Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
4. máj 2009

Vierka jasne ze ti drzime palce na zajtra,ved aj ja idem na kontrolu,som ti pisala uz ale asi si uz zabudla 😀

emka1
4. máj 2009

vierka - no ved to jedno vajko som myslela, ze sa rozdeli ... 😅
my by sme dvojicky obaja chceli 🙂
vierka, aj Ty mas zajtra velky den ? nieco som prehliadla ??

petka je snad v pohode, asi beha po vysetreniach a ultrazvukoch, alebo sa venuje svojmu drahemu 😅

veam
4. máj 2009

Emka petka sa asi venuje drahemu,pisala ze ked ho tam ma tak ani pc nezapne,alebo odpociva

peggyyy
4. máj 2009

mimka30 no bola somna IVF ale mne museli miminka zamrazovať lebo som mala OHSS takže som po KET

vierka jasné, že ti držím na zajtra palce a ani nevieš ako silno

veam no guľatím sa guľatím na konci budem ako tank 😀 , ty sa mi máš ako? to sú tie dvojičky čo som ti spomínala

veam
4. máj 2009

peggy myslela som si ze to su oni...no ja stale rovnako,grckam a tak,zajtra idem k doktorovi,tak uvidim co nove

peggyyy
4. máj 2009

veam šupni sem svoje brušeno, porovnáme sa 😀

peggyyy
4. máj 2009

no ja dúfam, že všetko bude v poriadku držím ti palce a budem na teba myslieť, tie tvoje nevoľnosti sa ani troška nezmiernili?

veam
4. máj 2009

no ja vyzeram tak podobne,akurat ze nemam take velke prsiska,neskor odfotim

peggyyy
4. máj 2009

😀 😀 😀 hovorím stále, že mňa ťahajú k zemi prsia a nie brucho

veam
4. máj 2009

Ja som zvedava ako budeme vyzerat v 8.mesiaci 😀

peggyyy
4. máj 2009

skôr nás asi preskočia ako obehnú 😀

veam
4. máj 2009

😀 a ty ako sa mi mas?co mas nove?

alex
4. máj 2009

peggyyy hej, ja sa chystám na 1.IVF, zatiaľ som mala za sebou len IUI... 3x, ale nevyšlo 😒

peggyyy
4. máj 2009

ja sa mám zatiaľ super aj ma potešila správa od lekára a nové budeme mať asi autičko

peggyyy
4. máj 2009

aley tak teraz to už výjde, budem držať palce

veam
4. máj 2009

no vsimla som si ze male je ok,to je super...asi aj mne to budu robit co chvila mozno aj zajtra...auticko?tak sa budes vyvazat v novom aj babenkom 😀

peggyyy
4. máj 2009

pršííííííííííííííííííííííííííííííííííí konečne

peggyyy
4. máj 2009

no chceli sme pôvodne stavať ale akosi to nevyšlo s úverom tak sme sa rozhodli pre autičko....
pôjdeš aj na 3D?

veam
4. máj 2009

hej chcela by som ist na 3D ale neviem kedy,ci nieje este skoro,ty si bola?

peggyyy
4. máj 2009

nebola ale chcem ísť no najlepšie je to od 20tt do 25tt, takže ešte mesiac a potom sa objednám

veam
4. máj 2009

No aj ja som rozmyslala ze pojdem az vtedy a dam si to aj na dvd...kedy ides na dalsiu kontrolu?

peggyyy
4. máj 2009

ďalšiu poradňu mám 18.-tého...moja idem si vyložiť hnáty na chvíľu, zajtra sa ozvy ako si dopadla 😀

veam
4. máj 2009

jasne...aj ja idem...pa

vierka
4. máj 2009

veam - ja som nezabudla... ja viem, ze my sme dve take zajtra kontrolovane 😀 😀 😀 to bude inaaaa servisna prehliadka 😀

emka - no tak potom jedine 😉 ze by sa oddelili 😉
no ja idem zajtra na kontrolny utz a ked nebude ziadna cysta, tak dostanem injekcie a od buduceho tyzdna pichackujeeeeeeem 😀

mimka30
4. máj 2009

Vierka neboj. Všetko dobre dopadne 😉

emka1
4. máj 2009

vierka - takze ides do druheho kola ???
no tak konecne dalsia stimulantka, nech nas ma kto motivovat 😉
drzim palce, teraz Ti to uz urcite vyjde !! 😉
a hlavne pevne nervicky !!!
ja si este pockam ... mam pred sebou cele leto - ako po IVF-kovu pauzicku

mimka29
4. máj 2009

Ahojte bambuľky,

mimka - čiarka silnie, teraz som to pozerala a to mám vyťahané oči z celého dňa z počítač. Ešte počkám na výsledky z krvičky a potom vás už nechám pekne tehuľkovať 😉

vierka
4. máj 2009

emlka - neboj sa, tak rychlo ti to ubehne ako voda. No dufam, ze nam to zajtra odklepnu a potom ta budem veeelmi rada motivovat a nervicky mam nachystane.

lolka
4. máj 2009

ahojte 🙂 tak dnes som bola nakupovat v lekarni ,mam plnu igelitku krabiciek, injekcii, kremiku a tabletiek
😀 drahy ked to videl, az mu zle doslo, len pohlad na injekciu ho desi.......no, keby to bolo na nom - bol by bezdetny 🙂 rano mi brali krv + moc a buduci tyzden mam interne vysetrenie. mrcha je uz na ceste, zacinam si citit brusko, tak mozem ist na to 🙂
vierka, budem ti robit spolocnost
😀

mimka, ciarka je silnejsia, je to jasneeeeeee !!! 😀

mimka30
4. máj 2009

Mimka29 a Lolka čiarka silnie, len sa bojím, lebo som nejaká prechladnutá ☹ Idem sa kurírovať 😠
Vierka- ty sa drž na zajtra. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre