Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
15. apr 2009

Tak po ET nebudem, to som počula, že vraj sa neodporúča. Bobjan aj ty budeš papať?
Babulka- ty musíš tiež na párty dobre?

babulka123
autor
15. apr 2009

vinko nemusim .. stacila by ta ciga.. heheheh ked som prestala fajcit tak mi to tak nechybalo ako teraz..
bola som minula ze marekom na rybach, dala som si cigansku na ranajky, a ako som tak dojedla a sedela a kukala na tie udice a do vody.. juuuuuuuuj taka chut..

petkaerdal
15. apr 2009

babul,mne zacali chutit az v 3 trimestri dost cigarety,normalna chut na tabak...ale drzim sa a teraz mi nepridu ani na rozum

bobjan
15. apr 2009

mimka, ja som mala to kajanské korenie, ale nič nepomohlo... 😢 Peti, čítala som to kdesi.

idem damoj, z domu kuknem, papa zatím 😉

mimka30
15. apr 2009

Bobjan, ahoj zatiaľ 🙂

Babulka, aj ja mám chuť, tiež sa ovládam, a to ešte niesom tehu. Vy ste fajčili počas stimulky?

mimka30
15. apr 2009

Baby idem do toho obchodu, lebo sa neotrhnem od internetu 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

mika,ja som pocas 3 ivf fajcila stale normalne,pocas 4 nie vobec,ale prestala som tesne pred stimulkou...

bobjan pa

mimka30
15. apr 2009

A vidíš, sa to vyplatilo, no nie? 🙂 🙂 🙂

babulka123
autor
15. apr 2009

no ja som si zapalila poslednu den pred 1 inekciou.. .hehehe a poooooriadne som si ju vychutnavala..

mimka30
15. apr 2009

Babulka 😀

petkaerdal
15. apr 2009

vyplatilo,uz som niekedy pisala,ze pred tymto ivf som zmenila vsetko ,co do vtedy nie,vsetko co sa dalo som urobila inak a vyslo 😉

mimka30
15. apr 2009

To je super 🙂 Idem teda friško nakúpiť. 🙂

bobjan
15. apr 2009

no tak som tu🙂 ja som počas týchto dvoch ivf nefajčila....a neoplatilo sa teda ☹

petkaerdal
15. apr 2009

bobjan,si sla autom,ked si tak rychlo domka?

bobjan
15. apr 2009

Peti, jojo, autíčkom 😉 ale zajtra a pozajtra idem busom, lebo autom ide drahý... 😖

petkaerdal
15. apr 2009

bobjan,ved ty si ake sparatko 😀 😀 😀 a este aj dietu drzis,to ja som tucka oproti tebe riadna

ste zlatiii 😉

bobjan
15. apr 2009

peti, to sú staré fotky...to už nie je pravda, čo tam vidíš 😠 😀 😀 😀

bobjan
15. apr 2009

teraz som asi taká ako je na tej fotke na dovči 2004 v tých bielych šatách...o niečo chudšia....

musím sa dostať ešte 10kg dole aspoň... no ty musíš byť tučka, veď ste tri 😅

ďakujeme🙂

bobjan
15. apr 2009

svadobné šaty sú mi dobré, takže som taká ako na svadbe...

petkaerdal
15. apr 2009

kolko si schudla uz? naposledy si vravela 4kg..teraz?

bobjan
15. apr 2009

no peti stojím, stojím zatím....musím sa rozbehnúť... 😝

petkaerdal
15. apr 2009

stale mas 4 kg,neslo viacej dole zatial?
som myslela,ze uz budes mat viacej

bobjan
15. apr 2009

no viac nemám, lebo som porušila, tak musím to zas rozbehnúť...

ochutnala som aj 3bit, aj opekačka bola, aj vínečko a to zastavuje chudnutie .... to by sa nemalo ani piť 😝

petkaerdal
15. apr 2009

ozaj a aj si ho robila? co nan vravis?

vinko akurat tak biele ,nie? z toho sa nepribera...

bobjan
15. apr 2009

no aj z bieleho sa že vraj priberá...akurát nie so šampáňa....takže víno ak biele tak suché a to jeden pohár...a to je málo 😅 😅 😅

no robila som ho...na mňa bol v pohode, ale nabudúce budem robiť tej polevy viac a tú základnú piškótu menšiu o polovicu....mne to nevadí, ale môj je krémikový a čokoládový, takže mi povedal, že to cesto mohlo byť o polku menšie
😅

katka14
15. apr 2009

ahojte babenky, tak dnes je to definitiva. volala som s mojou sestrickou od zenskej, kde som si včera dala robit krvne tehu testy. NEGATIVNY. bohužial. v pondelok idem na kontrolu na ultrazvuk k mojej doktorke. sestrička mi povedala, že sa mám ozvať niekedy v júni. neviete mi poradiť nejake kvalitne vitaminy pre manžela, aby sme tomu ešte nejako pomohli? prosiiiim 🙂

bobjan
15. apr 2009

Katka, je mi to ľúto, že to nevyšlo.... 😔 ale hlavu hore a ideme ďalej 😉

katka14
15. apr 2009

dakujem. no asi sa v auguste stretneme ako som tak čitala tieto dialogy tu, však? alebo možno sa ti to podari aj skor 🙂 ja sa normalne tera teším na "ťuťumuťu" s mojim drahym, ved my sme tu boli v poslednej dobe ako v celibate !!! 😀 a my mame cez vikend vyrocie, haha. 😀 😀 😀 a viete aky program vymyslel moj drahy - sadenie zemiakov. naaaaaaaadhera. tolka romantika 🙂

petkaerdal
15. apr 2009

mala si to cesto vysoke? ja nie,ja som ho mala akurat,tak cm...

aj pre mna by bol jeden poharik malo 😅 😅

katka,je mi tiez luto 😅
vitaminky neviem,len nekupuj profertil

petkaerdal
15. apr 2009

Katka,tak vikend budes mat ozaj romantikus 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre