Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
24. mar 2009

dik za info a kolko to stoji?

bobjan
24. mar 2009

loginka, cca 110,- EUR

petkaerdal
24. mar 2009

bobjan,take som si kupila aj zelene,len neviem dokedy vynosim,bude urcite coskoro male 😅
aj ty budes mat take brusko neboj,urcite 😉 coskoro 😉
ja mam pocit,ze mi rychlo rastie,ved pozri kolko mam este pred sebou,ja ho budem mat urcite riadne velke 😅dufam,ze to zvladnem

no pri otacani este ani tak nevadi,aj ked dychcim,ako lokomotiva,ale som unavena casto,dneska hodka v meste,3 obchody a ide sa domov pri tv 😀

dneska len potraviny,mäsko sme nemali a vlastne take cierne bolerko som si kupila na to tricko,ved este je chladno..inak nic

ja mam mojho doma,tak tu drieme pri rexovi 😀

petkaerdal
24. mar 2009

neterka veru cislo je riadne 😉 segra sa ma co otacat pri nej teda

bobjan
24. mar 2009

loginka, presne 109,54 EUR som posielala na účet do FC 😉

Peti, čo si dala za jedno?

inak, s tým bruchom je to tak...som minule kukala foto MAuzosa a teda to je riadne brušino...to je fakt🙂

no aj na bolerko je ešte riadne chladno, ja som mala doma 16 °C, tak som rýchlo prišla z práce a rovno do kotolne 😉
Kukáva rád SR televiziu?

bobjan
24. mar 2009

Peti, a má sestra len ju?

petkaerdal
24. mar 2009

kupila som ho v CA tusim 15eur

ved ja nebudem mat len bolerko,normal budnu,ale svetriky som len mala a toto je take tenke s bolerkom je to pekne,aj ked to nieje moj styl

pozerame markizu,tu tu chytim na antenu 😉 tak som v obraze,co sa tam deje na Sk

petkaerdal
24. mar 2009

ano len ju maju,nedavno mala rok,segra je mladsia aj to otehu necakane 😝

bobjan
24. mar 2009

Super cena za triko, fakt 😉

no veď to to to....len pekne bundičku na to 😉

tak to máš super, že chytíte markízu..aj slovenčinu opakuješ, nie len na koňovi 😉

Sestra druhé nechystá?

vierka
24. mar 2009

bobjan - co sa tyka tych tvojich vyrazok... tak ja som najnovsie dnes videla osipky 😀

petka - krasne tricko a este krajsie brusko pod nim 😀

petkaerdal
24. mar 2009

nie segra druhe nechce,ona ma tiez zdravotne problemy,bola objednana do FC jeden den so mnou(celkom prvy krat) a den predtym zistila,ze je tehu-zazrak 🙂

ty si co varila drahemu?

Vierka,bobjan dik za pochvalu 😉

Vierka ty co robkas?

bobjan
24. mar 2009

Vierka, ja tak budem vyzerať zajtra a pozajtra.... 😠 😢

Peti, no ja nič...ešte má stehno a zajtra niečo musím vymyslieť....
chcela som ten nákyp, ale teraz mal ku nohám ryžu, tak aby mu nešla aj ušami 😀

Tak to mala sestra super, že jej to tak vyšlo 😉

vierka
24. mar 2009

petka - vazne ti pristane a mne sa takeho tehu triska velmi pacia 😀
no kedze mangel pozera hokej a noviny zaroven, tak ja som sa vyplizila k netu a ked bude mat konecne cas, tak sa ho chystam zneuzit 😝 😀
a ty mas aky vecer??? 😀

no a ja som varila spanielskych vracikov a jedine co sa mi stalo bolo to, ze som si na tom vtakovi dva krat opalila jazyk 😀 😀 😀 a dva krat na tom istom 😝 😀

bobjan
24. mar 2009

Vierka, keď ty si nedočkavá, ty hneď by si vtákov lízala 😀 😀 😀 treba vydržať 😀

bobjan
24. mar 2009

potom pofúkať a hurá na to 😀

vierka
24. mar 2009

bobjan - no vies ako, som sa drzala hesla "zelezo treba kut kym je horuce" 😀 😀 😀 no ale asi to z takymi zhavymi vtakmi moc neviem 😀 😀 😀

mne sa stalo to, ze ked sme sa uz nejaky cas snazili, tak mamina hovori ze sa jej snivalo o rybach, ze sa mame priznat ktora sme tehu (ked sa mojej krsnej, alebo mame sniva o rybach, tak je to jasne tehulkovanie v rodine)... tak som sa tak celkom potesila a pousmiala, zrovna som cakala na mrchu a v tom segra povedala, ze ona je tehu.. ja som ani nevedela, ze sa snazia o druhe a maly ma teraz uz vyse roka a sem tam ma zamrzi, ze uz som mohla mat tak stare babenko ja 😅

matkamatko
24. mar 2009

čafte kočky, baby dokedy po odbere treba pit tak vela vody, ja sa stále snažím ale už mam pocit, ze sa v nej utopím...ale dnes ma boli bruško viac nez včera, pichaju ma vaječniky a bolia krize, ale mne hadam OHSS nehrozi ked bolo malo vajok, ze...

petka si kočka, ja také trička nosím aj ked som netehe 😀

bobjan
24. mar 2009

Matka, nemala by si mať nábeh na OHSS, ale ak chceš, tak sa ešte snaž, tak do 2-3 dní po ET 😉

petkaerdal
24. mar 2009

ja som robila tu zemlovku,uz sa aj zjedla,dobra bola 😉
no to mala take stastie veru 😉

Vierka ,tak ja sa draheho zneuzit nechystam,cez celu cakaren dr. krical,ze mame zakaz 😀 😀 ani neviem,co to inak uz je 😀

a horucich vtakov do ust viac nedavaj,len takych teplych

matkamatko
24. mar 2009

baby možno odveci ale ten ET bolí? 😝

bobjan
24. mar 2009

Matka, je to ako u gyndoša na prehliadke 😉 neboj

petkaerdal
24. mar 2009

Vierka s tymi rybkami je to pravdiva pravda 😉 ,mojmu otcovi sa snivalo pri sestre a aj pri mne vazne 😉

matka ja som mala 17 vajok a ziaden ohss,to hrozi zenam s pco
tricko nieje tehu,obycajne,mozno vyuzijem aj po porode 😉

Et vobec neboli,je to sekunda,ako bezne vysetrenie 😉

matkamatko
24. mar 2009

kočky dakujem vam za infošky, ani ja si nemyslim, ze by mi ohss hrozil ale pre istotu ešte pijem.. 😀

petkaerdal
24. mar 2009

ohss bud prepukne hned po Opu,ak nie tak uz nebude 😉 po et by vobec nemal,nepocula som o tom
ja som mala nabeh uz 6x,takze nieco o tom viem

petkaerdal
24. mar 2009

Matka pokial chodis normalne cikat,tak je to v poho,ziadna tekutina sa nezdrziava v tele,neboj,nebudes ho mat
a kazal ti dr. pit,ze ti hrozi?

bobjan
24. mar 2009

Vierka, u mňa to s tými rybami vôbec neplatí 😖

Peti, ja som práve počula aj poznám, že OHSS prepukol až po ET, lebo sa chytilo embryjka a HCG podporuje OHSS a dievčatá skončili aj v nemocke a odtiaľ potom o pár dní hlásili //

bobjan
24. mar 2009

matka, ak chodíš na WC v pohode, tak je to dobré, neboj🙂

matkamatko
24. mar 2009

mna bolelo bruško po odbere, ale dali mi čípok a bolo dobre, mna to takto bolieva aj pri normalnej ovulke,lebo tam mavam zevraj vela tej tekutiny a dokial sa vstrebe tak to boli, už som parkrat tak letela k dr.ze ma chyta slepak a bola to ovulka.

petka a čím to je ked su niektoré foliky prázdne aj tie čo su dost velke?

matkamatko
24. mar 2009

dr. mi nič nepovedal, a pijem stále a stále cikáááááááááám jak besná 😀

bobjan
24. mar 2009

matka, aj mne dali čípok, ale prešlo to len trochu....mala som dosť veľké bolesti, ako nikdy predtým..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre