Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
5. mar 2009

aha,aj tvoje? 😀 😀 aj moje jedno
ale teraz uz bude vidno..v ktorom si tt?

daguska
6. mar 2009

baby: včera som sa už fakt nahnevala a namoťčila som sa do horúceho kúpela na pol hodku, ked už ani to nezaberie, ráno už aj dupkám u dokiho!!!
to je fakt na nervy

daguska
6. mar 2009

veam: tešíms sa s vami babenky!!!

petkaerdal: teším sa s Vami babenky!!!

vierka
6. mar 2009

daguska - tak vybehnes tada za dokim v pondelok ked nepride? 😒

daguska
6. mar 2009

vierka: no budem musieť, ale verím tomu, že keď budem na ceste tak tá svina príde!!!

marcy28
6. mar 2009

Dagi a testovala si?

vierka
6. mar 2009

daguska - tak to by vazne nas.alo keby prisla po ceste - to by bol iny zakon schvalnosti.. ale nic to, hlavne je ze by tu bola 😀

peggyyy
6. mar 2009

ahojte babule je tu akosi mrtvo

vierka
6. mar 2009

pegy - ahojcek... to vies ako, sa zvikendieva 😀
ty sa ako citis? 😀

matkamatko
6. mar 2009

ahojte kočky, nestiham vas čítat, lebo mam toho v práci strašne vela 😒

peggyyy
6. mar 2009

vierka už je celkom fajn...od včera večera už nekrvácam a dúfam, že už žiadne stresy nezažijem lebo už je toho dosť

petkaerdal
6. mar 2009

dagus,to je zakon schvalnosti,ja som to tak mavala tiez,preto som pred ivf nasadila duphaston...
ale tebe prajem,aby uz neprisla a si tehu 😉

peggyyy,uz to bude dobre,neboj,aj ja som krvacala raz a potom uz vobec nic,len sa nekupaj v teplej vode

peggyyy
6. mar 2009

petka neboj nekúpem sa, viem že to nemôžem...mávam len rýchle sprchy
nebolo mi včera všetko jedno, ale keď som videla na uzv to malinké mimino, bolo všetko ok 😀

peggyyy
6. mar 2009

petka ale z teba asi kusisko nevypadol, že?

vierka
6. mar 2009

matka - a co mas nove okrem toho ze nestihas??? 😀

petka - ahojcek, zabky posluchaju??? 😀

pegy - uvidis, ze na kontrole ti povedia ze je vsetko v poriadku a budes spokojne tehulkovat dalej... urcite to musi byt zazrak vidiet svoje miminko na monitore 😉

peggyyy
6. mar 2009

vierka pri prvom tehu som to už zažila len teraz to prežívam úplne inak...ale je to neopísateľný pocit

veam
6. mar 2009

ahojte babulky,peggyyy neboj tentokrat to vide a ty budes mat zdrave babenko 😵

peggyyy
6. mar 2009

ahoj mojenko....včera som na skype ani nebola....ako sa cítiš?

veam
6. mar 2009

tak pod cakam ta

vierka
6. mar 2009

pegy - urcite je... a verim, ze tento krat to uz dopadne najlepsie ako len moze 😉

peggyyy
6. mar 2009

baby Ďakujem vám....veronika už som tam

vierka
6. mar 2009

ved raz sa k tomu nepopisatelnemu a uzasnemu zazitku pridam aj ja 😀

petkaerdal
6. mar 2009

peggyyy,ja viem,ako ti bolo,velmi presne 😖 ,ja som tak sla na wc,citila som nieco mokre,som myslela,ze utros,utriem sa a krv,skoro som odpadla,hned triaska,busenie srdca,plac..no horzny pocit,otec hned so mnou letel na pohotovost,najhorsie bolo to,ze ja nemam uz karticku poistenca,tak ma potom viezli do Ba,tam prisiel moj pre mna a zase tu na pohotovost,ale vsetko bolo v poriadku,mala som infekciu z vane asi 😖
ale kus zo mna nevytiekol teda,nebola to zrazena krv?

Vierus ahoj,zabky posluchaju,kopkaju,dobre im je dufam 😀

peggyyy
6. mar 2009

petka presne aj ja som si myslela, že je to utrogestan na WC krv a utriem sa a na papiery kusisko...neviem čo to bolo ale to je už asi aj tak jedno ..svokra mi vravela, že to možno bola zrazená krv

petkaerdal
6. mar 2009

a lezala si predtym? mohla to byt zrazena krv,lebo zo mna tiez potom do vecera take vytekalo,ako zrazenina,bolo to tmave,ale uz som nekrvacala

peggyyy
6. mar 2009

no ja som skoro stále ležala....ale to bol kus o priemere asi 5cm a hrubé to bolo cca 0,5cm

petkaerdal
6. mar 2009

tak to bola isto nejaka zrazenina,ked si lezala..ja som behala a vytieklo to,tak to bola cista krv,ale hned som lezala a potom,ked vytekal ten zvysok,tak tiez to boli uz iba take kusky,nie velke,ale boli to kusky a tmave

tvojka
7. mar 2009

Ahojte,dávno som sem nenakukla do témičky,až dnes.

Peggyyy,ty si tehula?!!!!Júj ,to sa veľmi teším a gratulujeeeem,nech to pekne potiahnete do úspešného konca!

peggyyy
7. mar 2009

tvojka ahoj...no som konečne....ty sis a tu ozaj dlho neukázala...ako sa ti darí?

tvojka
7. mar 2009

Peggyyy,bola si na KET?Ved ja nejak nestíham sledovať,prepáč!
Nám sa darí dobre,už ťaháme pekný 31tt,babatká sú v poriadku,skáču o dušu 😵 .Pomaly nakupujeme výbavičku,prerábame izbu a tešíme sa na naše pokladíky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre