Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
22. feb 2009

chodim velmi casto cikat a ked vstanem sa citim vyspata a neviem zaspat uz 😖

si chudla? to si dobra,mne po injekciach ostali kg...mas ho nadute? to mozno este z odberu,aj ja som ho mala po Et nadute...

moja je kludnucka,ale ked niekto pride,steka ,ako blazniva...

kedy testnes?

vierka
22. feb 2009

ahojte babulky... prisla som vas trochu omrknut, ze co tu mate nove 😀

bobjan - a krvny test ti vychadza kedy? ten dalsi pondelok??? 😀

petka - a aka je to rasa??? 😀

bobjan
22. feb 2009

Petka, mám ho také naduté..neviem, aj keď málo čo zjem, som hneď nafúknutá 😠 No s tým cikaním je to des, to hej...a cez deň sa ti potom nedrieme? Bývaš aj dlho hore, nie? Moc toho asi nenaspíš... 😒
Mne tiež po IVF vždy zostanú kilá hore, ale teraz to zatiaľ spadlo, ale teda na pohľad to nevyzerá...
Neviem, kedy testnem, sa akosi bojím... ☹

Vierka ahoj🙂 no 2.3., ale výsledky budú 3.3., takže ešte je to ďaleko....
Ako inak?

vierka
22. feb 2009

bobjan - este raz ahojky... ved testovat nemusis, mozes kludne pockat na krv, da sa to zvladnut 😉
a ty ides na krv asi tam u vas, ze? 😀
inak celkom dobre, prave odisla navsteva - segra s mojimi dvomi krsniatkami, tak som ich vyboskavala a potesila som sa s nimi a zajtra budem este valat sunecky 😀

bobjan
22. feb 2009

Vierka, do krvi je ďaleko a asi testnem, ale neviem ešte kedy... na krv idem tu veru...
Tak to ideme v utorok spolu k dr 😉

petkaerdal
22. feb 2009

Vierka ahoj,
trpaz.spic 😀
ako sa mas Vieruska? 😀

aj ja som to tak citila bobjan,dufam,ze je to dobre znamenie 😉
poobede som ani neni,tak trosku,ale nechcem spat,potom nezaspim vecer,ale vcera som zdriemla na 2 hodky poobede 😝
tak v stredu mozes testnut 😉

bobjan
22. feb 2009

ja som tiež včera po obede spala 😉 my sme fakt asi spojené 😀 😀 😀
no uvidíme ako to dopadne, v stredu to hádam rozlúsknem..alebo vo štvrtok???? 😎

petkaerdal
22. feb 2009

kedy sa ty budes na to citit 😉
dufam,ze aj v tom teste budeme spojene 😀 😀

co si dame na veceru? 😕

bobjan
22. feb 2009

no dobre, ale musím to urobiť potajomky, lebo môj mi to zakázal 🤐 dúfam,že ťa budem následovať...

Ja som si dala bóku, ale mi je z nej akosi ťažko... ☹ To sú nastrúhané zemiaky na hrubom trelci+vajce+hl.múka+soľ+korenie+cesnak a na plechu pečieš, podávaš s mliekom 😉 😉 😉 mňam 😅

vierka
22. feb 2009

petka - tak to mas mrnusa domka. No ja ani neveceriam, resp. snazim sa jest najneskor tak o siestej, aj to nie vela, aby som zhodila tie stimulacne a utrosove kilecka...

vierka
22. feb 2009

bobjan - jasne, v utorok budeme doktorovat spolu. Ved uvidis ci sa odhodlas na test, ja som odhodlana vydrzat aj nabuduce a ist na istotu, ved testy mozu byt aj chybne. Ale ked budes testovat neboj - mangelovi neprezradime...

bobjan
22. feb 2009

Vierka, veru tie hormóny sú hrúza...ja som sa snažila držať diétu, teraz ju sice nedodržuje, lebo aj tak čo trochu zjem, hneď nafúkne a som dojedla.. 😒

Idem kuknúť nejaký film...majte sa tu krásne a pekné sny 🙂

petkaerdal
22. feb 2009

na akom plechu pecies? v rure? to nepoznam,ze by som skusila 😉
to co je aka blbost na markize,tak som zase otvorila laptop 😅

Vierka a kolko kg si nabrala pocas stimulky?
no to je mrnusek,3kg ma

ste tu niektora?

sylvusa
22. feb 2009

baby ahojte, ja troška odbočím od témy, chcela by som nájsť na nete, alebo či nemáte odložené - veršovanky - odobierka , prípitok k svadobnému stolu, keď sa vyberá do vienka, odčepčenie, .... alebo kde by som to našla, niečo už som našla, ale mám inú predstavu, ďakujem

matkamatko
23. feb 2009

ahojte kočky, všetkých zdravím a prajem úspešný týžden, hlavne pre bobjan 😉 nech su krásne //

ja tento týžden čakám, či bude schválená žiadost 🙂

baby ešte sa chcem spýtať, to či robia icsi rozhodnú oni, alebo si mam ja povedať čo chcem?

bobjan
23. feb 2009

Dobré ránko🙂

Petka, na normálnom plechu, čo koláč 😉

Matka, ďakujem. Po odbere príde za tebou embryologička, povie ti koľko máš vajok a na všetkom sa dohodnete. Držím palce 😉

matkamatko
23. feb 2009

ahoj Bobjan, dakujem za objasnenie, dufam, že mi to rýchlo ubehne všetko, lebo už som nedočkavá 😝
ty môžeš testovať predtým než nastúpiš do práce 🤐 😵

bobjan
23. feb 2009

Matka, no to môžem, ale bojim, bojim... ☹

To ti verím, že si nedočkavá, ja som sa tiež tešila, že sa konečne niečo deje a hnalo ma to dopredu 🙂

matkamatko
23. feb 2009

Bobjan neboj, ja mám tušáka, že si určite tehu 🙂
ale viem, že človek sa boji, čo uvidí, ja ked som bola 16DPO od IUI a krámošky nikde aj tak som sa bála testovať, a nakoniec mrcha prišla až po vysadení utrošu a dost ma to vzalo, lebo som si myslela že už som v tom 😒

bobjan
23. feb 2009

Mne mrcha príde aj cez utroš, minule to bolo 14 dní od OPU, takže ...
ale verím, že bambuľky sú u mňa a krásne si tam hovkajú...
to sklamanie poznám, ale minule ma to nakoplo do ďalšieho pokusu...

daguska
23. feb 2009

vierka: áno mam gynekológa v TT. Dr. Navrátila. Nestíham, to tu čítať všetko. Lebo doma zatial net nemám a keˇprídem v pondelok do práce je tu toho noša a nemám ani čas si to všetko prečítať.
Odkial presne si?
Babenky sú tú dosť kamošky, a ja sa akosi stále neviem medzi ne zaradiť, ale to len preto, že sem chodím tak málo.

matkamatko
23. feb 2009

ahoj daguska , ja som na to podobne, aj ked stihnem prečítat, tak nestihnem napísat a potom som mimo 😲

petkaerdal
23. feb 2009

dobre ranko kocky,
bobjan od kolkej strasis dneska? 😀
rozmyslam,co na ranajky,uz si ranajkovala?

bobjan
23. feb 2009

Petka,Dagus ahoj🙂

Petka, dnes som bola hore o 3.00, manžu volali do práce, potom som nemohla zaspať a hore som od 7.00 😒
Ešte som nejedla, dám si asi corn flakes s mliekom...
A ty? vyspinkaná?

petkaerdal
23. feb 2009

bobjan 😀 😀 😀
vies o ktorej som bola hore ja? od pol 3,prisiel drahy domov 😉
potom som zjedla jednu teplu zemlu 😅 a nemohla zaspat...
ale vyspinkana som celkom
ja neviem,co si dam,asi kuknem po vianocke s mlieckom 😉

bobjan
23. feb 2009

Petka 😀 😀 😀 To je sila 😀

Je pečivo nemám, jedine, že by som si upiekla 😉 No ešte uvidím 😉
Je dobre, že si vyspinkaná. Manža ešte spí, že? Môj maká, a to má mať dnes aj nočnú... 🙄

petkaerdal
23. feb 2009

ja si kupujem take tie balene nedopecne bagetky a mnam,ked to na ranajky upeciem s masielkom...
drahy spi,pravdaze,on nieze by siel hned spat,ale este do 5 je na nete a potom drichme aj do 14 😖
chcela som ist dneska nejaku drogerku nakupit,ale asi nic z toho nebude...

tvoj je dokedy v praci? ked siel tak skoro

bobjan
23. feb 2009

aha, to som ešte nepočula, nedopečené bagetky.. 😲 to môže byť fakt mňamka 😉 no že sa mu to ešte chce po celom dni, ešte čučať na net...
možno pôjdete, pekne sa vyspí a nakúpite. On ide potom o 16 do práce, či?

No môj neviem dokedy, dokedy bude treba..je možné, že príde až ráno, potiahne rovno aj nočnú... ☹

petkaerdal
23. feb 2009

neviem,ci to predavaju aj u nas,ale tusim v tescu som to videla,mavaju aj take male zmelicky,to hodis na 10 minut do rury a take teplusne,chrumkave a maslom...
no chce,musi si predsa precitat,co nove vo futbale,..aj tak mam pocit,ze stale cita to iste 😀

ano, robi od 16,ale to z domu chodi uz max tak o 15.30...to uz nepojde dneska nikam,ale kazal si zobudt ho skor,neviem,co ma v plane

az rano? ved to je 24 ,este viac? ufff to vydrzi

bobjan
23. feb 2009

no skúsim to pozrieť v tescu... mám rada čerstvé teplé pečivo, aj keď je to nezdravé...sice ho moc nejedávam, ale sem-tam si dám 😉
Tak futbal??? No to je riadny fanúšik 🙂 To si rada, že??? 🙂
Co má v pláne? No predsa pôjdete do mestečka 😎 😵

môj vydrží v práci aj dlhšie, on je taký, keď robí, tak robí... som niekedy aj nahnevaná, že neoddychuje, ale on si nedá povedať...on je aj doma taký a je tak naučený, že keď robí ani neje a to mu tiež nadávam potom ...
ale volal, že by chcel tak okolo 14.00 prísť, trochu oddýchnuť, najesť sa a večer na nočnú...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre