Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
13. apr 2009

Baby nebojte sa všetko dobre dopadne. Ak idete zajtra na krvný test, tak to už budete s určitosťou vedieť.
Ja mám zajtra ten uzv, dnes som si pichla aj Cetrotide, tak uvidíme, čo za potešujúce správy budú zajtra od dokiho, lebo na posledy to bolo nič moc 😒

katka14
13. apr 2009

cafte zienky, je to na chuja. nevydržala som to a spravila som si dnes rano test. samozrejme negativny a už aj kramy su normalne, silne ako obvykle. takze je to cele na p................... 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

brise
13. apr 2009

katka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , počkaj do zajtra a uvidíš, aj ked ja to poznám, smutok z negatívneho testu, rozbehnutá mrcha, ale aj napriek tomu to vela kočkám vyšlo. držím palce. a ak to bude naozaj negat. len si povedz že všetko zlé je na niečo dobré a hlavne hore hlavu aby si mala silu do dalšieho boja, a ten už bude úspešný. My sa nesmieme vzdať a musíme bojovať do konca.
moc moc moc budem na teba zajtra myslieť.
a dávali ste si aj SPF???? 😉

floskula
13. apr 2009

ahoj Katka, som na tom presne rovnako, len s tym, ze ty mas este sancu, lebo si menej dni po ET, ja som dnes 15 den, test negativny + krvacanie. aj tak mi ale lekar kazal prist na odber, aj ked je to pre mna uz len formalita. uz som vyrevana, takze myslim uz na druhe IVF.

brise
13. apr 2009

floskula, držím palce na další boj. 😉

floskula
13. apr 2009

brise, dakujem velmi pekne. ine mi nezostalo, len prestat smutit, lebo nicomu nepomozem, len sme dome s muzom na nervy. tak som to sekla, sla som sa vyhriat na slnko a dufam, ze dalsi pokus bude uspesny. 😉

brise
13. apr 2009

vraj sú 2 IVF úspešnejšie a preto verím že aj mne to tento krát výjde. Presne viem čo cítiš, ja som to prežila v septembri. teraz ked vidím tehotné kočky, tak si poviem že cca za mesiac by sme mali mimčo na svete. hmmmm ale osud to chcel inak.
Aspon už vieš čo ta čaká a ver mi že to budeš úplne inak prežívať.

floskula
13. apr 2009

brise, v tom mas pravdu, v tom prezivani asi, lebo ja som aj pocas stimulky mala tak trochu strach z kazdeho pichnutia v bruchu, teraz to uz bude ine. ty si v ktorej faze prave teraz? uz po OPU, ci aj po ET?

bobjan
13. apr 2009

Ahojte,

baby je mi to ľúto....

verím, že sa vám čoskoro zadarí 🙂

katka14
13. apr 2009

ahojte babenky, diky za podporu. aj ja si myslim že je to zajtra len formalita, boli sme s partiou na cely den opekat na zahradkach, tak som sa trosku odreagovala, slahla som si uz aj pivo, utros som si dala naposledy rano, a aj to už bolo zbytočné. už si ho nedam.

brise ano mali sme aj SPF, no škoda penazí !!!

brise
13. apr 2009

floskula ja mám po OPU bol 31.3, ale ET nebol kôli ohrozeniu OHSS, tým pádom máme 4 embryjka-blastocyty zamrazené a o dva alebo tri mesiace bude KET. 😅

katka14
13. apr 2009

neviete ako maju v FC dovolenku. lebo ratam už s 2. kolom, vyrevana som uz aj ja poriadne, uz ma z toho boli hlava, ale nič s tym neporiešim. neviete mi niečo dobre poradit pre skvalitnenie manželovho SPG? nech sa pekne dopuje teraz aj on !!! 🙂

bobjan
13. apr 2009

Katka, aj ja som utroš vysadila už pred krvným testom, keď som vedela, že sú to krámy 😒

na krv mi to vyšlo, že som bola 3 alebo 4. deň nového cyklu 😢

bobjan
13. apr 2009

Katka s dovolenkou neviem, ale o 3 mesiace môžete ísť znova...

brise
13. apr 2009

katka, to nehovor že škoda, ja som v GF vysolila za prvé IVF 40 litrov a nevyšlo to.
Myslím že to vám mohlo len pomôcť. 😒 nádej umiera posledná, a mohla si utroš brať do krvného testu, keby náhodou,
jedna baba s ktorou som bola v na prvom IVF začala na 8 den od ET krvacať na testy išla tiež iba ako formalita a bola tehotná. takže podla mna sa utroš má brať až kým to krv. test vyvráti. čo ti povedal doky??

katka14
13. apr 2009

brise, doki povedal že ak su to kramy, určite mam utros vysadit. ja som si do dnes nebola ista, ale test neg., boli ma brucho a krvacanie je take silne ako pri normalnych kramoch. ked som mu volala 1.krat, povedal, že mam ked začnem viac krvacat, utros jest, ale ked som mu volala 2. krat, uz povedal ze ak su to kramy, mam ho vysadit uplne.

floskula
13. apr 2009

brise, a preco si po prvom pokusa sla az teraz? ked si bola v sept., nechcela si ist hned o 3 mesiace?

brise
13. apr 2009

katka, ked doki povedal tak potom OK.
ja som bola na prvom IVF v GYNFIVE preto až tak neskoro lebo až v decembri som išla na FC, kôli sviatkom sme žiadosť podali v januári.
a vo februári prišla mrcha, žiadosť chválená, išla som pre recepty, a kramy ktoré mali prís v marci prišli až po 55 dnoch. číže sa to moc moc pretiahlo.
Inak Katka ja už dnes s mrchou končím, dostala som mrchu na 21 DC, a ked som na nu čakala tak až na 55.

petkaerdal
13. apr 2009

baby,je mi luto,ze vam to nevyslo a ze ste sklamane,ale dalsie ivf bude uspesneeee,verim tomu

Kati a nevrav tak,ze skoda penazi...ja som minula ovelaaaaaa viacej ,ale vzdy ma to posunulo dalej..tak tak musis brat,zadarmo nieje nic...

brise
13. apr 2009

petka presne, tak ja nelutujem ani korunu čo sme dali na naše pokusy, a ešte zatial z toho nič nieje, no viem že príde rad aj na nás. skôr či neskôr. a presne tak bohužial v dnešnej dobe ´zadarmo to nebude´ 😒

petkaerdal
13. apr 2009

brise,ja som tiez vyhodila za prve ivf 45 litrov,za druhe ,ako samoplatca 40 000 a dalsie vydavky a iivf-ka ani neratam 😔 ,ale nelutujem...horsie su na tom tie pary,co nemaju ani tie peniazky 😔 aj ked by sme korunky vedeli inak vyuzit samozrejme...

floskula
13. apr 2009

baby, aj ja som si dala SPF a dala by som si cokolvek, co moze zvysit sancu. spravim to aj na buduce. vsak inak moc neminam 😉 , sem-tam si kupim nejake tricko, max za 10 eur, takze zvysok moze ist na IVF. 😀 😀 a tricka som naposledy kupila aj tak len preto, aby mi zakryli nafuknute brucho pred a po OPu. 😀 😀

petkaerdal
13. apr 2009

floskula,ja som takto setrila cele 3 roky dokola na ivf,ale ja som sa nechala oklamat v inom centre,keby som vedela a hned sla do FC,vela by som aj usetrila,lebo inde velmi zdieraju,vsak brise? 😠

mima11
13. apr 2009

Ahojte babuľky!
Nedalo mi, aj keď nechodím do Ferticentu, ale do Gynfivu, sem tam si Vás prečítam. Veľmi Vám držím palce, mám niečo podobné za sebou, s tým rozdielom, že mne vyšiel prvý test pozitívne a ako mi oznámili, že to vyzerá, že som tehotná, tak som začala krvácať. Druhý test bol už negatívny - odišlo to. Cítila som sa strašne a bolelo to, ale musíme ísť ďalej a ono to príde. Takže veľmi Vám držím palce do ďalšieho boja a nech sú z nás tie najlepšie maminy pod slnkom!!!

Držte sa!!!

A budúcim maminám prajem, aby mali hlavne zdravé detičky!!!

floskula
13. apr 2009

petka, vsak vlastne som dost rada, ze som vo FC. doporucila mi ich kamoska, ktorej vyslo hned 1ivf, potom ale v 3 mesiaci zial babo odislo, 2 ivf sa jej tiez podarilo a uz ma skoro rocneho chlapceka. 😉 takze ma namotivovala.

petkaerdal
13. apr 2009

dakujem mima ,tebe prajem ,nech mas vela sil bojovat a nech co najskor mas // a prezivas uz krasne tehu obdobie...

petkaerdal
13. apr 2009

tak si mala stastie,ze ta poslala kamoska rovno do FC,ja som o ivf nic nevedela,vsade bolo len pisane o Iscare,tak som sla tam ,prisla som o peniaze a aj o jeden cely hradeny cyklus 😠 tam stalo pred 3 rokmi ivf cez poistovnu 40 000..nechcem si pomysliet,ake maju ceny dnes 😖

neboj ,fc ti pomoze,aj ty budes mamina,len to proste teraz nevyslo,treba to tak brat...a necakaj dlho,lebo sa budes trapit,hned,ako sa buds citit na ivf,chod do toho zase a mozno sa ti vynahradi aj tato bolest dvojickami,ako mne vsetko bolest

brise
13. apr 2009

petka, presne tak. v dnešnej dobe všade zdierajú kde sa dá. hlavne že štát sa stažuje že je malá pôrodnosť.
samozrejme česť výnimkám. a nehovoriac o tom aký je vo FC prístup. Naozaj už aj to spraví svoje.
žiadne oprsklé a drzé sestričky, a myslím že to najviac potrebujeme.

floskula
13. apr 2009

dakujem petka, si velmi zlata. ja iste cakat nebudem, tlaci ma totiz aj vek. pojdem co najskor, len aby som mala normalny menstr. cyklus, aby mi to nic nezbrzdilo. dvojicky by som brala hned. velmi.
😉 a ty sa hlavne setri, aj ked sa ti nechce mozno lezat, ale ja by som teraz radsej lezala, ako menila vlozky, chapes. 😉

petkaerdal
13. apr 2009

dik floskula,mas pravdu,ja viem,ze musim lezat,snazim sa,ale ked som doma sama,musim aj vsat..

brise,toto zdieranie sme tu uz velmi vela krat rozoberali..co mna najviac stvalo na cetre,ze sa tam platilo pred 3 rokmi monitorovanie cyklu 7 000...tych par uzv a 7000 akoze sila..a vela inych veci 😠

idem k tv,papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre