Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

verca3334
24. okt 2013

Ahojte dievcata, zavitala som sem asi po dvoch rokoch. naposledy, ked nam nevyslo tretie KET vo ferticente. Ludia v centre su strasne mili, a ak by sa nam nestal zazrak, urcite by som to riesila dalej u nich. chcem vas trochu povzbudit, ze aj ked vam to nevyjde umelo, skusajte to nadalej prirodzene. ja ma diag. nepriechodne oba vajcovody a PCO a predsa sa nam to podarilo, ako aj mnohym dalsim parom .... Po tretom neuspesnom KET som navstivila byllinkarku Annu Kopacovu, ktora pomohla uz mnohym zenam, a naordinovala mi liecbu, a poradila par babskych receptov, ako tomu dopomoct. V podstate som jej liecbu ani dlho nebrala, pretoze som otehotnela hned na dalsi cyklus po KETe. Je to zrejme aj velka zhoda nahod, lebo na jednej strane si hovorim, ze mi pomohla jej navsteva, a na druhej strane si myslim, ze este telo bolo nadopovane hormonmi a tiez nam to pomohlo. Ak by ste chceli kontakt na tuto pani bylinkarku, byva vo Vrbovom pri Piestanoch, a na nete najdete info, ako sa k nej da dostat. aj tuto na konikovi ma zalozenu temu.... Prajem Vam vsetkym vela stastia, energie a zdravicka. 🙂

linda81
24. okt 2013

@verca3334 aj ja mam taku diagnozu , a mame zdravu krasnu princeznu prirodzene 🙂...a tiez po 3 ET nevydarenom...

leontinka27
6. nov 2013

@verca3334 jeeeeeeeeeej tak to si ma potesila aja ja mam uz len jeden nepriechodny vajcovod o prvy som prisla po mimomaternicovom, mam za sebou 3 ivf jedno ket. u pani Anky som bola pred vyse mesiacom,robim si obklady snazim sa pit caj, mozem sa spytat co ti poradila.som fakt rada ze si to sem napisala.je to pre mna velke povzbudenie.a co si este robila na tie nepriechodne vajcovody cvicila si alebo este nieco?porad ak mozes.dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

bekki18383
7. nov 2013

ahojte baby ak smiem pripojim sa ja tiez chodim do FERTI su tam super ludia velmi mili dnes som bola prvykrat na KET tak uvidime dali sme si 2 oplod.vajicka tiez mam PCO syndrom a vrodenu trombofiliu teda zlu zrazanlivost krvi ale berem teraz prevenciu fraxiparin tak uvidime ci sa malinke uhniezdia budem dufatze ano 🙂 aj vam drzim palce nech vam to vide 🙂

mariankamk
3. dec 2013

ahojte, chcem sa spytat na prvu konzultaciu - kedy ich zvyknu robit? hocikedy pocas dna a tyzdna, ked maju volno alebo maju na to vyhradene konkretne dni, hodinu? mm robi na smeny, tak aby sme si to pripadne vopred doma casovo premysleli a zavolali tam na hotove. dakujem

anuska661
4. dec 2013

Ahojte 🙂 neviete nahodou niektora,dokedy robia v decembri vo Ferticentre ???Ci mavaju dovolenku pred sviatkami?

wejbynka
5. dec 2013

@anuska661 ahoj maju dovolenku tusim od 22.12. Do tusim 6.1

anuska661
6. dec 2013

@wejbynka Dakujem,už som volala 🙂 ešte stihame 3.iui 🙂

zuzula1983
8. dec 2013

Ahojte čitala som že na geneticke testy chpdite po neuspešnom IVF. Nas gynekolog objednal na 24.1. Do trencina a to sme este nikde neboli na pohovor a ani nič.A rozmyšlame nad Ferticent v Ba. Pojdeme na prve a dufam ze aj posledne. To je hrozne kolko parov ma problem s otehotnenim. Drzim palčeky všetkym. 😊 Prosim vas ako dlho sa čaka na pohovor do fertcent. Dakujem.

anuska661
9. dec 2013

@zuzula1983 ahoj 🙂 aj my chodime do Ferticentu.Na vstupny pohovor nas objednali v podstate hned.A Dr.nas poslal hned aj na genetiku,ešte pred prvym iui ...

strelko
9. dec 2013

@mariankamk Ahoj,objednaju ta na urcity den a hodinu 🙂
pridete urobia konzultaciu,vysetrenie teba a aj muza,odber krvi a za 2 tyzdne budu vysledky a podla vysledkov sa rozhodnu co dalej 🙂

mariankamk
9. dec 2013

@strelko ahoj, takze sami urcia kedy?

strelko
9. dec 2013

@mariankamk no oni sa ta opytaju kedy by si chcela dojst najprv a ked povies ze ti to je jedno tak ti urcia datum. aspon u nas to tak bolo 🙂

strelko
9. dec 2013

@zuzula1983 ahoj,my chodime do Ferti a nas objednali hned za tyzden a v ten den urobili aj genetiku a 2 tyzdne sme cakali na vysledok.Genetika by sa mala urobit este pred IUI...... 🙂

mariankamk
9. dec 2013

@strelko vdaka za info 🙂

strelko
9. dec 2013

@mariankamk rado sa stalo 🙂

zuzula1983
9. dec 2013

Dakujem za informacie.

vojackova
11. dec 2013

Ahojte babulky ja chodim tiez do Ferticentu a musim sa pochvalit ze nam to vyslo hned na prvy krat davala som vkladat dve oplodnene vajicka a krvne testy mi vysli pozitivne co som bola neuveritelne stastna 🙂 vysku HCG so mala 1980 a v pondelok idem na sono tak uvidime kolko drobcekov tam bude .Naozaj su tam skvely ludia nikdy by som ich nemenila keby som tam mala ist este raz 🙂 Drzim Vam vsetkym palceky aby to kazdemu vychydzalo tak ako nam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lilitela
13. dec 2013

@vojackova A prve dietatko mas prirodzene?

lilitela
13. dec 2013

@verca3334 Prosim ta a tato pani Anka riesi aj ked je problem na muzovej strane? Lebo zazraky asi nerobi, ci ano?

vojackova
14. dec 2013

@lilitela ahoj prve bolo prirodzene a hlavne som mala 5 minutovy porod zacala som rodit o 21h a maly sa narodil 21:05 takz uplne bez problemov 🙂

lilitela
14. dec 2013

@vojackova Aha, som myslela ze prvykrat si bola v inom centre a vies porovnat. Ja sa rozhodujem, ze kam ist, tak preto sa pytam. Vdaka. 😉

vojackova
14. dec 2013

nie teraz to bolo prvy krat co som isla cez centrum nemohla som otehotniet uz osem rokov tak sme to riesili cez entrum,aby sme vedeli kde nastala chyba.nakoniec som mala problem ja mala som nepriepustne vajicka .ale vybrali sme si Ferticent a sme nadmieru spokojny co sa tyka personalu a pristupu k nam a odlial si

lucyyda
16. dec 2013

@vojackova ahoj, mozem sa spytat, ci si absolvovala aj laparoskopiu, alebo ste rovno sli na ISCI? Dakujem za odpoved...

julinka4
16. dec 2013

Ahojte, aj my s manzelom sme chodili do Ferticentu. Boli sme velmi spokojni, ich pristup je skvely.
Problem bol na mojej strane - syndrom PCO. Bola som aj na laparoskopii, 2 neuspesne IUI a tuto jar
sme boli na IVF. Mali sme len dve embryjka. Dlhe dva tyzdne cakania ci sa ujmu, zacala som spinit, ale test bol pozitivny, zial prisla som o ne. Dost zle som to znasala a sestricka v centre mi pomohla. Povzbudila ma. Potom sme mali povinnu 3 mesacnu prestavku medzi cyklami a predstavte si, nez nam poistovna stihla schvalit druhu ziadost, som zostala tehotna - prirodzene. Urcite tomu napomohli aj hormony ktorými som bola po IVF "nadopovana". Teraz uz siedmy mesiac nosim pod srdieckom nasho malého synceka. Dievcata, nevzdavajte sa, vzdy je nejaka nadej. V tomto centre vas beru ako ludi, nie ako nejake cisla. Drzim vam palce a prajem vela stastia.

vojackova
17. dec 2013

@lucyyda ahoj mala som odobrate vajicka ktore mi oplodnili a vlozili.mala som nepriepustne vajicka . 🙂

andrea788
23. dec 2013

zdravim kocky 🙂
chcem sa opytat ,ze kolko priblizne stoji ivf bez poistovne,kedze mam za sebou uz 3 ivf neuspesne?

verca3334
24. dec 2013

@lilitela ahoj, pani Anka pomaha aj partnerom. z mojej skusenosti ale viem, ze zoberie dnu iba teba, a prediskutuje s tebou zdravotny stav oboch a obom pripadne naordinuje liecbu, v pripade teda, ze ma aj partner probemy.

wejbynka
25. dec 2013

@andrea788 no mozno okolo tych 1500e ale musis sa opytat lebo nikde nemaju cennik :(...skusk zavolat

katka_levice
8. jan 2014

Ahojte,ja mám po IVF trojročnú dcérku a práve uvažujem ,či si to nezopakujem,len by som potrebovala vedieť kolko to teraz stojí??? Bude to druhý pokus takže cez poisťovňu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre