Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
24. sep 2009

Ahojte,

Babulka, ale mala si aspoň test pozitívny a ja nič... 😢

Po obede budú výsledky z krvi

petra2505
24. sep 2009

Caute kocky,

bobjan hlavu hore, musis bojovat.

sylvusa
24. sep 2009

ahojte tak dneska som skončila s gonalom, neviem či tam ešte niečo bolo, keď mi to tak zbabrali, stláčala a stlačala , troška išlo, ale nie ako by malo, keď ešte budem stimulovať tak viem ako na to, na prvý krát som sa bála,
zajra pichám merinal , mám napísané 4 amp. i.m , len mi napíšte koľko si mám krabičiek doniesť sestričke

petra2505
24. sep 2009

sylvusa ja som gonal pichala 5 dni a teraz picham 3 merionaly- 3 prasky rozriedene v 1 rozpustadle ale toto vsetko ti vysvetlili v centre takze mala by si si to pisat lebo to nie je sranda ani vitaminy B aby si zbierala rady po fore ide o dost vaznu vec

bobjan
24. sep 2009

Sylvusa, normálne jej dones 4 krabičky, keď budeš pichať 4 ampule... a nemala si toho gonalu na dnes málo? Nejdeš volať do FC, či nepripichnúť nejaký merional?

marrad
24. sep 2009

BABY SOM SMUTNA, PRAVE MI VOLALI Z FC, ZE MI IVF ODKLADAJU NA JANUAR, KOLI LIMITOM V POISTOVNI.
ROZMYSLAM ZE SKUSIME IUI.

bobjan
24. sep 2009

Marrad, to je na porazenie... 😔

marrad
24. sep 2009

bobjan, no mi hovor, kurnik, normalne som z toho vykolajena,
Neviem co mam robit, na laparke mi zistili ze mam anovulacne cykli, ale inak som priechodna a vsetko je ok,
lekar co mi robi llaparku povedal, ze sa to stimulaciou spravy.
kedze rozmyslam o IUI este teraz tam mi napada myslienka, zeby aj pred IUI by bolo asi koli anovulcnym c. stimulovat.
no vo FC pred IUI nestimuluju.

lenca.b
24. sep 2009

marrad a ktoru mas poistovnu?

marrad
24. sep 2009

proste nechcem cakat do januara, len tak
v juni 2010 budem mat 39 rokov, tak chcem este v oktobri skusit IUI no zase ma stve to ze nestimuluj vp FC, kurnik.
positovna robi vsetko preto aby mi nepreplatila, nic.

lenca.b
24. sep 2009

marrad a tvoj gynekolog alebo gynekologicka ti nemozu pomoct? a ktora to je ta tvoja poistovna bo ja tiez len idem podavat ziadost

marrad
24. sep 2009

vszp

lenca.b
24. sep 2009

no ja mam spolocnu ale to uz bude asi to iste vsak ☹ mna to tak stve skoda ze sme sa s mm nespamatali skor len proste sme dufali ze sa to dajako podari prirodzene a vsecia nam to aj vypravali ze staci jedna jedina no len to mozne pri ivf ☹

katka14
24. sep 2009

ahojte žienky, marrad, tak to je fakt smola, to ma mrzí ☹
bobjan, daj vediet ako si dopadla na testoch. ja uz mam ten svoj v kabelke, odfaxovani. momentan snažilkujeme, ale podla mangelovho SPG je to viac menej zbytočne. no ved uvidime po SPG v TN. 😒

barbareta
24. sep 2009

marrad presne viem ako sa cítiš ☹ mne sa to stalo min. rok 😒 skoro ma ... nechcem pisať čo 😲 dovolenka vybavena i predoperačne dopredu a bác...termin vybuchol pre akési limity !? ak Ti môžem poradiť nechod na IVF januar-februar ja som tak šla a no des...telo ma v zime malo vitaminov malo slnka,zima, ja som mala total biedu na OPU - môj názor 🤐

A taktiež som už i absolvovala Inseminaciu 😖 to je tiež bieda šanca nieakých slabých 10% 😔

Baby po akej sa da ist na Ket po neuspešnom IVF 😉 ? Ja už som dostala mrchu po 7 dni od ET 😠 😠 😕

petra2505
24. sep 2009

Baby a neviete co matuska?uz sa dlho neozvala 😨

vierka
24. sep 2009

bobjan - myslim na teba, drz sa... 😉

katka14
24. sep 2009

peťka, veru neviem a tiez som nedockava, ved mala krasne testiky 🙂

barbareta
24. sep 2009

Na matusku som i ja moc zvedava 🙂 lebo to vyzera s nou moc nadejne 😵 som čakala ze v pondelok napise hcg ale 900 😲
Babulka 123 ked si na 9 den začala mrškovať aj si mala nieake tehu priznaky ? napr. naliate prsia ?

misi33
24. sep 2009

ahojte.

no teraz som z toho mimo
lebo mne kazali gonal 5 dni a potom si mam priniest na 6 den kontroly merional mam 12 ampul merionalu a 3 amp cetrotide
kolko si mam priniest so sebou?
podla coho davaju tie lieky
sylvusy pisala ze uz zajtra zacina s merionalom a to sme zacali narovnako
prosim poradte mam volat do FC a spytat sa nato?

marrad
24. sep 2009

barbareta

NO BUDEMMUSIET IST, PRETOZE V LETE BUDEM MAT 39 ROKOV A POTOM MI TO NEPREPLATI POISTOVNA VOBEC

katka14
24. sep 2009

misi, radsej zavolaj. ale mala by si to mat aj v papieroch z FC, kolko merionalu pichas denne. kuk tam 🙂 ked nevies, radsej zavolaj do FC, istota je gulomet. neboj, nevysmeju ta. oni su tam moc fajn 🙂

misi33
24. sep 2009

katka mam tam 75IU 12 amp

v papieroch mam len 187,5 IU gonal od druheho dna a potom kontrola 6 den u nas

ked som dostala mrchu a som volala tak mi hovorili ze mam 5 dni pichat gonal a 6 den mi pichnu oni meriomal ale nepovedali kolko mam doniest toho merionalu

petra2505
24. sep 2009

misi ja som mala to iste co ty a 6 den stimulky som mala priniest 4 merionaly a 1 cetrotide, z coho mi pichli 3 merionaly ostatne som niesla domov, cetrotide som zacala pichat az dalsi den a zajtra mam kontrolu

misi33
24. sep 2009

uz som volala kvoli gonalu lebo mi moje pocty nesedeli 5x187,5=937,5 a ten gonal mam 900
dnes som videla ze je v tom pere o trochu viac takze tych 5 davok bude bez problemov

ostatne mi budu pichat vsetko oni okrem pregnylu pravdepodobne

misi33
24. sep 2009

vidim ze najlepsie bude ked tam este zavolam
inak da sa tam volat aj cez vikend?
minuly vikend som to riesila lebo som myslela ze dostanem mrchu v nedelu , no nakoniec som ju dostala az v pondelok takze som potom nemusela v nedelu volat

petra2505
24. sep 2009

kocky v den ked ste pichali pregnyl tak ste pichali este aj merional a cetrotide?

bobjan
24. sep 2009

HCG negatívne 😢

katka14
24. sep 2009

joooj, bobjan, to ma mrzí. ☹ ☹ ☹

misi33
24. sep 2009

bobjan ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre