Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
27. apr 2009

a preco ta chcel nechat,kvoli tomu zvracaniu?
male je isto ok,preco by nemalo byt

ja idem vo stvrtok

veam
27. apr 2009

Ano kvoli zvracaniu a preto,ze chudnem,pytal sa ci este vladzem a ci nieco jem...aj ked niekedy rozmyslam ze mozno by mi ta nemocnica aj pomohla,mozno tam ostanem ked mi to navrhne,uvidim ale nechcem...
Tak Petka bojim sa ci je ok,ked mne je takto...

petkaerdal
27. apr 2009

no ja neviem,ale ja ked som sa pytala,ze si nemozem ostat doma,povedali mi ze,len ked podpisem papier,som prekvapena,ze ta teda dr. pustil domov..
mozno by ti to pomohlo,ved ani ja som tam nechela byt,ale tvojmu telu z toho vracania isto nieco chyba,co ti daju infuziou...mozno by si bola len 2-3 dni,ako ja

veam
27. apr 2009

No on sa ma pytal len ci si tam nechcem polezat v nemocnici,povedala som ze zatial nie,tak ale teraz ma tam asi necha,no uvidim,tie 2-3dni tam nejako vydrzim,hlavne nech sa mi uz ulavi

petkaerdal
27. apr 2009

no ved prave,ze aj tebe sa ulavi,tam ti pomozu,ja tiez nemocky nemusim,no ved kto moze vsak? ale lepsie,ako doma,ked je nieco...
ja mam boja,ze sa vo stvrtok nevratim od dr.lebo tato nemocka kde ja patrim,tam ta aj za kravinu nechaju,aj ked kasles...tak vsetko beru vazne..a ak ten krcok bude zase o nieco kratsi,tak sa mozem tesit 😖

veam
27. apr 2009

Ale nemysli hned na najhorsie,snad vsetko dobre dopadne a budes este domka odpocivat,neboj este vydrzis 2-3tt...inak pekne autosedacky ste kupili

petkaerdal
27. apr 2009

dik za pochvalu,maju inak vyborne ceny 😉 vies pri dvoch sme uz museli aj usetrit,neviem si predstavit vyvalit za autosedacku 200eur 😖

ja sa ani tak o ten krcok nebojim,ked sa aj skrati,mne dr. povedal,ze uz sa len bude postupne skracovat,ved ked sa skrati cca.kazde 2tt o 5mm,je to ok,ale oni su taky ,ze ta tam nechaju za hocico,to uz viem podla svagrovej deti,tie su tam snad kazdy mesiac 😖

petkaerdal
27. apr 2009

veam ja sa neotvaram,teda naposledy som nebola a to je najdolezitejsie 🙂

petkaerdal
27. apr 2009

veam idem uz k tv ,zajtra mozme popisat,ak tu budes

pekny vecer,papa

veam
27. apr 2009

No vidis Petka,tak nestresuj...idem aj ja...pa a dobru nocku 😀

mimka30
27. apr 2009

Gabica- nestresuj sa kvôli embryologičke. Pri tvojom odbere tam aj tak bude taká mladá, milá. Tá staršia je až pri ET väčšinou. Ale žiadne strachy, hlavne nestresuj. Hlavne že doktor a sestričky sú milé. 🙂 🙂 🙂

Veam- ďakujem moja. Aj ja už chcem byť konečne šťastná a tehuľka 😒 😒 😒

Bobjan- až teraz som si prečítala. Čo si zle dostúpila na nohu moje????? 😕 😕 😕

mimka30
27. apr 2009

Peťka- teba zdravím ako vedúcu separatne- ahoj, ahoj vedúca 🙂

mimka29
27. apr 2009

ahoj mimka - tak ďalší deň máš za sebou, ako sa cítiš. Ste toho veľa popísala, nestíham čítať. Dík za správičku na našom fóre. Ozaj a nie len ja, ale všetky čo sme tu si to už konečne zaslúžime.

Ahojte ostatné bojovníčky

mimka30
27. apr 2009

Ja viem Mimka že všetky, len som si na teba tak spomenula, že ty si si toho už dosť vytrpela 😖
Mám sa celkom fajn, bojím sa samozrejme ako to dopadne. Ale som rada, že ma ty a aj ostatné baby povzbudzujete. 🙂 Pomáha to. 😉

vierka
28. apr 2009

dobre ranko kocky 😀

petka - velmi krasnu autosedacku ste kupili... jaka je chutna 😀 a je jedno kolko stala, ved svoj ucel splni tak ci tak 😉

petkaerdal
28. apr 2009

ahojte,dobre ranko

dakujem Vierka,praveze som rada za tu cenu,lebo uz sme moc penazi vyhodili,ked vsetko dvojmo treba,som rada a paci sa mi velmi 😉 a je to na pol roka len

petkaerdal
28. apr 2009

ahoj mimka,ako sa citis dneska? male uz kopka? 😀

vierka
28. apr 2009

petka - dobre ranko 😀
ved ano, ucel to splni, tvoje slniecka aj tak z toho rychlo vyrastu, takze je podla mna zbytocne davat zato vela penazi a este ked musite vsetko dvojmo kupovat 🙂 ale radost bude dvojnasobne vacsia ked male pridu na svet 😀

ze jakaaaaaa otaaaazka na mimku - sa tu smejem 😀

petkaerdal
28. apr 2009

no Vierus,ked som porovnala vcera sedacku za 180 eur s touto,ziaden rozdiel..no a kup dve po 180 zato,ze tam je maxi cosi 😅 kaslem na to,babam je to jedno a pasuje nam ku farbe koze v aute 😀

no mimka vcera stesovala,ze nic neciti,tak sa pytam,ze ci by chcela uz kopance 😝

bobjan
28. apr 2009

Ahojte,

Mimka, som vyskočila ako mladica a zistila som, že už dávno nie som 😝 😀 😀 😀

petkaerdal
28. apr 2009

bobjan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hned sa tu zasmejem z rana..

a aky je to pocit zistit,ze uz niesi mlada?

bobjan
28. apr 2009

Joooooooj Peti, na prd, na prd, .... ani sa nepýtaj ☹ ☹ ☹

Ešte ma do toho začalo aj hrdlo bolieť, no hotová stará babka.....moja mama je dôchodkyňa a chodí ako srna, nie ako ja 😅 😉

petkaerdal
28. apr 2009

ze babka 😀

ved ani ja niesom uz taka mladucha zase na rozdiel od mojho muza...t 😅 en cas fakt prilis leti 😖

bobjan
28. apr 2009

Peti, veď ty si ešte mladica riadna, čo bojíš 😉

Ale mne už tááááááhne na čtyřicet 😠 😠 😠 😠 😠 😠

petkaerdal
28. apr 2009

a mne taaaaaahne na tricet 😅 to tiez nieje najmenej 😅

veam
28. apr 2009

Ahojte.......

Mimka,verim ze aj ty budes tehulka,drzim ti moc palce... 😅

Bobjan a Petka to co tu trepete?Aka 40. a 30.?Mate este casu... 😠

bobjan
28. apr 2009

Veam, ahoj🙂

No veru času, hádam do smrti ešte dosť 😀 😀 😀

veam
28. apr 2009

No co Bobjan nozicka uz neboli???

petkaerdal
28. apr 2009

aha veam ahoj,co tak skoro?

co mam casu,scas leti rychlo...nedavno pamätam moju 18 🙄

veam
28. apr 2009

Petka no pripravujem sa na grcku a potom sa napapam... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre