Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. apr 2009

tak pokial nevracias stale,tak mozno to prejde...dufajme...
aj ja pisem z postele,sme dve zdochlinky 😀

petkaerdal
20. apr 2009

a teraz si tu alebo nie? aby som vedela,ci tu mam byt teraz alebo potom 😀 😝

mimka30
20. apr 2009

Peťka my sa ale stretávame, čo??? Raz som tu ja, potom ty nie 😀

mimka30
20. apr 2009

Dve zdochlinky 😀 😀 😀 Ja by som dnes sedieť ani nevydržala. Už mi je trocha lepšie, aj hlad už pociťujem. Išiel drahý do KFC mi doniesť kuratenko so zemiakovou kašou. 😝

mimka30
20. apr 2009

Peťka ja som tu, len idem rýchlo vycikať 😀

floskula
20. apr 2009

ahoj babulky.
mimka, ja som sa ta minule pytala na ten Dostinex, lebo ja si myslim, ze zvracanie mas z neho. to ze Petka to nemala, nemusi nic znamenat, to je o individualnej tolerancii liekov, ale je to priamo napisane v neziaducich ucinkoch, tak si myslim, ze je to z toho lieku. takze az tak strasne nedietuj, aby si ho nebrala na lačny zaludok. iste je ti zle, chudatko, ale na druhej strane, ak to ma pomoct zabranit OHSS, tak je to mensie zlo, ako byt v nemocke jak emka.

petka, ty sa mas ako? ani tebe nie je moc dobre? ☹

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,ja som tu,ale aj v inej teme som 😉
kde inde by som bola ja,ked nie na nete

cikaj ,cikaj mimka ...

aj ja by som si dala,posli ho hned aj ku mne s jednym kuriatkom 😉

mimka30
20. apr 2009

Tu som 😀

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,ty daj pozor,ked zjes ten dostinex,aby si ho nevyvratila,ak to mas z neho,aby mal ucinok

floskula ajoj,ja? tak,ako stale,to ze ma nieco boli uz ani nevnimam..doma som ,lehnim...

ty ako flos?

mimka30
20. apr 2009

Pošlem Peťka, pošlem aj šalátik, dobre? 🙂
Floskulka- ahoj. Už mi je chvalabohu lepšie. Teraz som zjedla Dostinex, tak uvidíme, či to bude z neho, alebo z tých vajek to bolo. 😔

petkaerdal
20. apr 2009

vycikana? jak fajn,ze si na PN,ze mi robis spolocnost 😵 😵 😵

petkaerdal
20. apr 2009

ok posli...alebo dojdi ty a budeme zdochlinky spolu 😀 pridi na puding 😀

mimka30
20. apr 2009

Ďakujem Peťka- dám pozor. Včera som ho užila o 17. OO hod a vracala som o 1.OO po polnoci. Dúfam, že som ho nevyvrátila. 😔

petkaerdal
20. apr 2009

neviem,ako rychlo sa vstrebava,ty by si o tom mohla nieco vediet,ako sestra 😀

mimka30
20. apr 2009

Peťka- na pudinček rada dojdem 😀 Bárs by som ti robila spoločnosť dalších 9 mesiacov. 😖 😎

Floskulka- cikám zatiaľ dosť, uvidíme pozajtra na uzv, čo bude.

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,tak niekedy prides..alebo az do noveho? na nejaku grill party 😀 😀 ty ako tehula a ja uz si vinko dam aspon konecne,ok?...

floskula
20. apr 2009

petka, ja mam este zo dva-tri dni tak viac prace, potom to bude lepsie. som sa len pred obedom prihlasila, aby som videla, aku mala mimka urodu. tak som spokojna s nou velice. 😉
baby, neviete nahodou, ked rozmrazia embrya uz v stadiu blastocysty, to ich nechaju tiez este nejako dozrievat? ved to je najvyssie stadium uz po PK, ked sa to vklada. ci to len tak na ne pozru, ci sa dobr rozmrazili? lebo ich nemoze predsa nechat este 2 dni sa valat niekde v petriho miske, nie?

mimka30
20. apr 2009

Sestra nesestre, čo sa mňa týka, tak už sa bojím využiť všetky poznatky zo zdravotnej školy 😀
Idem, čurky, čurky- hneď som tu 😀

mimka30
20. apr 2009

Peťka až do nového prídem. Tebe prinesiem dobré vínko a my s Floskulou si kúpime detské šampanské 😀

petkaerdal
20. apr 2009

floskula,mimka nas tromfla vsetky a to tu stresovala a tolko vajec dneska

mimka,bila si blizko tej 100-vky s tymi vajcami 😀 😀

zase curas?
ok tak do noveho,drahy pojde asi cez vikend sa dohodnut o ten dom

floskula
20. apr 2009

mimka 😀 😀 nam bude sumiet aj za usami z detskeho sampáňa. 😀 ale mne to tiez tak pripada, ze uz budeme coskoro tehu. ty uz za chvilu a ja snad najneskor na konci leta. petka, ty ako odbornik na tieto zalezitosti, suhlasis? 😉

mimka30
20. apr 2009

Peťka 😀 😀 😀 Keď mi prišli oznámiť koľko vajok, tak môj muž zahlásil, že jak z Jesetera 😀 😀 😀
To je tá ryba s ikrami na kaviár 😀 😀 😀 Tak sa sestrička rehotala.
Peťka ja furt čúram, asi si natiahnem hadicu z vecka do spálne 😅

floskula
20. apr 2009

som cakal dnes, co napise, ved mne sa ja mojich 15 zdalo ako slusna uroda a ona ze 31 ci kolko. 😀 😀 a ze darovane kolko stoja, tu zistovala. 🙂 vsak ani nebudu mat na ne tolko misticiek, museli ist dnes dokupit, aby to mali kde oplodnovat. mozno aj popolnik nejaky museli napochytre vyuzit, lebo mimka ich uhurila. 😀

floskula
20. apr 2009

mimka, to je dobre ze cikas, len to vydrz, je to pre dobru vec. 😉

petkaerdal
20. apr 2009

suhlasim floskula,plneee suhlasim....

mimka ,tak ty si neni potom nosnica,ako my,ale ty si z ineho odvetvia,ty si jeseter? 😕 😕 😕

mimka,tak si zvykni,ja takto curam tiez nejak 😖

mimka30
20. apr 2009

Floskulka tak to som bola fakt šokovaná. No len ešte nevieme, koľko sa oplodní 😒

floskula
20. apr 2009

petka, ty si mala vzdy rovnaku davku merionalu a vzdy poslabsia uroda a potom pri rovnakej davke zrazu 17 vajok? tak to bolo? 😕

petkaerdal
20. apr 2009

no floskula vidis,ako mimka podcenila svoje telo,aj som pozabudle,ze tu riesila darovena vajca.. 😀 😀 😀

mimka,tak teraz vies,ako je to mat takyto sok,presne,ako ja naposledy,tak viem,co si prezila 😀

petkaerdal
20. apr 2009

floskula,no ja som ale sla 2x s puregonom a 2 x s merionalom...s puregonom drahym,ako svina a s tym merionalom som mala vzdy 4-5-6 vajok,nie vsetky vzdy boli zrele a potom ten druhy x s merionalom 17,tiez moje telo zrazu prekvapilo

floskula
20. apr 2009

mimka, aj si mala niekde sama v sebe nejaky odhad, ze kolko by ich asi tak mohli byt, tych vajok? inac aj keby sa "len" polovica oplodnila, je to podla mna super. ale bodaj by sa vsetky. budu musiet dokupit aj mrazak, ten bude vyhradeny len pre teba. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre