledky? alebo pozrie az ked ides podpisovat a potom ze hups vy mate nejaky problem? najprv ten vyriesi a potom znova na podpis? ci ako to chodi? som z toho jelen

silvia545
28. jan 2012

@lienkalienocka vieš čo,mne robili teraz prvy krát HP a stery vo FC,,predtym mi to robil moj gyn 😉 tak neviem ako to teraz bude,,no dúfam,že mám dobré vysledky,,lebo hadam,by už volali 🙂

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 som sa pomylila 🙂 na to sa spolieham aj ja, ze keby sa nieco dialo tak zavolaju. ale aky maju system neviem

michelitta
28. jan 2012

@silvia545
@lienkalienocka kocky oni bez negativnych vysledkov nepodavaju ziadost,takze ci uz ju mate urobenu od svojho,vzdy si ju vypyta a az na zaklade vysledkov posiela ziadost na poistovnu..takze Lienka ked Ti povedal Pinto,ze si mas zavolat o 3 tyzdne,tak sa tvojimi vysledkami nezaobera,lebo su v poriadku 🙂

lienkalienocka
28. jan 2012

@michelitta dakujem, si ma potesila 🙂 to mi mohol aj hned povedat on 🙂 a ty ako pokracujes?

silvia545
28. jan 2012

@michelitta
@lienkalienocka aj som si to myslela,že keby neboli OK vysledky,žiadost by nepodávali 😉 ale mne zas povedali,že ked pošlem papier potvrdený od mojho gyn.tak hned posielajú žiadost 😉 no a ten mali skor ako vysledky 🙂

@michelitta pekne teraz len oddychuj,,ležkaj s nožkami hore 🙂 aspon 2 až 3 dni nič nerob,,aby sa ti drobček pekne uchytil 🙂 držííím, palce 😵

lienkalienocka
28. jan 2012

@silvia545 no hej, len nam to povedal este v den odberu, ze ju mam prist podpisat za dva tyzdne a to nemohol vediet ze budu dobre.

wejbynka
28. jan 2012

taaak babulky v stredu o 10 ideme na ultrazvuk a pre lieciky a v pondelok zaciname pichat🙂...teda ak mrcha nebude meskat, ale tento krat nema preco meskat🙂.....bude tam niektora z vas?🙂drzte palce

wejbynka
28. jan 2012

@silvia545
@lienkalienocka babyyy ??...co to tu citam s tymi poistovnami?...neschvalujuu ziadosti ci ako?...co sa deje?

silvia545
28. jan 2012

@wejbynka jeeej no pomaly sa to tu rozbieha 😀 a nech tu máme len pozitívne výsledky 🙂 nech sme všetky čoskoro tehu 🙂
veru 😖 dovera nejako neschvaluje 😠 no ak to bude pravda a zrušia preplacanie ivf,,tak ja neviem,kto si to bude moct potom dovolit 😒 ved to bude nehorázna suma za ivf 😠 😠

silvia545
28. jan 2012

@lienkalienocka ja som to hned na vyšetrení podpisovala 😉

wejbynka
28. jan 2012

@silvia545 dakuuujeeem a co ty s tvojou ziadostou uz prisla?...ja som si ju stale nahanala v poistovni stale som tam volala:D...nech si pohnu:D....mysli na mna potom:Dsom zvedava ake lieciky dostanem dufam ze nebudem potrebovat nejako vela toho:D....
a preco prestali schvalovat?....a preco by mali zrusit preplacanie?...pocula si o niecom takom?

tinuska16
28. jan 2012

@wejbynka želam vela vela dobrych vysledkov 🙂) ja idem v pondelok na ultrazvuk po gonali a možno aj v stredu

wejbynka
28. jan 2012

@tinuska16 a to naco treba ist na ultrazvuk?🙂.....ci rastu vajkaa tak ako maju ci?:D

tinuska16
28. jan 2012

@wejbynka ano presne tak ci rastu tak ako maju

kamilkanr
28. jan 2012

Baby, podla mna su vysledky z HP aj chlamydii len proforma. Ak su chlamydie + , predpisu ATB a uz aj tak dalsie stery nerobia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre