Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
10. máj 2009

Veam, tak to pochybujem. Ale tú mrchu už neznášam 😠 😠 😠 😠 Zajtra napíšem.

veam
10. máj 2009

a nerobila si si pre istotu test?

mimka30
10. máj 2009

Veam, na teste mám ešte //, ale hcg klesá pomaly, takže tie čiaročky nič neznamenajú. Kvôli tomu idem zajtra na odber na hcg. Ak nám kleslo, tak to je jasné. Aj keď je to už teraz jasné 😖 😖 😖

veam
10. máj 2009

Moja neviem co mam na to povedat,ale aj tak drzim palce

mimka30
10. máj 2009

Veam ďakujem. Čo narobíme 😔

vierka
11. máj 2009

ahojte babulky...

mimuska moja, dneska na teba hrooooozne myslim,... som s tebou, drz sa mojenko...

mimka29
11. máj 2009

Dobré ránko,

mimka - pridávam sa k vierke ... myslím na teba

petra2505
11. máj 2009

Baby sorry, ze Vam sem vstupujem, ale chcela by som sa spytat.Ideme sa objednat do Ferticentu na spermiogram lebo by som tam chcela podstupit IUI a potom, ak bude treba aj IVF, ale mam otazku, kolko ste cakali na IUI?Moze sa stat, ze sa tento mesiac objednam a buduci uz mozem zakrok podstupit?Kolko sa zato plati?

veam
11. máj 2009

Ahojky...

Mimka drzim palce,vela stastia...

bobjan
11. máj 2009

Ahojte🙂

Mimka, moooooc na teba myslím, držkaj sa...

Petra neporadím, lebo IUI som nemala.... možno sa tu niekto nájde, ale teraz na rýchlo si ani ja nespomeniem, kto bol na IUI vo FC....
ale ja si myslím, že IUI by sa dalo uskutočniť hneď ďalší mesiac. Drahé to nie je ..... ale myslím, že v Heliose to stojí 3.000,-Sk, tak asi podobne to bude aj vo FC...

mimka30
11. máj 2009

Baby už som došla z odberu. Uvidíme predpoludním. Doktor a sestričky boli tiež smutné a nechápu to. 😔 😔 😔
Dám vedieť výsledok, aj keď už teraz viem, že nič z toho. 😔

veam
11. máj 2009

Mimka moja klud...potom daj vediet

Inak baby ja som teraz volala do ambulancie a zajtra mozem prist a nastupim do tej nemocky,dufam ze to budu len tie 2-3dni a ze tam vydrzim,snad mi to pomoze,lebo sa zblaznim uz 😖

drobec123
11. máj 2009

ahojte, nebola som tu tri dni a nechce sa mi verit co citam ! ani to neviem cele precitat, lebo mam slzy na krajicku ! mimka strasne ti drzim palceky a posielam co najviac energie nech to zle prekonas a zvladnes !!!! aj ked nadej umiera posledna, predsa len asi sama dobre vies na com si.

k IUI ja som bola 2x v FC, ked sme mali vstupny pohovor a vysledky vsetkych vysetreni (spermiogram, laparoskopia, horm. profil .....) tak hned na dalsi mesiac sme sli na to ! kedze to neplati poistovna tak lekar tam nema na co cakat. stoji to 99eur. sleduje ti rast folikulu od cca 10DC a potom ti spravia IUI obden.

bobjan
11. máj 2009

Mimka, ešte nič?

boncusik
11. máj 2009

ahoj drobec ako si dnes dopadla na UZV s bublinkami sú dve alebo jedna?

mimka myslím na teba

😉

drobec123
11. máj 2009

podla UTZ u gyn. je tam len jeden drobec, zajtra este idem na posledny vysetrenie do FC, tak uvidime ci to potvrdia, dufam ze ano 🙂

mimka30
11. máj 2009

Baby ešte nič. Čakám 😔

vierka
11. máj 2009

drobec - ajojky... jeden drobcej uplne staci 😉 tesim sa z teba 😀

bobjan - vysledky budu asi az poobede 😔

boncusik
11. máj 2009

na aké vyšetrenie ideš ešte zajtra? krv alebo znova UZV?
ja ide zajtra tiež na UZV mala som HCG 939, doktor povedal že vyzerá to na dve ale uvidíme, zdá sa mi na dve malá hodnota 😒

bobjan
11. máj 2009

Vierka, ja len že vravela Mimka, že predpoludním.....

Drobec, boncusik, držím palce, nech je všetko o.k. 😉

veam
11. máj 2009

boncusik jedna baba cakala dvojicky a HCG mala cez 600,tak drzim palce

boncusik
11. máj 2009

bobjan dík 🙂

vierka
11. máj 2009

boncusik - aj ja zajtras drzim palce, potom sa urcite ozvi 😉

bobjan - ahaaaaa, tak to som asi niekde prehliadla... v kazdom pripade ja som uz po obede, takze uz by aj to poobedne obdobie mohlo byt 🙂

barbareta
11. máj 2009

drobec 123 na iui si nepotrebovala rengen vajcovodov ? či ich máš priechodné ??? 😕

boncusik
11. máj 2009

veam , mna by aj dvojičky potešili mám už svoj vek a toto bolo moje 6IVF tak už sa do dalšieho asi hrnút nebudem a dve deti jednou ranou no super a babky tolko vyplakávali že chcú vnúča, tak by sa nemuseli o to jedno pobit 😀 😀 😀

veam
11. máj 2009

Boncusik verim tomu ze cakas dve,moc ti drzim palce aby to tak bolo 😀 😀 😀

boncusik
11. máj 2009

veam dík 🙂 a zajta dám vedieť 🙂

boncusik
11. máj 2009

no ide naspät do roboty, poobede vás dojdem kuknúť 🙂

mimka30
11. máj 2009

Baby takže hcg kleslo na 10,7 takže sa nám tehotenstvo skončilo. Doktor hovoril, že tehotná som bola ale odišlo to aj keď som len ležala a nič nerobila. 😔 😔 😔
Takže pôjdeme na genetiku. 😔

Ja sa s Vami lúčim, určite by to nebolo pre mna dobré aspoň teraz ak by som si tu písala. 😔 Kto to prežil pochopí. 😔 Ale určite Vám všetkým fandím a držím moc, moc palce, nech to dotiahnete do úspešného konca.

Pa, pa Babulky a ďakujem za podporu.

veam
11. máj 2009

Mimka je mi to moc luto,nabuduce budes mat snad viac stastia...viem si predstavit ako ti je,tak sa pekne zotavuj domka a niekedy sa zase ozvi...maj sa pekne a drz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre