Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
29. jan 2012

no teraz uz ani ja nerozumiem o podani ziadosti ako to funguje.Mne dr. vo stvrtok do tel. povedal ze mi posle ziadost postou ku mne domov a ja si ju mam sama zobrat do poistovne.Ze by mi ju poslal az ked budem mat vysledky?Take nehovoril.Uz mam v tom celom chaos a este som len na uplnom zaciatku. 🙂 No velmi dufam,ze nezrusia preplacanie ivf.Vie niekto,ze kolko by to stalo ako samoplatca??

lienkalienocka
29. jan 2012

@wejbynka drzim palce 🙂
@silvia545 ani nestraste ze to prestanu uplne schvalovat! 😠 vraj sa malu "len" menit podmienky 😒 nam chybalo este jedno vysetrenie, preto sme asi nepodpisovali

lienkalienocka
29. jan 2012

@kristina81 mas doveru? lebo ta si nosi sama 🙂 ja mam tiez a mam si zavolat za tri tyzdne ci uz posielaju na schvalenie

kristina81
29. jan 2012

@lienkalienocka nie,mam union.boli sme na prvom pohovore v utorok a nemala som so sebou jedno vysetrenie tak som ho musela odfaxovat a potom som mala volat ze co dalej.ci iui alebo ivf.cestne prehlasenie som podpisovala este tam v utorok.No a vo stvrtok ked som volala tak povedal,ze mi tak ide vyplnat ziadost a posle mi ho domov lebo vraj ja musim vydiet ze co do toho napise a,ze si ho ja musim zobrat do poistovne.Okolo mna sa vzdy nieco komplikuje. 🙂

silvia545
29. jan 2012

@wejbynka jasné,že budem mysliet na teba 😉 a potom sííííílno držat všetky prsty,aby sa drobčekovy u teba v brušku páčilo 🙂

silvia545
29. jan 2012

@kristina81 viem,že kto má poistovnu VšZP tak v centre posielajú za Vás,vy si ju nemusíte zaniest 🙂 a do inych post. si musia chodit sami zaniest 🙂 aj mne posielali,,ja mám VšZP 😉

wejbynka
29. jan 2012

@silvia545 dakuuuuujeeem ale chcela by som sa este nieco opytat, pisala si ze by sa malo oddychovat po transfere, len to ze ja si to nemozem dovolit od 6.2 idem no novej prace a tam si nemozem hned dovolit byt doma na PN bude to velky problem?...je to taka mala novootvorena kaaviarnicka, ziadne zabijanie sa🙂...co si o tom myslis?

silvia545
29. jan 2012

@lienkalienocka ved to,že sa majú menit podmienky 😒 už to bolo sa mi zdá ale pred 2 rokmi,tiež takto poistovne vyskakovali,že nebudú preplácat ivf a teraz dr. v centre sám povedal,že od marca ked príde nová vlada,bude koniec preplácaniu ☹ že aj na ich centro už tlačili,ale nejako sa z toho dostali 😉

silvia545
29. jan 2012

@wejbynka tie prvé dni po transfere,sú doležité,,malo by sa aspon 2 dni fakt nič nerobit a len ležkat s nohami vyššie položenymi 😉 skus si aspon vybavit dovolenku alebo neplatené volno 😉 ja som tiež pri 1 ivf,neoddychovala,,nevedela som presne,čo sa má a čo nie a bolo neuspešné 😖 pri 2 ivf som si to povinne odležala a celych 14 dní do krvičky som sa snažila čo najviac oddychovata stálo to zato 🙂
ja už mám žiadost podanú,teraz čakám,kedy mi ju schvália 😉

lienkalienocka
29. jan 2012

@kristina81 mi hovor nieco. vy vsetky uz mate ziadosti vypisane a ja som ju este ani nevidela. uz budete bruchate a ja stale nic ☹
@silvia545 ja dufam ze to nezrusia, lebo by ma porazilo! zrovna teraz ked som prisla ja. co nepockali este aspon rok? 😠

silvia545
29. jan 2012

@lienkalienocka 😀 neboooj,ked budeš čakat dvojky,tak nás s tym bruškom doženieš 😀 ja si myslím,že to bude plany poplach 😅 určite sa nič diat nebude,,dúfam,že vo FC nezdvihnú ceny 😉

lienkalienocka
29. jan 2012

@silvia545 ja uz teraz vyzeram jak niektore v 20.tt 😀 😀 ked viac ako polovicu preplati poistovna tak mi to az tak nevadi 😉 len by bolo nespravodlive, keby len dovera zrusila a ostatne nie 😠

lilinka77
29. jan 2012

@wejbynka tak drzim palce. ja idem v stredu na obed na embryotransfer. v sobotu mi volali, ze sa im podarilo oplodnit 4 vajicka. tak dufam, ze do stredy sa budu pekne delit. 🙂

lilinka77
29. jan 2012

@kristina81 ak si poistovna dovera, ziadost si musis odniest osobne. a mam taky pocit, ze je to aj rychlejsie. to, ze by sa mali prestat schvalovat, je blbost. hlavne ziaden stres a panika 😉

silvia545
29. jan 2012

@lienkalienocka 😀 ja som na tom rovnako,,ráno vstanem žiadne brucho a ked sa najem hned som ako tehu 😀 niekde je tu aj tema koniec preplácaniu ivf,bola založená asi tak pred 2 rokmi aj vtedy to takto isto bolo,že nebudú preplácat a preplácajú dalej 😉 kym to príde,tak mi dávno všetky budeme tehu a aj po porode 😀

lienkalienocka
29. jan 2012

@silvia545 ze? ja si tiez myslim. kym to daju ako navrh, kym to nasi rychli poslanci schvalia a kym to bude ucinne tak bude hned rok za nami? ci aby som sa necudovala? 😨 ja vstanem a uz mam brucho. ale na havaji by sme boli jake kocky? 😀

silvia545
29. jan 2012

@lienkalienocka a pochybujem,že ked bude vo vláde Fico,tak takéto určite by nikdy nepodporil 😉 to chcela táto vláda,čo teraz konečne doslúži a zmizne niekam do čerta 😀 len čo došla do vlády tak hned mimister zdravotníctva vyhlásil,že bude koniec preplácaniu ivf,,lebo že my ženy si možeme za to samé,že nemožeme mat deti,lebo nosíme tangáče,minisukne,,krátke bundičky a potom poprechládame a nakoniec chceme preplatit ivf 😠
😀 to áno minimálne po krk vo vode 😀 😀

lienkalienocka
29. jan 2012

@silvia545 cista pravda co si napisala 😀 😀 tak u nas sa pan minister netrafil, my mame "postihnutie" u partnera. a ten urcite nenosi tangace.. ci? 😀 😀 ale nie, videla som nejaku reality sou a tam tie tanecnice take pneumaticky mali. no cisto ja v plavkach 😉 zajtra nabieham do socky na to poistenie.

silvia545
29. jan 2012

@lienkalienocka 😀 zapadneme medzi ne 😉 len nebudeme také opálené 😀
tak držííím palce na zajtra,nech ti to vyjde a nedaj sa 🙂

lienkalienocka
29. jan 2012

@silvia545 no jak v piatok vo fc 😉 ze aha biela velryba 😀 dakujem

kristina81
29. jan 2012

@lienkalienockavidiet som ju este ani ja nevidela.dufam,ze mi zajtra pride postou,ak nie tak zavolam co je.No nemyslela som si ze tieto postupi a cakania su taketo stresi.

kristina81
29. jan 2012

@lilinka77 som union.no vsak uvidim,nic ine mi moc neostava len cakat....

kristina81
29. jan 2012

@lienkalienocka a koli comu mas cakat tri tyzdne????vsak ked mas vsetky vysledky ktore ktomu potrebujes tak preco treba cakat?

wejbynka
29. jan 2012

@silvia545 hmmm nooo ja jedine co mozem urobit si vymenit smeny, lebo robim kratky-dlhy a to je jedine co mozem urobit:(.....fakt nemozem, nechcem aby si mysleli nieco o mne zle , alebo ma nebodaj hned vyhodili, takze oddychovat mozem tak max 2 dni:(....dufam ze to bude stacit co myslis?

wejbynka
29. jan 2012

@lilinka77 jeeeeeeeeeeeej tak to je suuuper silno ti gratulujeeem🙂....vsetko bude dobreee a vsetko sa podari silno budem na teba mysliet🙂......good luck🙂

silvia545
30. jan 2012

@wejbynka velmi sú doležité tie prvé dni 😉 ale neboj,ty si mladučká,,tebe sa to hned podarí 🙂 🙂 hlavne,ked budeš aspon tie 2 dni oddychovat 😉

silvia545
30. jan 2012

@lienkalienocka 😀 😀

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 to nebolo vždy takéto čakačky 😉 jasné,že aj predtym sa čakalo na schválenie,len neprišlo do toho nič 🙂 mna sa tiež dr.hned spytal akú mám poistovnu,,ja že VšZP a hned povedal,že tak to pojde hned,to je dobré 🙂 jedna kočka,čo bola ten isty den na konzultácii ako ja,,ona má doveru a ked sa ho spytala,kedy bude asi tak žiadost schválená,tak jej povedal,že to tak lahko nebude,,lebo sa majú menit podmienky a od marca,ked príde nová vlada,,bude koniec preplácaniu ivf 😒 tak hádam by si to dr.nevymyslel a ani tá kočka 😉

ved keby aspon napísali nejaké baby,čo im tentorok schvalili žiadost okrem VšZP,boli by sme múdrejšie 🙂 len čo z toho,ked je kolko kočiek,čo len číta a nepripoja sa 😖

lienkalienocka
30. jan 2012

@kristina81 presne ako pisala silvia. ze teraz nepodpisuju ziadosti do dovery lebo im vratila neschvalene ziadosti. ze sa menia podmienky. tak cakam co to ukoncia a potom hor sa do toho! 🙂
@silvia545 to si pisala akoze o mne? alebo je tu este nejaka? 😉 nam doktor povedal, ze aby sme sa poponahlali s ivf, aby sme ho neodkladali, lebo ked sa budu diat nejake zmeny vo zdravotnictve, tak prvy na rad prichadzaju oni. takze tak. aby sa tu niekto nevystrasil ze uz nepreplacju a bla bla. vieme ako sa siria klebety 😉

luga
30. jan 2012

boooooze, baby, nestraste s tymi poistovnami - ma picne uz ..... mam doveru ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre