Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sylvusa
27. sep 2009

ahojte, dneska som bola na kontrole, má šiestu injekciu, pokračujem v pondelok merional a cetrotide, dneska som chcela aby nám urobil seminal plasmu ... a povedal, že to nie je možné pri mužovom slabom spermiograme, že si ho musí šetriť, a že dneska je víkend a nie je tu embryokynologička, a hlavná vedz , že v papieri mám napísané, že o seminal plasma informovaná - keď mi dával lieky, čo kedy mám robiť, a vtedy som mu vravela, že to chcem, tak neviem, čo si mám o tom myslieť,
v stredu idem na kontrolu, a odber mi vychádza asi v piatok alebo v sobotu
pekný víkend

sylvusa
27. sep 2009

baby dávali ste si robiť seminal plasmu a mal váš muž spermiogram 1 milión pohyblivých, nám nechcel správiť, že musíme si šetriť

petra2505
27. sep 2009

kocky prosim vas ako prebieha odber,naco sa mam zajtra pripravit? 🙂

bobjan
27. sep 2009

Brise gratulujem 😉

Petra, prídeš do FC, prezlečieš sa do košieľky a šup na sálu, pichnú uspávačku a chrniš. Potom ťa preberú a odvezú na izbu k manželíkovi, trošku podriemeš, dás si koláčík a čajík. Príde dr., povie koľko bolo vajok, dá ti papier o zákroku, potom príde embryologička povie čo a ako a šupajdíš domov 😉
Držím palce

rikuska21
27. sep 2009

Ahojte babusky

Peta presne ako Bobjan napisala, niet co dodat
vela stastia nech mas vela vajok

Bobjan 🙂 🙂

bobjan
27. sep 2009

Rikuska, ako sa máš??

petra2505
27. sep 2009

kocky a museli ste byt odmalovane a tiez mat odlakovane nechty? ked ja sa tak zle citim odlicena 😀

petra2505
27. sep 2009

inak dost sa bojim, ja uz to chcem mat vsetko za sebou...viete odkedy mi povedali, ze musim cakat dva mesiace na KET tak som akosi na vsetko zmenila pohlad a uz potom aj to pichanie injekcii nebolo s takou radostou...ja proste uz tomu celemu nedavam sancu...

marrad
27. sep 2009

petra musis verit, dryim ti palce

Dievcata napste presny postu IUI vo FC? samozrejme, ktore ste ho absolvovali.

petra2505
27. sep 2009

marrad dakujem, moc 😒 😉

babulka123
autor
27. sep 2009

ahojte, ja vas potajomky smirujem..

peti ozaj sa nemas coho bat. bobjan to napisala skvele {mimochodom Bobjan mrzi ma to.. }
peti , skus na to zmenit pohlad.. ja viem ze teraz je to tazke ale ani nebudes vediet ako a 2 mesiace prejdu.. aha ved ja som vcera rodila a mala bude mat uz 2 mesiace.. ani som si ju poriadne neuzila.. a Brise ti moze byt prikladom ze sa to da.. nebooj vsetko bude tak ako ma byt..

a co sa tyka odlicenia a nechtov.. no pokial ja viem anesteziologovia maju radsej ked nie su nalakovane.. ostatne moze byt.

petra2505
27. sep 2009

ja ich mam odklakovane aj idem nenalicena (aj ked nerada) aby som tam neprisla ako nejaka cica vylicena ako na modnu prehliadku 😀 len tak pre istotu som sa pytala, dam si len spiralku 😀

petra2505
28. sep 2009

Dobre ranko kocky, prajem vam prijemny start do noveho tyzdna a ja prave odchadzam na odber tak dufam, ze bude vsetko o.k.
Caute 😉

bobjan
28. sep 2009

Peťa, držím palce 😉

misi33
28. sep 2009

Dobre ranko

Ja by som rada opytala este na ten odber.Pekne ste to popisali ale mna by zaujimali este casove horizonty. Napiste mi prosim o kolkej sa da ist najskor domov pri odbere.Pytam sa hlavne aj kvoli manzelovi.Ci treba zobrat den dovolenky alebo len len pol den.
Chodi sa vzdy na 7,00 hod?

bobjan
28. sep 2009

Misi, chodí sa na 7.30 a minule ma brali o 8.00 a o 9.30 som už sedela v aute na ceste domov. Boli sme vtedy 3 a šla som druhá..podľa mňa mus tačí pol dňa...ale dr. hovorí, že máš byť celý deň v sprievode dospelej osoby...

misi33
28. sep 2009

dakujem.

To som prekvapena ze tak rychlo. 🙂 Asi pojdem ku svokrovcom.

bobjan
28. sep 2009

Misi, je to slabučká narkóza...tak púšťajú hneď ako sa vládzeš postaviť 😉 Ku svokrovcom je dobrý nápad a mužík môže ísť do práce, ak treba 😉

petra2505
28. sep 2009

kocky mam to za sebou, mame ich 9 takze som ako mala sliepocka bolo ich 20, ale pouzitelnych 9.
som ubolena,ale dobojujem, vo stvrtok idem na kontrolu.

vierka
28. sep 2009

petra - tak to je super, krasna urodicka... drzim palceky aby sa vyvijali krasne embryjka 😀

no ja som na odber prisla nenalicena a sestricky sa ma pytali ci mi nie je zle, lebo som vyzerala dost bledo, ale to len preto, ze som nemala make-up 😀 😀 😀

bobjan
28. sep 2009

Peti, super, tak sa pekne oplodnia a delia 😵

misi33
28. sep 2009

Peta super.

To je fajn ze ich mate tak vela. 🙂 Vsetko dobre dopadne uvidis.Oddychuj a relaxuj.

floskula
28. sep 2009

petka, super, mas to za sebou. ale pi dost tekutin, este sa ti budu zotrvacnostou tvorit foliky a praskat, tak aby sa ti nezadrziavala tekutina v tele.

petra2505
28. sep 2009

kocky dakujem , snad to bude o.k.

lenca.b
28. sep 2009

Ahojte babulky prosim vas pekne poradte mi co mam spravit...dr.Pinter mi kazal prist do centra az budem mat vysledky genetickeho vysetrenia ale ja by som chcela aspon skor podat ziadost sak tam to vysetrenie netreba tam treba len 3 hormonalne profili a tie uz zajtra budem mat hotovo a chlamydie co mysliste mam tam zavolat ze teda co a ako alebo to bude drze ked mi povedal ze az po genetike ☹ mne sa to zda uplne zbytocne stracanie casu a ked este pisete ze uz aj poistovne teda vseobecna ma precerpane limity tak neviem veru ☹

floskula
28. sep 2009

lenca, drze to rozhodne nebude. zavolaj ze chces k nemu termin na konzultaciu a pekne mu takto, ako si to napisala, povedz, o co ti ide. on to mozno myslel tak, ze ak by genetika vysla zle, tak by vam asi navrhoval darcovske spermie, takze asi preto este nechcel pisat ziadost. neviem, ale prebrat to s nim urcite chod, inak nebudes dovtedy pokojna. poznam to podla seba.

lenca.b
28. sep 2009

no pozri ja aj tak darcovcke spermose nechcem a keby mal moj manzel daku taku zlu chorobu tak by naposledy nemal vysledok skoro normal nie? patologiu mal len 40 percent hoci to mnozstvo bolo zle aj pohyb len b

floskula
28. sep 2009

lenca, ja si presne nepamatam, kto tu ma aky problem. asi som si ta pomylila s niekym, kto pisal, ze manzel mal velmi zly spermiogram a tak sa vraj s nimi ani nebavil doktor, ze najprv genetika a potom sa uvidi. myslela som, ze si to pisala ty. preco vas potom poslala na genetiku?

floskula
28. sep 2009

no inak najdolezitejsia pre IVF je prave patologia - teda aby mali spravny tvar. takze mozes byt pokojna. my mame sice mnozstvo super, su aj rychle, len maju divotvorne tvary. patologia 85 percent. ☹

lenca.b
28. sep 2009

floskula to ja som nemyslela v zlom na teba 🙂 mozno to tak zle vyznelo tak prepac nechcela som sa ta dotknut ale pamatas sa dobre som to ja a on to usudil na zaklade tohoto posledneho spg ktory bol 85 percent patologia ale to sme mu hovorili ze muz bol pred tyzdnom chory mal hnacku teploty a spuchnute mandle povedal len ze ok ale ten den prijimal asi cca 4 pary a asi toho mal vela a sme na to takto zle doplatili ale nezufam zajtra sa poradim na genetike a zavolam do centra 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre