Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

camelco
21. feb 2012

@kristina81 po čase zvykneš 😀

kristina81
21. feb 2012

@st2 a kedy ti volali?doobeda?Ja teraz asi budem nalepena na telefone. 😀

kristina81
21. feb 2012

@camelco nato sa neda. 😀

st2
21. feb 2012

@kristina81 poobede 😉 ale ja som to normalne dnes nejako telepaticky vycitila ze budu volat, stale som chekoval telefon co nezvyknem, a potom este aj som si pozerala ze keby volali ze z akeho cisla a nahodou som volaco vybvaovala z druheho firemneho telefonu a ze neprijaty hovor, no si ma mala vidiet, nejaky mobil a ja som hned citilla ze volali odtial 😀 ale ja som sa vam sem zamiesala ja chodim do druheho centra a nie FC 😔

camelco
21. feb 2012

@st2 ale to vôbec nevadí 😉

kristina81
21. feb 2012

@st2 to nevadi,ze si z ineho. 🙂 vsetky sme tu z toho isteho dovodu. A kam chodis?

kristina81
21. feb 2012

@camelco ty si uz za tym takeze sa opytam teba.Ked mi zavolaju z FC ze ziadost je u nich tak kedy mozeme ist po lieky?

camelco
21. feb 2012

@kristina81 dohodnite si hneď termín, kedy máte prísť do centra, doky ti dá recepty na lieky a povedia ti aby si im zavolala keď dostaneš mrchu, a od 2. dňa si začneš pichať 😉

camelco
21. feb 2012

@kristina81 jáj ešte ti bude robiť sono

camelco
21. feb 2012

na dnes končím, takže sa ozvem zajtra

kristina81
21. feb 2012

@camelco no to je super.mne vatsinou chodi poobede alebo vecer. 🙂 dobre,chod oddychuj.Vyspinkaj sa do zajtra.A drzim palce!!!

adulik76
21. feb 2012

@camelco ...si mi volala do roboty, len som mala kopec roboty, tak som nestíííhala, no čo, v pondelok testneš, či ako?

luga
21. feb 2012

@kamilkanr , ved ano, ked sa ma, tak sa uchyti, ale ak by nieco zvysilo sancu co i len o kusok, tak idem do toho 😅

st2
21. feb 2012

@kristina81 do gynfivu chodim a dakujem ze ste ma tu teda prijali 😵
@camelco

luga
21. feb 2012

@camelco , strasidelne drzim palce na zajtra 😵

wejbynka
21. feb 2012

@silvia545
@kamilkanr
@lienkalienocka dakujem babulky dnes volali ze sa oplodnilo 19🙂......takze sa tesim ze budeme mat tolko deti🙂...zamrazenych, v sobotu nam este zavolaju ze ako sa vyvijaju 🙂..tak som zvedava uz aby tie dva mesiace ubehli 🙂.....inak neviete naco mi pinto predpisal estrogen?....🙂

kamilkanr
21. feb 2012

@wejbynka 🙂 to bude detiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Bola si v praci? Uz presli bolesti?

wejbynka
21. feb 2012

@kamilkanr no ved toto🙂....ale kto to uzivi?:D....hej hej bola som v praci, uplne super som to zvladla, ale mam take nafuknute brucho ze az......nevies cca kolko to bude trvat kym sa mi zmensi?

nitrankanr
21. feb 2012

@wejbynka nie, to neviem. To pojde postupne dole.

dorotka_
22. feb 2012

@kristina81 no mozme zalozit klub nedobrovolnych rannych vtaceniec 😀 😀 😀 , ja ani nieze som si zvykla ale uz to nejak nevnimam a poslusnem vstavam xixi

dorotka_
22. feb 2012

@silvia545 tak aj ja verim ze podari, ale sem tam mam obavy (ale tak vzdy sa tam nejak dostali 😉 ), ale dr. je sikovny a nezleziem odtial kym tam nebudu vlozeny snehuliaci 😀

silvia545
22. feb 2012

Baby tak volala som do poisťovne,kvoly tej žiadosti,kde to viazne 😒 no mna asi porazíííí 😠 schválené to mám ako mi minule povedali,ale ešte jeden podpis tam chyba od nejakej dr.jeden podpis tam už je,,povedala,že to je už len formalita 😒 spytala som sa jej,kedy to bude v centre,,povedala,že nevie,lebo tá dr.má prave dovolenku a asi aj na druhý týžden 😠 😠 hlavne,že to mám schválené už 7.2.a ony sú neni schopny tam dať ešte jeden podpis 😖 😖 tak potom tá dr.čo robila do teraz,ked to nepodpísala 😠 😠 ideme ma poraziť 😠 😠 😠

silvia545
22. feb 2012

@dorotka_ neboj sa ony si nájdu cestičku ako sa tam dostanú 😀 😀

dorotka_
22. feb 2012

@silvia545 no pekne, vsak im to neponahla, to ten jeden podpis tam mala uz davno dat pred dovolenkou, koza jedna, tak hadam po dovolenke bude oddychnuta a dokaze sa podpisat 😉, ziaden este tyzden nech len pekne nakluse do prace a plni si svoje povinnosti pracovne

dorotka_
22. feb 2012

@silvia545 😀

dorotka_
22. feb 2012

dnes som dostala ms hura, takze zacinam s tabletkami a 2.3. pojdem na kontrolu a potom sa uvidi co a ako 🙂

silvia545
22. feb 2012

@dorotka_ júúúj tak už pekne začínaš 🙂 a kedy by si mala myť vklad? 😉

vieš čo ešte ma tak napálila tá v poisťovni,povedala mi,aby som zavolala na druhý týžden do centra,či im to už neprišlo,že možno to už bolo vyexpedované,či ako sa to píše 😖 no hovorím jej a ako to može byť vyexpedované,ved teraz ste mi povedali,že mi tam chyba jeden podpis,tak to nemožu poslať do centra 😠 😠 vieš čo tam majú taky bordel že až 😠 no ked bude mať ešte týžden dovoleku,kym to podpíše prejde aj týžden,potom další,kym to pošlú a kym mi zavolajú prejde aj mesiac a tak sa mi zdá,že nestihnem stimulku ani v marci 😠 😠

lienkalienocka
22. feb 2012

@st2 boze, ani nevies ako si ma potesila! 🙂 🙂 🙂 len dufam, ze to bude platit aj pre nase centrum 😀 takze kedy zacinas? 😉

lienkalienocka
22. feb 2012

@luga
@kamilkanr ja som raz mojmu isla depilatorom oholit nohu. a to je nic proti injekcii aspon podla mna, lebo ich z duse nemam rada a to bolo revu 😀

lienkalienocka
22. feb 2012

@camelco pevne nervy prajem. ked sa mas cim zabavit, tak ti to zbehne raz dva 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre