Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
7. máj 2009

mimka - no konecne, vsetky Ta tu od rana hladame 😀
vidis, dve ciarky neklamali ... blahozelam srdecne 😉 😉 😉
aj ja chceeeeeeemmm takeee 😅 😅

mimka30
7. máj 2009

Emka ďakujem moja. 🙂

vierka
7. máj 2009

mimka - a kto ti volal? doktor, alebo sestricka - urcite sa tesili s tebou 😀

bobjan - no tak to je horsie ked si to mala v lete, ja som zimomravna, tak ja nosim este dlhe gate, takze ja mozem pripadne zacervenanie prekryt 😀 inak dnes mi je uz po tej tabletke lepsie, tak na to si zaludok musi asi zvyknut ked nebo, tak uz mozno po vikende si zvysim davku na 2 tabletky denne 😀
a ty to mas aku poistovnu??? uz som zabudla 😒

emka - tak ja som prvy rok robila testy aj ked este nemeskala, druhy rok som si povedala ze zacnem az ked bude meskat a madam samozrejme meskala skoro kazdy mesiac 😅
no mna by po negativnom teste asi porazilo a pri telefonate ze som tehotna by som im ani neverila 😀

mimka30
7. máj 2009

Doktor mi volal Vierka. Najprv bol ticho a potom: gratulujem, ste gravidná 😀 😀 😀
No plakala som aj ja, aj môj muž. 🙂

bobjan
7. máj 2009

Vierka, dávaj si ho medzi jedlom, lepšie to je tak..ja som ho brala hoc kedy potom ako ma napadlo, ale zo začiatku som medzi jedlom zapila a jedla ďalej 😉 ale teraz si ho asi nedám.....ja neviem.....skúsim kúpiť to, čo mala Mimka.....
mám VšZP...

Mimka, ja byť tebou, už by som do práce nešla vôbec. Ale uvidíš, ako ti bude, verím, a držím palce, nech je všetko o.k. 😉

emka1
7. máj 2009

mimka - .... zimomriavky mi behaju po celom tele 😅 😅 😅

mimka30
7. máj 2009

Bobjan- dík. No uvidíme, ako to dopadne.

floskula
7. máj 2009

bobjan, dakujem za link, aj ked ja to budem jest asi prirodne. ja mam rada vsetko stiplave. aj stiplavu horcicu, chren, stiplave kari korenie, chili aj cayen. 😉

no mimka, tak hlavne ze si mozeme vydychnut, lebo sme to s tebou prezivali, ja aj ked som nepisala, aspon som citala, tak sme cakali, co bude. teraz sa uz mozes brusku prihovarat uplne legalne, pretoze bobacik sa drzi, tak ho povzbudzuj, nech sa mu dobre vodi. 😉

bobjan
7. máj 2009

flosky, nie je zač 😉 Ja moc štipľavé nemusím, takže mne to moc nejde 😝

mimka29
7. máj 2009

Ahojte, ja iba na skok vám sem zase vpadnem

mimka - veľkáááááááááá gratuláááááááácia, ja som vedela, že to takto úžasne dopadne. Zlatino dávaj si na seba pozor
😉

katka14
7. máj 2009

ahojte babenky,

mimka veľká gratuláááááááááááááááááááácia. 😀 😀 😀
teším sa s tebou, som ťa tu tajne sledovala, nepísala ale potichučky držala palce. a vidiš, vyšlo to. len pekne sedkaj doma, oddychuj a davaj na seba pozor.

jaj, ani nevieš ako som za teba šťastná.

mimka30
7. máj 2009

Mimka 29, Katka ďakujem vám veľmi pekne. 😉

bobjan
7. máj 2009

Lúčim sa a prajem príjemný víkend 😉

brise
7. máj 2009

Mimka, pridávam sa ku gratuláciam, gratulujeeeeeeeeeeeeeem moc moc moc, 😉 😉 😉

mimka30
7. máj 2009

Brise ďakujem. 😉

lolka
7. máj 2009

caute 🙂
mimka, tak uz je to potvrdeneeee, super, gratulujem 😉

ja uz od pondelku ocakavam mrchu a dnes ma cely den boli brucho, krize, spinim a po obede som zacala tak riadne, ale furt to neni krv. volala som Pinterovi, povedal mi, ze pokial sa mi dnes zacnu normalne kramy, zajtra rano mu o 8.00 volam a nejako by sme sa dohodli (neviem sice kde by mi to pichol...) a ked dojdu kramy az zajtra, tak v sobotu frcim na prvu vcelicku. takze kazdu chvilu pozeram na vlozku ci ide aj krv a tajne dufam, ze sa riadne rozbehnu az zajtra, aby som nemusela zajtra dokiho zhanat, v sobotu uz je centrum otvorene nastastie 😅

vika34
7. máj 2009

AHOJTE dnes mi vo FC dali recepty a od pondelka idem do druhého IVF
Chcem vás poprosiť o radu a info.Dávali ste si po transfere vstreknúť manželové spermie?Poprosím aj o vaše názory na tento spôsob ,dík

lolka
7. máj 2009

vika, tak v tom ti neporadim, mna caka prve IVF 😅

baby, absolvovala niektora z vas metodu Seminal Plasma flushing ? nas o tom doki informoval, ale neviem ci to ma az taky vyznam, resp. nejako sa na to nezameral, nejak extra sa tomu nevenoval......nevieme 😕

brise
7. máj 2009

vika, SPF ti robia pri OPU. To ti daju tekutinu z manzelových spermii ked ti vyberaju vajíčka. je zistené že to pomáha pri priprave maternice pri uhniezdení.
Aj ked sme sa mi k ET nedostali, budeme mat KET, nakoľko som mala nabeh na OHSS, ale chcela som si to určite dať. Myslím že uškodit ti to nemôže, môže ti to len pomôcť. ja by som to odporúčala a ani to nestojí vela.

pikha
7. máj 2009

pekny vecer kocky 🙂 a kde nam zmizla petkaerdal? zeby uuz sa daco deje? 😕 😨 😎
mimka, GRATULUJEM!!!!! 😎 😎 😎 je to skvele 🙂 A teraz s kludnym svedomim mozes tetu embryologicku poslat niekam - aj s jej mudrymi vyrokmi na pomale delenie oplodneneho vajicka 😉 Vlani ked som bola na prvom IVF mi Dr. povedal jednu strasne peknu vetu.. aj my zmozeme iba odtial potial, zvysok je vzdy na tom hore 🙂 Este raz rdecne gratulujem a zelam krasne tehulkovanie 🙂

vierka
8. máj 2009

caute babulky 😀

bobjan - a myslis, ze sa bude so VšZP nieco diat???? lebo viem, ze sa s nimi obnovovala zmluva ku 1.4. - vtedy som cakala na schvlalenie ja... ja som si to podala este predtym nez vedeli ci zmluva bude a potom to tam niesli az ked ta zmluva bola obnovena a potom mi volali, ze je to schvalene... podla mna sa to vseobecnej tykat nebude, ved kto by predlzil zmluvu len na 3 mesiace???!!! 😕
ved aj ja to zapijam medzi jedlom, len po tej prvej tabletke som aj tak po hodine citila take teplucko a zmiesane pocity v brusku... no ja to co mala Mimka rozhodne skusat nebudem - dala som si taku papricku raz a stacilo mi 😀

no a co sa tyka SPF baby, tak by to mala prebudit receptory v maternici a ta by sa mala lepsie pripravit na embryjko... stoji to nejakych 100 eur, tak preco to neskusit? ja som rozhodne za vsetko co by mi tu sancu otehotniet zvysilo co i len o jedno percento 😀

mimka30
8. máj 2009

Baby negratulujte, lebo je všetko v háji. Už neverím ani na testy, ani na hcg v krvi. V noci som sa zobudila na kŕče a od rána krvácam. Volala som dokimu, v pondelok musím zase na odbery. Zrejme sme prišli o mimčo. ☹
A to som len ležala a nič nedvíhala. Doki si to nevie vysvetliť, lebo včera bolo krásne hcg. ☹
Ja viem, že sa to nepodarí zachrániť. Zbytočne som sa tešila. Nič nie je večné ☹ ☹ ☹

vierka
8. máj 2009

mimka - cozeeeeeee??? ja viem, ze teraz sa citis hrozne, ale mozno je to len to druhe miminko.. ved ti vkladali dve, tak mozno len telo vylucuje to co sa neuchytilo....
mojka moc na teba myslim aby to nebolo to najhorsie...

mimka30
8. máj 2009

Vierka ja už ani nedúfam. V pondelok musím súrne na odber, lebo doki si robil starosti. Sám to nechápe. Dokelu taká šanca, že som tehotná a toto. ☹ ☹ ☹ Asi to tak muselo byť. Ale viem, že keď raz ostanem tehotná, tak to budem v hroznom strese, lebo to že si v noci kľudne spíš a zobudíš sa zakrvavená, to je hrozné ☹ A pritom som len ležala a oddychovala. Vierka ja viem, že sme prišli o mimčo ☹

vierka
8. máj 2009

milacik to ma strasne mrzi.... ja viem, ze to co prezivas ty, si asi ja nedokazem ani predstavit, ale som zena, ktora tiez bojuje pre ten svoj maly pokladik a tym padom viem, ze toto je asi to najhorsie na svete co sa moze stat...
a nemohla by si ist na odber tam u vas? alebo na pohotovost? aby si nemusela cakat do pondelka, ved to je podla mna strasna doba cakania....

mimka30
8. máj 2009

Nie Vierka, doki hovoril, že to najlepšie ukáže až v pondelok, lebo včera bola hodnota hcg normálna, a že dnes by to ešte presne neukázalo. ☹ No vydrbaný osud. Čo už...

vierka
8. máj 2009

mojka ani neviem co mam na to povedat.... v kazdom pripade budem dufat aspon do toho pondelka...
a stale krvacas???

mimka30
8. máj 2009

To je také všelijaké. Vložku mám trocha od krvi, ale keď sa utriem, tak to je jasnočervená krv. ☹
Ja neverím moja. ☹
Ale dík, že mi držíš palce. 😖

vierka
8. máj 2009

moja tebe budem drzat palce vzdy...

pikha
8. máj 2009

mimka 😖 🙄 🤐 to mi je neskutocne luto. podla toho co pises, je dost pravdepodobne ze je to to, co pises 😒 tiez mam jedno taketo za sebou. Nic nie je tazsie, nez ked clovek musi nedobrovolne vysadnut z tehulkovskeho vlaku.. ale vezmi si to tak, ze ked uz to takto debilne muselo skoncit, tak radsej teraz nez v tretom mesiaci. Mrzi ma to viac nez si myslis, velmi som ti drzala palce, a prisaham ze nabuduce gratulujem az po druhom uzv 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre