Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilkanr
12. mar 2012

Ako hovori Luga, neznervoznuj sa. Uvidis buducu kontrolu 😉

luga
12. mar 2012

@kristina81 , noooo, tak hadam sa este vajecniky pochlapia a nieco vyprodukuju .... ja som mala zase dvakrat taky "problem", ze folikov som mala "milion" ale vacsina bola prazdna - raz 4 vajka, raz 5

kristina81
12. mar 2012

ide to niekomu lahko a hladko dievcence? 😉

luga
12. mar 2012

lahko a hladko to ist nemoze, to by sa nam potom ani neratalo 😎

kristina81
12. mar 2012

@luga asi to treba k tomu uspechu. 😀

silvia545
12. mar 2012

@kristina81 ani mne 😖 ja som mala len na jednom vaječníku a druhý štrajkoval 😖 nedal nič 😠 ale to si nepamatám kolko mi dal na dokupenie 😒 teraz budem mať tiež obavy ako budem reagovať 😒

silvia545
12. mar 2012

@luga máš pravdu,nikto nepíše žiadne dobré spravičky ☹ už nech to niekto prelomí 😉

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr a ked mi nedozreju po dalsjiu kontrolu tak co?Prepadne toto IVF preplacanie?Nevies?

kristina81
12. mar 2012

@silvia545 no dufam,ze sa to umudri.mne staci aj jedno zdrave embryjko. 😉

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 uprimne? Viac sa uz nevytvori. Mne povedal, ze ked sa malo "zalozilo", tak uz viac nebude. Teraz ver, ze budu folikuly plne. Podla mna sa to bude pocitat, ako platny pokus. 😒

kamilkanr
12. mar 2012

@silvia545, prosim ta alchemilka na upravu cyklu sa ma kedy pit? Pomaha? A kvapky Valovica? Dakujem

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr no tak moc si ma nepotesila 😖

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 ked sa to mne stalo, tak som sa na doktora ani nepozrela, taka som bola urazena. 😀 Nepotrebujes kvantitu, ale kvalitu. A ta bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr snad by mi nerobil nadeje ak nie su.Hovoril,ze musia este dozriet lebo som mlada.Ale nadarmo si budem lamat nad tym hlavu ja to ovplyvnit niako neviem bohuzial.

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr a druhy pokus bol uspesny?Alebo z ktoreho pokusu mate babo?

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 ano pri 2.IVF som mala 5 folikolov boli v nich 3 vajicka a 2 sa delili a aj ich vlozili a mame 1 Ninku. 😀

dorotka_
12. mar 2012

Ahojte 🙂 , ja som mala stimulku v pohode, pekne vsetko reagovalo, mala som 11 vajicok a z toho sa oplodnilo 5, na prvy krat sme si dali vlozit 1 a 4 zamrazit a mala som uz nejaky mensi stupen OHSS ale este sa mohol uskutocnit vklad no bohuzial to nevyslo, ale aby mne nebolo luto ze som tak pekne reagovala na stimulku tak teraz som sa nechytala na ten estrofem, veru dievcata uz nejake dobre spravicky treba 😉

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr to je super.a pri prvom si nemala ziadne na odber?

dorotka_
12. mar 2012

no zaciatkom aprila by uz mohla byt niektora tehu aby sme ju my ostatne nasledovali 🙂

dorotka_
12. mar 2012

@kristina81 budem drzat palce ak by boli aj len tri nech su kvalitne 😉

kristina81
12. mar 2012

@dorotka_ dakujem si zlata.

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 V 3 folikuloch som mala len 2 vajicka a 1 sa rozdelilo a bol vklad, lebo sme si dali SPF

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr ale vlastne aj merional je na rast folikul,nie?aspon tak som citala.A ten mi pichli dnes prvy.

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 ano, niekedy sa stimulovalo len M. Teraz to kombinuju

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr tak si davam este 50 percentu sancu. 🙂 snad merional povzbudi vajecniky. 🙂

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 uz sa tym nezatazuj, ver, ze to bude dobre. Kedy mas kontrolu?

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr si zlata ale aj ty si sa iste zatazovala. 😉 Vo stvrtok.

kristina81
12. mar 2012

@dorotka_ a co mrazacikovia?uz boli vlozene neake?

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 vo stvrtom cakam len pozitivne spravy 😎

kristina81
12. mar 2012

@kamilkanr dufam,ze len take budu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre