Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petra2505
24. aug 2009

Ja tento tyzden nesiem schvalenu ziadost a dufam, ze mi Pinter da hned aj recepty lebo cestovat hore dole sa mi moc nechce 😒 Myslite, ze bude taky ochotny?

bobjan
24. aug 2009

Peti, ak máš žiadosť schválenú, pozrie ťa utz a hneď ti dá recepty 😉

petra2505
24. aug 2009

fuha parada, baby ja uz chcem pichat

vierka
24. aug 2009

baby - zajtra drzim palce na kontroly 😉

bambibam
24. aug 2009

katka dnes to bola 6 inj ,beží to veru ani mne sa tomu nechce veriť,a muž sa hned pítal ako je to s odberom aby si vedel zariadiť volno.

rikuska21
24. aug 2009

Bobjan, ja som ti uz gratulovala ale este raz, to je super,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , zajtra mi mm picha injekcie sam samucky 😒, verim ze sa to podari

Ja mam za sebou 3 merionaly a vo stvrtok idem na 7.30 na kontrolu manzo odovzda na to- Fleshing nieco-zabudla som ako sa to vola ale je to ako poistka, to sa vstrekuje pri vkladani vajok aj toto

inak babule aj vy si to davate???

katka14
24. aug 2009

ja hej, teda do SPF, pre istotu aby som si nič nevyčítala.ale my sme včera s drahym ťuťu muťu tak neviem či bude mať zajtra čo odovzdať. hehe. uvidime, či sa mu dačo nazbieralo.

bambibam
24. aug 2009

katka ale poistky? 😀 😀 😀 A daj mužíčkovi kyslé mlieko ,aby bolo čosy - kdesy 😀 😀 😀

rikuska21
24. aug 2009

no teda Katuska, moj drahy tiez chce dnes mutu tutu a vo stvrtok ma dat spermijky, tak mu to si zatrhnem, chudatko, a to mmam od piatku ms, no co uz

vierka
25. aug 2009

dobre ranko baby 😀
dneska na vas myslim 😵

a nechem vas strasit, ale my sme vtedy cely mesiac co bolo IVF tutu mutu ani nemali... najprv mrcha, potom sa musel setrit matros na SPF, potom sa musel setrit matros na oplodnenie, potom ma dva dni brucho bolelo po odbere a po transfere sme mali zakazane od dokiho az do krvneho testu 😅 😀 takze asi tak 😀

matuska111
25. aug 2009

cawes baby.....dnes rano bola kontrola.....a super spraaaaaaaava : vo stvrtok ideme na to !!!!! sme uz krasne velke ako mame byt 😀 😀 😀 😀 😀
dnes vecer dame poslednu injekciju PREGNYL a štvrtok 7,30 to vypukne ..... som neskutocne stastnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

margareta11
25. aug 2009

chcela by som sa Vás opýtať, že či ste niektorá z Vás absolvovali KET vo FC.... 😕

petra2505
25. aug 2009

matus straaaaasne Ti drzim palce 😀 😀 😀

matuska111
25. aug 2009

jeeej dakujem - a ty ako si na tom ?

petra2505
25. aug 2009

ja idem tento tyzden pre recept a o dva tyzdne zacneme pichat, mne sa to vlecie lebo ja som to zacala vybavovat akurat ked som min mesiac dostala M, vybavene bolo vsetko hned len to cakanie na dalsi M je dlheeeeeeee, ale tak ako ho ocakavam teraz som ho necakala nikdy 😀 😀 😀
dnes som volala do FC, ze uz to mam schvalene a povedali mi, ze aby som zavolala do positovne aby im to poslali, toto keby som vedela uz to mam dva tyzdne poslane vo FC a akurat teraz som chytila taky cas, ze maju plno, ale povedala mi teta, ze mi da termin uz tento tyzdne alebo v pondelok kedze uz sa blizi aj moj cas 😀
Baby dufam, ze uz onedlho sa stretneme v inej teme s bruskami 😉

pingula
25. aug 2009

Ahojte No ja idem tiez vo stvrtok na USG a pre recept Neviem sa dockat Uz aby to bolo sm zvedava co este ma caka....o com neviem ;o)

pingula
25. aug 2009

matuska : to uz teda ides na ET? alebo este len na odber Drziim pelec! 😉

vierka
25. aug 2009

matuska - drzim na stvrtok palce na ober, zajtra pekne odpocivaj 😉

bambibam
25. aug 2009

matuska no super ...........nech majú šťastnú ruku.

peti to je jedno kde sa stretneme len nech máme pupky 😀 😀 😀

rikuska nič si stoho nerob môj tak isto trpíííííííí len boštek sem a tam mojky moj dobrú noc. 🙂

vivianaba
25. aug 2009

ahojte baby, na MK moc nechodim ale zabludila som do vasej diskusie. Aj ja som absolvovala 2IVF (z toho 1xIVF a 2xKET vo Ferticente), bohuzial babo zatial nemame tak rozmyslame nad 3.IVF. Neviete ci sa da uz vo Ferti stimulovat Gonalom? A ake su teraz ceny pre samoplatcov?
Dakujem a vsetkym vam drzim palce!

riska
25. aug 2009

matuška, aj ja držím palce a ostatným kočkam, samozrejme, tiež 😵

vivi, kolko to stoji pre samoplatcov netušim, ale gonalom už stimulujú 😉

vivianaba
25. aug 2009

Riska, dakujem, to som rada aj ked je Gonal drahy, zda sa mi lepsi, preco by ho inak tolko pouzivali aj v zahranici. Ja som mala jedno IVF aj v zahranici a tu o Merionale ani nechyrovali ani nevedeli co to je 🙂

rikuska21
25. aug 2009

Matussssssssssss, jej to je supisa vo stvrtok sa aj uvidime, ja mam tiez prist na 7.30 a ideme na kontrolu 6 den a moj drahy odovzda matrosik, tak ta vyobjimam a vsetko bude uplne super, Matus, posluchni Vierku, ta ma vzdy dobre rady za ktore som jej velmi vdacna 🙂 😀 🤐 a pekne cely den odpocivaj, dovolenkuj,mojkaj sa a uzivaj, hlavne nestresuj a bud v klude

Peti, o chvilu sa k nam pridas a sand sa nam postastia vsetkym velke brusinka

Pingula, takze aj s tebou by sme mali stretnut vo stvrtok, noto je nahodicka

Bambi, aspon ze mame takych chapavych muzov 😀 😀 😀 😅

Dnes som dostala od manzela 4 injekciu a boli mam zase hlava , ale nejako to vestko zvladnem, no nie???
myslim na vas kocky

riska
25. aug 2009

rikuska, tak ty už ideš vo štvrtok na kontrolu? 🙂 tak drziiiiiim palce, nech si dobra sliepočka a znesieš veľa vajičok 😀 😀

rikuska21
25. aug 2009

Dakujem Riska, aj ja dufam.

katka14
25. aug 2009

ahojte babenky, tak som doma z kontroly, mame 6 vajok na jednej strane a neviem kolko na druhej, ale menej. mangel mal trosku problem pri odbere na SPF lebo mu tam vraj bola zima. hehe, alebo to bolo tym ze sme 2 dni predtym tutu mutu. ale od dnes utrum a ništ. tak sa pekne šetrim, na dalsiu kontrolu ideme v piatok, a uvidime ako dalej. drzim vam aj nam vsetkym palce i paste, nech to dobre dopadne, co dobre, vyyyyyyyyyyyyyyborne. 🙂

rikuska21
25. aug 2009

jej Katka, super, no nie? tak ako hovoris, nech nam to vsetkym dobre dopadne

vierka
26. aug 2009

ahojte baby 😀

katka - tak to je super spravicke ze vajka pekne rastu... podla mna ti v piatok doki naordinu odber 😉 uz pichas aj cetrotide???

katka14
26. aug 2009

ahoj vierka, od dnes mam aj cetrotide aj merional. normalne 2 injekcie naraz. sila. no uvidim, vravel že odber bude v nedelu, pondelok alebo v utorok. najradsej by som bola az v utorok, alebo v pondelok, nech do ET stihnem v praci spravit aj uzavierku. lebo inak no neviem neviem, ako ukecam kolegynu nech to spravi za mna. nejako sa s tym budem musiet popasovat. ved uvidime v piatok. 🙂

a ty sa ako citiš, tehuľka?

vierka
26. aug 2009

katka - cetrotide je v pohode do bruska 😉 podla mna budes mat nejako odber zaciatkom tyzdna ked ti vajka tak pekne rastu, ved uvidis co ti povie v piatok na kontrole 😉
podla mna kolegynu ukecas bez problemov, kup nejaku cokoladku alebo kavicku a je - hadam nebude taka nekolegyalna 😀

ja sa mam super, pracujeme ako vcielky, zajtra mame poradnu, tak sa tesime 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre