Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
18. apr 2009

Bobjan, Emka, Floskulka ahojte 🙂

Peťka- tak už je po návšteve, len taká kávičková. Ja som pila čierny čaj, na ten môj žalúdok. 😖

Baby, tak v pondelok ten odber. Peťka ďakujem za podporu. 😉

bobjan
18. apr 2009

mimka, a koľko toho máš?? nevieš???

mimka30
18. apr 2009

No že dosť na odber, ale že to bude vedieť až pondelok, lebo ja mám polycystycké vaječníky a nevieme, koľko bude zrelých a či to nebudú len cysty. Takže ešte nevieme, ale v pondelok dám vedieť.

Aj sa trocha bojím, lebo aj pri prvom bolo dosť a nakoniec bolo veľa nezrelých 😢

mimka30
18. apr 2009

Floskulka tak tých 5 bocianov je akurát pre nás všetky 🙂

Pre teba, Bobjan, Emku, Vierku a mňa 😀 😀 😀

floskula
18. apr 2009

no haloooo. ked som napisala, nikto ste tu neboli, tak som pretriedila oblecenie v skriniach, posunula letne na dostupnejsie policky a zimne naopak. cez moju stimulku sa akurat oteplilo a to ma bolelo brucho prilis na to, aby som to robila. potom po ET sa mi tiez natahovat nechcelo a prenasat, tak ma to pockalo az teraz.
mimka a davas si aj ten liek, co mas z AT?

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,este nedakuj..este sme neskoncili 😀

zase som slamena,drahy siel na futbal 😖

petkaerdal
18. apr 2009

floskula a ma sa dobre,dik za opytanie,dneska od rana stale nieco robime,fajn mi ubehol dnicek,ale uz som si lahla,lebo nevladzem

a ty ako???

co porabate?

floskula
18. apr 2009

no doobeda sme boli v prirode, trochu sme chodili, potom na luke lezali, vtedy som pozorovala tych bocianov. 😉 potom som uvarila zemiaciky posypane pazitkou, kuracie prsia v greckom souflaki koreni a miesany cerstvy salat s provensalskymi bylinkami, olivovym extra virgin olejom a ja aj balsamicovy aceto - octom no a teraz rozmyslam, ci si mam dat vino, alebo baileys. 😉

floskula
18. apr 2009

moj tiez odisiel, hoci nie na futbal, ale tiez za svojou zalubou. aj ked obcas ma za nu aj slusne peniaze. 😀

floskula
18. apr 2009

petka, som sa chcela uz davnejsie spytat, tebe nejako hovorili lekari, ci si mas strazit priberanie pocas tehu? ci ti povedali nejaky strop, kt. mozes dosiahnut, ci ti to aj kontroluju. niekde to vraj tak robia.

bobjan
18. apr 2009

no môj je v garáži a lezie mi to na nervy 😖

petkaerdal
18. apr 2009

floskula aj ja som robila zemiaky posypane pazitkou 😀

nie vobec nie,vzdy ma vazia na kontrole,ale nikdy nikto nic nepovedal...preco? zda sa ti,ze som moc pribrala? 😀 😀 😀

a co robi v garazi? vrta sa v aute?

floskula
18. apr 2009

ale petka, ved ty si tintitko podla mna aj ako tehu. len ma to zaujimalo, lebo kasmoska pribrala pri dvojcatach 23 kil a nepovedali jej nic a kolegyna pribrala asi len 8 kil a napr. jej hovorila doktorka niekedy v polovici tehu, ze aby sa krotila. tak len ma to zaujimalo.

inac vidis, zemiaky s pazitkou, to sme tu vsetky take prepojene. aj ja som dnes pocitala bocianov, ci vyjde pre vsetky a myslela som na mimku od rana, kedy sa prihlasi a povie, co bolo na ultrazvuku. inac ja uz nekramujem, ale stale ma picha raz nalavo a raz napravo. alebo taka tahava bolest sa ozve a potom zase odozneje. su to este dozvuky hormonov?

emka1
18. apr 2009

caute kocky, uz mam po navstevach aj po vsetkych telefonatoch, aj po vecernych injekciach 🙄 .... uz sa vam mozem venovat 🙂

floskula, 5 bocianov ??? aj ja chcem jedneho, posli ho ku mne 😅
mimka, drzim silno palce na pondelok, nech mas vela vajok, lebo Ty mas na to smolu chudiatko, pri tych 5 merionaloch - ale mysli na vajka a dohovaraj im, ze sa na ne tesis a nech este pekne dozreju do pondelka 😉

petkaerdal
18. apr 2009

ja mam 15 kg stale,dneska som sa vazila,myslim,ze to potiahnem na 20 este 😝

asi to mas este dozvuky,ved telo je popletene..

petkaerdal
18. apr 2009

emka a dokedy tam su navst.hodiny?

floskula
18. apr 2009

emka, neboj, mimka ich uz rozdelila aby nam kazdej vyslo a v bociavskom rozpocitavani si zahrnuta aj ty. 😉
inac mimka fakt. ty len oddychuj, ani nevar zajtra, nech vajka neprasknu, drahy nech nieco ukuchti. 😉

emka1
18. apr 2009

baby, aku maju normalnu velkost vajecniky ? ked ja som mala teraz pocas hyperstimulaku velkost 9x8 cm ...uz sa mi zmensili, vce

emka1
18. apr 2009

som chcela dopisat, ze sa mi zmensili na 5x4 cm ....

petkaerdal
18. apr 2009

emka,tak to teda netusim 😕

emka1
18. apr 2009

petka, navstevne hod. su od 14-17 hod. hned potom mame veceru, potom nejake telefonaty a tu hnusnu injekciu Fraxiparin (proti zrazanlivosti krvi), dostavam kazdy vecer do pleca .... brrrrr ... nechutne boli.

floskula
18. apr 2009

emka, cca 4x4 maju mat tusim 😉 , uz mas v norme.

emka1
18. apr 2009

petka, uz som nasla, normalnu velkost ma vajecnik 3 x1,5 cm - u zeny, ktora nerodila

petkaerdal
18. apr 2009

emka,tak viem nieco nove 😉 😉

petkaerdal
18. apr 2009

tu mame navstevne hodiny celucky den...to je uplne super

emka1
18. apr 2009

petka, tu veru nie, tu sa stale nieco deje, bud behaju sestrickym kvoli vysetreniam, alebo lekari, alebo mi davaju infuzky, to tu musim stale byt ... inak aj cez navstevne hod. mi davali infuzky 😠

mimka30
18. apr 2009

Peťka ja ďakujem zo slušnosti 😀

Floskulka ten liek si mám začať dávať od dnes večera, teda od pichnutia Choragonu.

Peťka o koľkej si si pichala ty injekciu? Presne o 21:00?

petkaerdal
18. apr 2009

ja som bola na izbe s drahym a v pohode chodili sestricky,dali infuzku a hotovo..moj bol uz od 7 rana pri mne,dokym nesiel do prace a co lezala vedla,tak tam mala muza do 21 vecer..takze to je tu fakt super s navstevami

emka1
18. apr 2009

Mimka, mne choragon pichli na pohotovosti o 20.55 hod 🙂
Ja pojdem do 2.IVF tiez len s Dostinexom, lebo OHSS uz nechcem opat riesit !!

petkaerdal
18. apr 2009

ano mimka presne o 21 hodine,5 minut predtym som si to nachystala a presne pichla....tusim ten choragon stipe..kde ho budes pichat? pichas 3?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre